dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Toruń - Lista ofert

488 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

488 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

528 444 zł48,93 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim przy ul. Rolniczej - jeden kameralny blok. Mieszkanie numer 26 * powierzchnia 48,93 m2 * 3 pokoje * 2 piętro - winda od poziomu garażu * balkon.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł47,29 m² 8 035,53 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność tylko W centrum nieruchomości kopernik Stylowe mieszkanie po kapitalnym remoncie - 47,29 m - kamienica - Podgórz - ul. Poznańska Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł36,40 m² 11 510,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Urocze dwupokojowe mieszkanko - ulica legionów - trzecie piętro Miło mi zaprezentować bardzo kompaktowe, urocze mieszkanie dwupokojowe o powierzchni wynoszącej 36,4 m2. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Lokalizacja: toruń, jakubskie Przedmieście Powierzchnia: 81 m Liczba pokoi: 3 + salon z aneksem kuchennym Piętro: 1 Na sprzedaż przestronne, słoneczne mieszkanie zlokalizowane w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

279 000 zł34,50 m² 8 086,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

-pokojowe na sprzedaż o powierzchni 34.50 m2. Lokalizacja:ul. Broniewskiego 76. Nieruchomość jest częścią inwestycji . Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł60,80 m² 9 851,97 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż, doskonale zlokalizowane, 3-pokojowe mieszkanie, w bardzo dobrze skomunikowanej części miasta. Lokalizacja: budynek położony w Toruniu w dzielnicy Rubinkowo. To popularna,.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł56,56 m² 14 851,49 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Apartament z widokiem na Wisłę - Winnica, toruń | 56,56 m | Taras | Miejsce w hali garażowej. Tylko u nas wyjątkowa oferta sprzedaży komfortowego mieszkania o powierzchni 56,56.

Szczegóły ogłoszenia

692 000 zł53,45 m² 12 946,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkanie 3 pokoje, winda, garaż, ul. Lubicka Sprzedam bezpośrednio (od właściciela). Wyjątkowe mieszkanie w nowym apartamentowcu na Osiedlu Winnica przy ul. Lubickiej 52 tuż obok zabytkowego.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł51 m² 31,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu mieszkanie (na I piętrze w bloku) składające się z 2 rozkładowych pokoi (23m/15m), oddzielnej kuchni, łazienki, przedpokoju oraz 2 balkonów. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł38 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę od zaraz 2-pokojowe mieszkanie z tarasem i ogródkiem, położone na Piernikowym Osiedlu. Na powierzchnię 38 m2 składa się salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł73 m² 7 520,55 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie (ul. Buszczyńskich) na parterze, składające się z 4 rozkładowych pokoi (25m/10m/9m/8m), oddzielnej kuchni, łazienki, wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł48 m² 8 229,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie (w cegle) składające się z 2 rozkładowych pokoi (18m/12m), oddzielnej kuchni (8m), łazienki z wc, przedpokoju oraz balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł158,55 m² 6 931,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1905

Mam przyjemność zaprezentować Państwu duże rozkładowe mieszkanie o powierzchni 158,55 m2 z możliwością podziału na dwa lub trzy niezależne, mniejsze mieszkania. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł34,63 m² 60,64 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowy apartament z widokiem na las! Jeśli cenisz sobie wygodę i kontakt z naturą, ciszę i spokój po pracy - zapoznaj się z ofertą:) Wynajmę 2-pokojowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

410 345 zł38,35 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta sprzedaży mieszkania w stanie deweloperskim na kameralnym osiedlu przy ul. Rolniczej 33 - zadzwoń i umów się na prezentację - dostępne jeszcze jest 19 mieszkań 2 i 3 pokojowych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

573 000 zł52,21 m² 10 974,91 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Apartament zlokalizowany na Jakubskim Przedmieściu zaledwie 2 km od toruńskiej Starówki w rewitalizowanej części miasta. - bezpośrednio od dewelopera, - bez prowizji, - bez podatku pcc, apartament.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł48,20 m² 8 070,54 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Mieszkaj na swoim! Dzień dobry :) Cena: 389.000zł (do negocjacji) Chcesz kupić mieszkanie i urządzić je według własnego gustu i upodobań? Nie szukaj dalej! To mieszkanie możesz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

450 882 zł48,09 m² 9 375,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Jedyne 3 km do starego miasta apartament gotowy do odbioru 23% vat idealny na wynajem I do zamieszkania - bezpośrednio od dewelopera, - bez prowizji, - bez podatku pcc, apartament na nowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Toruń,kujawsko-pomorskie

542 000 zł74,40 m² 7 284,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 4 pokojowego mieszkania przy ul. Wybickiego w Toruniu opis mieszkania: - powierzchnia mieszkania 74,4 m 2 - Mieszkanie składa się z 4.

