dowolna

Mieszkania z ogrzewaniem gazowym Toruń - Lista ogłoszeń

130 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

130 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Toruń

Podgórz,Toruń

595 000 zł52 m² 11 398,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

*Tylko u nas* Oferujemy na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 52 m , zlokalizowane w spokojnej części Torunia. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze w budynku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Malinowskiego

Na Skarpie,Toruń

485 000 zł62 m² 7 772,44 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 62,40 m2 znajduje się na 7 piętrze przy ul. Malinowskiego Na Skarpie. Wieżowiec wybudowany z wielkiej płyty w latach 80- tych. Mieszkanie dwustronnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Mokre,Toruń

385 000 zł38 m² 10 242,10 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Oferta mieszkania na sprzedaż * 37.5 m2 * 2 pokoje * Oś. Mokre Cechy oferty: - mieszkanie po remoncie generalnym sprzed kilku lat - piwnica + komórka lokatorska na półpiętrze - blok z 1991r + nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kręta

Podgórz,Toruń

549 000 zł48 m² 11 383 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Rezerwacja mieszkanie W wysokim standardzie Z tarasem - winda - nowe- kupujący nie płaci 2% podatku pcc Mieszkanie 2 pokojowe na 2 -piętrze przy ulicy Krętej, osiedle Podgórz. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lotników

Koniuchy,Toruń

1 550 zł38 m² 40,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Toruń, koniuchy, ul. Lotników. : gdzie : Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe, znajdujące się na 3 piętrze, w bloku z cegły. Klatka schodowa zadbana. Obok bloku miejsca parkingowe dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Stawki,Toruń

349 000 zł50 m² 6 910,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z balkonem - idealna lokalizacja przy parku! Oferujemy na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym układzie, położone na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Letnia

Podgórz,Toruń

1 200 zł38 m² 31,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Dostępna od zaraz kawalerka z dużym balkonem. Wyłącznie najem okazjonalny. Oferuję na wynajem mieszkanie położone na drugim piętrze w bloku z cegły przy ulicy Letnia. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krasińskiego

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

1 600 zł37 m² 43,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo zadbane mieszkanie w bloku z cegły na Przedmieściu Bydgoskim - blisko parku bydgoskiego! Zadbany lokal mieszkalny w bloku przy ulicy Krasińskiego - tuż przy ul. Reja. Bardzo blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Toruń,kujawsko-pomorskie

595 000 zł74 m² 8 400,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 4 pokojowego mieszkania przy ul. Wybickiego w Toruniu opis mieszkania: - powierzchnia mieszkania 74,4 m 2 - Mieszkanie składa się z 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szeroka

Stare Miasto,Toruń

2 800 zł58 m² 47,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu prestiżowego apartamentu w sercu toruńskiej starówki, na ulicy Szerokiej. Mieszkanie o bardzo wysokim standardzie, wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przy Kaszowniku

Mokre,Toruń

1 700 zł37 m² 45,95 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu 2-pokojowego , mieszkania z pięknym widokiem na Starówkę, położonego przy ul. Przy Kaszowniku na osiedlu Mokre. Na powierzchnię 37 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podgórska

Rudak,Toruń

549 000 zł45 m² 12 175,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mam przyjemność przedstawić ofertę mieszkania na prężnie rozwijającym się lewobrzeżu. Na powierzchnię 45,09 m2, składają się: salon z aneksem kuchennym i wyjściem na przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Strzałowa

Rudak,Toruń

428 000 zł36 m² 11 965,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Mam przyjemność przedstawić ofertę mieszkanie na osiedlu Toruńskie Zawiśle, na prężnie rozwijającym się lewobrzeżu. Na powierzchnię 35,7 m2, składają się: przestronny jasny salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Koniuchy,Toruń

2 000 zł74 m² 27,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Wynajmę od zaraz 2-poziomowe mieszkanie położone przy ul. Kozackiej na Koniuchach. Na powierzchnię 74 m2 składa się: - na pierwszym poziomie salon, kuchnia, łazienka z prysznicem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Toruń

św. Józefa,Toruń

1 950 zł70 m² 28,06 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu 3-pokojowego mieszkania położonego na toruńskich Bielanach (osiedle Universitas ) - przy ul. Św. Józefa - w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wodociągowa

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

1 600 zł50 m² 32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie jest bardzo słoneczne, po remoncie, umeblowane i wyposażone w sprzęt agd, duży balkon i piwnicę. W okolicy dużo zieleni, punktów usługowych i sympatycznych ludzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Młodzieżowa

Mokre,Toruń

469 000 zł68 m² 6 846,72 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Oferta tylko W biurze marchlewicz nieruchomości - zapraszamy! lokalizacja: ul. Młodzieżowa 16 3 minuty pieszo do Uniwersytetu wsb Merito. Mieszkanie znajduje się w centralnej części miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szosa Chełmińska

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

481 794 zł63 m² 7 705,01 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1934

Tylko w inlok Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego na 1. piętrze jednopiętrowego budynku przy Szosie Chełmińskiej w Toruniu. Kameralny budynek wybudowany z cegły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

499 000 zł79 m² 6 338,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni ponad 80 m , położone na 3. piętrze w klimatycznej, 4-piętrowej kamienicy. Idealne dla osób ceniących przestrzeń, styl.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nenufarów

Stawki,Toruń

669 000 zł71 m² 9 369,75 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Tylko u nas Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego 3 pokojowego mieszkania w Toruniu. film : spacer wirtualny : lokalizacja : - atrakcyjna - Osiedle Stawki, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

468 000 zł120 m² 3 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1900

Mam przyjemność zaprezentować ofertę wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane na czwartym piętrze zabytkowej kamienicy przy ul. Słowackiego na Bydgoskim Przedmieściu. Lokal o łącznej powierzchni 120.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

