dowolna

Mieszkania z ogrzewaniem gazowym Toruń - Lista ogłoszeń

130 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

130 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

449 000 zł57 m² 7 913,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie dwupokojowe - blok Z cegły W samym centrum miasta *** tylko U nas*** idealne dla rodziny studenta W kredycie bezpiecznym 2% Miło mi zaprezentować Państwu mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Warszawska

Stare Miasto,Toruń

1 399 000 zł217 m² 6 447 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1906

Na sprzedaż wysokie, słoneczne mieszkanie w kamienicy przy ul. Warszawskiej. Położone jest na Starym Mieście, 400m od Placu św. Katarzyny, 900m od pomnika Kopernika. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Podgórz,Toruń

319 000 zł34 m² 9 273,26 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,4m2, zlokalizowane na 1 piętrze ośmiopiętrowego bloku z windą na lewobrzeżu. Idealne na start lub pod wynajem. Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bydgoska

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

390 000 zł123 m² 3 170,73 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Inwestycja 190 M2 Na sprzedaż strych przy ulicy Bydgoskiej z przeznaczeniem na lokal mieszkalny Do nieruchomości prowadzą dwie klatki schodowe - możliwość podziału na kilka apartamentów Klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drzymały

Podgórz,Toruń

322 000 zł36 m² 8 846,15 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

To miejsce łączy w sobie bliskość centrum miasta z urokami zielonej i spokojnej okolicy. Główne atuty nieruchomości: bliskość terenów zielonych bliskość szkoły/przedszkola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Toruń

Stawki,Toruń

399 000 zł34 m² 11 694 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta sprzedaży mieszkania z miejscem postojowym i piwnicą * Stawki * gotowe do wprowadzenia * 34 m2 * czynsz 450 zł * Cechy oferty: - miejsce postojowe w cenie, - przynależna piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Toruń

Mokre,Toruń

155 000 zł45 m² 3 452,12 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Nieruchomość do kapitalnego remontu, idealna dla osoby lubiącej wyzwania :) Mieszkanie 45m2, świetne pod inwestycję, przechodnie, położone na 1 piętrze w kamienicy zlokalizowanej na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Mokre,Toruń

144 000 zł32 m² 4 526,88 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Nieruchomość do kapitalnego remontu, idealna dla osoby lubiącej wyzwania :) Mieszkanie 31,81 m2, świetne pod inwestycję, przechodnie, położone na parterze w kamienicy zlokalizowanej na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kraszewskiego

Młodych,Toruń

379 000 zł48 m² 7 945,49 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

*** mieszkanie dwustronne Osiedle Młodych ul. Kraszewskiego gotowe do zamieszkania - 47,70 m2, 3 pokoje rozkładowe, oddzielna kuchnia, trzecie piętro w wysokim bloku z 2 windami, blisko centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Młodzieżowa

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

1 300 zł37 m² 35,14 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Toruń, osiedle Mokre, ul. Młodzieżowa. :Gdzie: do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe, położone na 2 piętrze w wieżowcu, przy ulicy Młodzieżowej. Budynek znajduje się ok. 700 metrów od Starego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

470 000 zł144 m² 3 260,27 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży 5-pokojowego mieszkania o powierzchni ok 93m 2. Świetna inwestycja, umożliwiająca szerokie wykorzystanie potencjału. Mieszkanie z powodzeniem zaadaptować można na własne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bydgoskie Przedmieście

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

539 000 zł70 m² 7 745,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1933

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży 70,90 m2 mieszkania zlokalizowanego na jednej z bardziej lubianych i cenionych lokalizacji w Toruniu jakim jest Bydgoskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Bema,Toruń

379 000 zł54 m² 7 018,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1923

Przestronne 2 pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie, powierzchni ok 54m 2 , składa się z: - salonu, - sypialni z garderobą, - kuchni, - łazienki z wc i oknem, - przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

597 000 zł53 m² 11 345,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

- mieszkanie pod inwestycję - mieszkanie wynajmowane na doby - Przedstawiam Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52,62m2 zlokalizowane w Toruniu. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Toruń

Na Skarpie,Toruń

1 800 zł63 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, trzypokojowe mieszkanie, zlokalizowane na Osiedlu "na Skarpie". Bardzo dobry punkt- dostęp do całej infrastruktury. Blisko pętla autobusowa, szkoła podstawowa, przedszkole,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Koszalińska

Bielawy,Toruń

809 052 zł94 m² 8 580,46 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferuję Państwu przestronne mieszkanie przy koszalińskiej, to nowa inwestycja mieszkaniowa w Toruniu zlokalizowana na osiedlu Bielawy, na skraju ulic Koszalińskiej i Krynickiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Podgórz,Toruń

350 000 zł46 m² 7 608,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Miejsce idealne dla rodziny- na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe położone na ostatnim piętrze w trzypiętrowym bloku na podgórzu Mieszkanie składa się z: - salonu z wyjściem na balkon, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Faustyny

Koniuchy,Toruń

1 500 zł44 m² 34,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2 pokojowe mieszkanie na 1 piętrze, osiedle Koniuchy, ul. Św. Faustyny. Na powierzchni 44m2 znajdą Państwo: - duży salon z balkonem typu loggia, - sypialnie z biurkiem, - łazienkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Podgórz,Toruń

335 900 zł41 m² 8 222,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Niniejszym prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania na nowo powstającym Osiedlu Torunia " Zielone Horyzonty". Lokal może zostać już udostępniony przez dewelopera dla kupującego. Nieruchomość mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Podgórz,Toruń

330 130 zł41 m² 8 081,52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Koszalińska