Szczegóły ogłoszenia

538 000 zł53 m² 10 150,94 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Przedstawiam Państwu interesujące mieszkanie (zieleniec) w cegle, położone na parterze, składające się z 3 rozkładowych pokoi (14m/12m/9m), oddzielnej kuchni (9m), łazienki, przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł36,25 m² 49,66 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przepiękne 2-pokojowe mieszkanie z klimatem, po remoncie - Wrzosy, ul. Zbożowa. Jeśli cenisz sobie nowoczesne wnętrze, lubisz ciszę i spokój , zapoznaj się z ofertą. Na całkowitą.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł66,60 m² 8 783,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

3 pokoje po generalnym remoncie | duża kuchnia | balkon | piwnica 8 m | gotowe do wprowadzenia Na sprzedaż funkcjonalne i w pełni odświeżone mieszkanie o powierzchni 66,6 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

1 600 zł48,17 m² 33,22 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę od zaraz 3 -pokojowe mieszkanie położone przy ul. Świętopełka na osiedlu Mokre. Atuty: - trzy osobne pokoje z oddzielną kuchnią - lokal umeblowany - możliwość wyniesienia mebli.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł26 m² 57,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przepiękna kawalerka po generalnym remoncie przy umk - os. Uniwersyteckie, ul.Reja blisko Manekina. Wolna od końca czerwca. Atuty: - mieszkanie po generalnym remoncie, umeblowane - w wyposażeniu.

Szczegóły ogłoszenia

483 000 zł48,72 m² 9 913,79 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Przestronne 2 pokojowe Na Skarpie, okna 3 szybowe i loggia Serdecznie zachęcam do zapoznania się z nową ofertą mieszkania na sprzedaż przy ul. Ligi Polskiej w Toruniu Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

955 000 zł81,04 m² 11 784 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Toruń, stawki, 81,04m2, 4 pokoje, II piętro, winda, blok 2023 rok, balkon, komórka lokatorska, miejsce postojowe. Szukasz stylowego, w pełni wyposażonego mieszkania na nowoczesnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł51,48 m² 7 945 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Toruń, bielany, 51,48m2, 3 rozkładowe pokoje, IV piętro, piwnica, osobna kuchnia Oferta dostępna tylko w Krupiński Nieruchomości. Pokazujemy dokładną lokalizację nieruchomości, zatem.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł93,40 m² 7 484 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Przestrzeń i zieleń na wyciągnięcie ręki - Mieszkanie 3-pokojowe Wrzosy. Oferta dostępna tylko w Krupiński Nieruchomości. Pokazujemy dokładną lokalizację nieruchomości, zatem.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł48,20 m² 7 780,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Funkcjonalne, słoneczne mieszkanie o powierzchni 48,2 m , w czystym i zadbanym budynku. * dostępne od zaraz Mieszkanie składa się z: - trzech niezależnych pokoi, w tym jednego.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł24 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wolne od końca czerwca. Kawalerka Z balkonem po kapitalnym remoncie! Blisko umk i starówki , Niski blok - ul. Matejki 88. Na powierzchnię mieszkania składa się: - salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł60,80 m² 26,32 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę od zaraz 3-pokojowe mieszkanie z balkonem typu loggia, położone przy ul. Działowskiego na II Rubinkowie. Atuty: - mieszkanie częściowo umeblowane - kuchnia i łazienka - najmniejszy.

Szczegóły ogłoszenia

3 799 000 zł156,76 m² 24 234,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Jedyne takie mieszkanie W toruniu! oferta apartamentu klasy premium - widok na wisłę - bulwar filadelfijski - wykończony najwyższej klasy materiałami - jedyny taki W toruniu - tylko U nas.

Szczegóły ogłoszenia

1 120 000 zł69,54 m² 16 105,84 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

: dla Kogo? Szukasz unikatowego apartamentu pod inwestycję? A może mieszkania premium dla swojej rodziny z pełnym umeblowaniem i wyposażeniem w jednym z najlepiej skomunikowanych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

570 000 zł53 m² 10 754,72 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania | Różne metraże | Okolice centrum Torunia To propozycja dla osób, które szukają komfortowego i funkcjonalnego mieszkania, które realnie sprawdzi się w codziennym życiu.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł50 m² 42 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu interesujące mieszkanie składające się z 2 rozkładowych pokoi (19m/13m), oddzielnej kuchni, łazienki, garderoby, przedpokoju oraz balkonu. Mieszkanie jest w bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

394 000 zł39,46 m² 9 984,79 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta sprzedaży gotowego, nowego mieszkania w stanie deweloperskim. Zakup bez podatku pcc i bez dodatkowych prowizji! Dwupokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym o pow. 39,46 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł24 m² 50 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę od zaraz kawalerkę z garderobą, położoną przy ul. Sczanieckiego 22, osiedle Mokre. Na powierzchnię mieszkania składa się pokój z otwartą kuchnią, garderoba, łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Lelewela

Toruń,kujawsko-pomorskie

769 000 zł106 m² 7 254,72 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie (w cegle, na I piętrze) składające się z 4 rozkładowych pokoi (35m/18m/11m/7m), kuchni, łazienki z wc, dodatkowego wc,.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł36,60 m² 8 196,72 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Kawalerka dla singla lub pary na Rubinkowie, z pięknym, panoramicznym widokiem. Z przyjemnością prezentuję funkcjonalne mieszkanie położone na 10 piętrze wieżowca z windą na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł73 m² 7 520,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie (przy lesie) składające się z 4 rozkładowych pokoi (25m/12m/9m/8m), oddzielnej kuchni, łazienki z wc, przedpokoju oraz balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Bawarczyków

Toruń,kujawsko-pomorskie

620 000 zł40 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie składające się z 2 rozkładowych pokoi (18m/10m), aneksu kuchennego, łazienki, przedpokoju oraz balkonu. Istnieje możliwość kupna.