468 000 zł120 m² 3 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1900

Mam przyjemność zaprezentować ofertę wyjątkowa nieruchomość zlokalizowana na poddaszu zabytkowej kamienicy (4 piętro) przy ul. Słowackiego na Bydgoskim Przedmieściu. Wyodrębniony lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Legionów

Toruń,kujawsko-pomorskie

399 999 zł74 m² 5 405,39 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Przestronne mieszkanie o powierzchni 74 m2, znajdujące się w samym sercu Torunia, zaledwie kilka kroków od starówki. Idealne dla osób ceniących przestrzeń i tradycyjny, góralski styl.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

635 000 zł91 m² 6 983,39 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1901

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania zlokalizowanego na Bydgoskim Przedmieściu, jednej z najpiękniejszych i najbardziej urokliwych dzielnic Torunia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

1 400 zł33 m² 42,42 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Idealne dla studenta wsb lub osoby pracującej! Lokal po odmalowaniu ścian na jasno szary kolor. Wynajmę 2-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Pck w wieżowcu na 1 piętrze. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Podgórz,Toruń

549 000 zł48 m² 11 383 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Miejsce postojowe na terenie osiedla w cenie. Brak podatku pcc 2% od zakupu. Cena do delikatnej negocjacji. Oferuję na sprzedaż przestronne, częściowo wyposażone mieszkanie w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Słowackiego

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

467 000 zł120 m² 3 891,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1900

Zainwestuj w zakup przestronnego lokalu na Bydgoskim Przedmieściu do własnej adaptacji dającego możliwość wydzielenia dwóch mieszkań. Nieruchomość zlokalizowana na poddaszu zadbanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stawisińskiego

Na Skarpie,Toruń

370 000 zł36 m² 10 277,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Tylko w Grupie Magic Przedstawiam ofertę sprzedaży nieruchomości położonej na osiedlu na Skarpie przy ul. Stawisińskiego. Mieszkanie o pow. 36 mkw znajduje się na czwartym piętrze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Jakubskie Przedmieście,Toruń

2 550 zł40 m² 63,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupokojowe w spokojnej okolicy! Zalety mieszkania: * klimatyzacja * balkon * internet * miejsce parkingowe w garażu podziemnym * wysoki standard * winda Zalety lokalizacji: * dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Toruń

Mokre,Toruń

525 000 zł85 m² 6 141,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyłącznie w Copernicus Nieruchomości Komfortowe mieszkanie w budynku wielorodzinnym na osiedlu Mokrym w Toruniu - 15 minut spacerem do Starówki - okolice Bumaru. Atrakcyjna cena za m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kołłątaja

Toruń,kujawsko-pomorskie

410 000 zł46 m² 8 971,55 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

DO konca roku 2024 sprzedaż wstrzymana. Lokatorzy zainteresowani wykupem mieszkania. Mieszkanie 2 pokojowe na 4 piętrze przy ulicy Kołłątaja, chełmińskie Przedmieście. Na powierzchnię 45,70 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dekerta

Dekerta,Toruń

675 000 zł65 m² 10 384,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Lokal po kapitalnym remoncie. Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie składające się z 3 pokoi (17m/14m/11m), oddzielnej kuchni (10m), łazienki z wc oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przybyłów

Rubinkowo II,Toruń

1 500 zł36 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najem okazjonalny (notarialny) Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie (ul. Przybyłów) składające się z 2 rozkładowych pokoi (16m/9m), oddzielnej kuchni, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Filomatów Pomorskich

Rubinkowo I,Toruń

390 000 zł49 m² 7 959,18 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie (z windą) składające się z 2 rozkładowych pokoi (25m/7m), oddzielnej kuchni, łazienki, przedpokoju oraz balkonu (loggia). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Podgórz,Toruń

433 800 zł58 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Przedstawiam ogłoszenie sprzedaży przestronnego mieszkania do generalnego remontu, przy ul. Drzymały Lokal znajduję się na 1 piętrze w niskim bloku z 1930 roku. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Koniuchy,Toruń

420 000 zł39 m² 10 676,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Koniuchy, 2 pokoje, 39,34 M2, komórka lokatorska, na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39,34 m , zlokalizowane na 2. piętrze. Mieszkanie jest w pełni wykończone i gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

1 250 000 zł148 m² 8 463,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Toruń, bydgoskie Przedmieście, ul. Adama Mickiewicza. .: Wynagrodzenie pośrednika prowadzącego ofertę pokrywa sprzedający :. Jeśli szukasz wyjątkowego mieszkania, w którym poczujesz się jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rubinkowo I,Toruń

260 000 zł32 m² 8 049,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie 2 pokoje rubinkowo I Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania 2 - pokojowego o pow. 32,30 m2 zlokalizowanego na 3 piętrze w bloku przy ul. Kasztanowej w Toruniu. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stare Miasto,Toruń

425 000 zł40 m² 10 614,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Wyjątkowy apartament w centrum miasta. Idealna oferta, mieszkanie 2 pokojowe, usytuowane na drugim piętrze w kamienicy o powierzchni 40,04 m2. Inwestycja pod wynajem krótko lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słowackiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

759 000 zł91 m² 8 340,66 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1907

Mam zaszczyt zaprezentować Państwu przestronny apartament zlokalizowany na Bydgoskim Przedmieściu w Toruniu! Ekspozycja okien: północ, południe. Nieruchomość o powierzchni 91 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Młodych,Toruń

1 500 zł52 m² 28,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu 2 pokojowe mieszkanie położone na 3 piętrze w bloku 4 piętrowym przy ulicy Kraszewskiego. Do dyspozycji najemców 2 osobne pokoje, osobna widna kuchnia , łazienka z wc.