Bielawy,Toruń

544 340 zł64 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Klonowica

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

500 000 zł100 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1859

Zapraszamy do zapoznania się z naszą wyjątkową ofertą mieszkania na Bydgoskim Przedmieściu przy ulicy Klonowica. To przestronne mieszkanie o powierzchni niemal 100 m2 znajduje się na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Suwalska

Bielawy,Toruń

529 000 zł115 m² 4 602,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż połowa domu na parterze - 4 pokoje- osobna kuchnia - w budynku dwurodzinnym na działce o powierzchni 389 m2. Do lokalu prowadzi osobne wejście, każdy ma swój wjazd i swój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zbożowa

Wrzosy,Toruń

475 000 zł48 m² 9 970,61 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe z odrębną kuchnią. Mieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym bloku z 2011 roku, na ul. Zbożowej 21 (wrzosy). Teren jest monitorowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

1 600 zł38 m² 42,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta skierowana do studentów. Na wynajem umeblowane mieszkanie położone na 2 piętrze niskiego bloku, przy ul. Broniewskiego w Toruniu. Zalety mieszkania: - 2 pokoje z osobną kuchnią, - niski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Młodych,Toruń

499 000 zł93 m² 5 340,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1938

Osiedle Młodych, ul. Kraszewskiego, kamienica, 1 piętro, garaż! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania. Powierzchnia wynosi 93,43 mkw i składają się na nią: 4 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poznańska

Podgórz,Toruń

499 000 zł94 m² 5 308,51 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne trzypokojowe mieszkanie po generalnym remoncie w kamienicy 5 minut od Starego Miasta! Biuro "rodzinne Nieruchomości" poleca na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 93,95 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piskorskiej

Rubinkowo,Toruń

365 000 zł49 m² 7 494,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Oferta sprzedaży 2 pokojowego mieszkania gotowego do wprowadzenia po remoncie o powierzchni 48,70 m2. Znajduje się ono na 4 piętrze w bloku wybudowanego z wielkiej płyty na Rubinkowie przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okólna

Stawki,Toruń

1 200 zł41 m² 29,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę od zaraz - 2 pojowe mieszkanie położone przy ulicy Okólnej na Stawkach. Lokal położony w bloku z cegły wybudowanym w 1993 roku na 4 piętrze. Mieszkanie o powierzchni 40,80.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Witkowskiego

Podgórz,Toruń

1 500 zł48 m² 31,32 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu ofertę wynajmu 2 pokojowego mieszkania usytuowanego w niskim dwupiętrowym bloku z cegły z 2005 roku na 2 piętrze na Podgórzu przy ul. Witkowskiego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Donimirskiego

Rubinkowo,Toruń

369 000 zł48 m² 7 655,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

*Nowa oferta dostępna tylko u nas w biurze * to mieszkanie może zostać kupione przez ciebie W bezpiecznym kredycie 2% Tutaj z pewnością znajdziesz przestrzeń i będzie ci się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Toruń

Podgórz,Toruń

435 000 zł60 m² 7 250 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

***nowa cena!*** Mieszkanie idealne na start dla rodziny. Mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż, położone na pierwszym piętrze czteropiętrowego bloku. Zalety mieszkania: - rozkładowe, - dwustronne, -jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Mokre,Toruń

239 000 zł28 m² 8 475,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Szukasz dla siebie małego mieszkania w dobrej cenie lub inwestycję pod wynajem? Ta oferta jest dla Ciebie. Przedstawiam ofertę sprzedaży małego 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 28,2m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Podgórz,Toruń

435 000 zł59 m² 7 317,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Szukasz mieszkania z możliwością własnej aranżacji? A może tylko do odświeżenia? Niski blok, 1 piętro? Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania znajdującego się na cichym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rydygiera

Rubinkowo I,Toruń

269 000 zł39 m² 6 897,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

*** mieszkanie rozkładowe, dwustronne na rubinkowie I, 39 m2, 2 pokoje, osobna kuchnia, balkon, 4 piętro, niski blok 4 piętrowy - rydygiera *** Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania 2 pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legionów

Toruń,kujawsko-pomorskie

368 000 zł46 m² 7 913,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Sprzedam mieszkanie własnościowe o powierzchni 46 m2 w Toruniu na osiedlu Koniuchy. Nieruchomość położona jest przy ul. Legionów 216 w pobliży skweru handlowego Tuż Tuż gdzie mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Toruń

Mokre,Toruń

1 300 zł39 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajme od sierpnia 2-pokojowe mieszkanie, iodealne dla osób pracujących lub studiujących. Atuty: - dwa niezależne pokoje z osobnym wejściem - osobna kuchnia - mieszkanie w pełni umeblowane -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legionów

Koniuchy,Toruń

368 000 zł46 m² 7 913,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe przy ulicy Legionów. Na 46,5m2 składa się: * pokoju z wyjściem na balkon o powierzchni 17m2 * pokoju o powierzchni 8,4m2 * kuchni z oknem *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kręta

Podgórz,Toruń

1 900 zł40 m² 47,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanko w cichej okolicy. Nowe, nowy sprzęt na wyposażeniu, duży taras, winda, światłowód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przy Torze

Czerniewice,Toruń

510 000 zł57 m² 8 952,08 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Czerniewice | Przy Torze | 3 Pokoje | 57,97 m2 Mieszkania w stanie deweloperskim. Rynek Pierwotny | Bez Prowizji | Bez Podatku pcc Zakończenie budowy 31.01.2025 roku. Termin przekazania lokali do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przy Torze

Czerniewice,Toruń

565 000 zł67 m² 8 401,49 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Czerniewice | Przy Torze | 4 Pokoje | 67,25 m2 Mieszkania w stanie deweloperskim. Rynek Pierwotny | Bez Prowizji | Bez Podatku pcc Zakończenie budowy 31.01.2025 roku. Termin przekazania lokali do.