dowolna

Mieszkania Toruń – oferty mieszkań

761 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

761 ogłoszeń

1 600 zł60,80 m² 26,32 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę od zaraz 3-pokojowe mieszkanie z balkonem typu loggia, położone przy ul. Działowskiego na II Rubinkowie. Atuty: - mieszkanie częściowo umeblowane - kuchnia i łazienka - najmniejszy.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł38 m² 8 921,05 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na parterze, przy ul. Bażyńskich. Lokal stanowiący pełną własność o powierzchni 38 m , w zadbanym budynku czteropiętrowym z parkingiem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie blisko ścisłego centrum Torunia - ul. Głowackiego. Dogodna lokalizacja dla pary lub na działalność biurową, 33 m2, 2-pokoje(13,5m + 9 m). duży balkon. Budynek z 2008 roku.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł48 m² 10 812,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność W centrum nieruchomości kopernik Wspaniała oferta 3 pokojowego mieszkania w bloku na parterze na Rubinkowie ul. Rydygiera po kapitalnym remoncie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

6 765 zł108,25 m² 62,49 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Dobre Nieruchomości polecają na wynajem wyjątkowy lokal użytkowy o wysokim standardzie. Parter, przy Sądzie Rejonowym w Toruniu. Idealny pod kancelarię adwokacką, notarialną, radcowską,.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka, ul. Grudziądzka

Toruń,kujawsko-pomorskie

347 238 zł26,97 m² 12 874,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Lokal 1 pokojowy 26,97 m2 Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 1-pokojowe w stanie deweloperskim, położone w nowej inwestycji z 2026 roku przy ul. Grudziądzkiej w Toruniu. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł77,40 m² 9 031,01 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Stylowe, w pełni umeblowane mieszkanie 71,4 m - parter, rubinkowo I, gotowe do zamieszkania! Z przyjemnością prezentuję wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego, komfortowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł65,95 m² 11 660,35 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Komfortowy 3 pokojowy apartament o podwyższonym standardzie, funkcjonalnym rozkładzie, powierzchni 65,95m 2 , składa się z: - salonu z otwartą na salon kuchnią, - dwóch sypialni, - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł27 m² 8 111,11 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Prezentujemy świetną propozycję inwestycyjną - bardzo poszukiwana na rynku kawalerka na Bydgoskim Przedmieściu. Dwadzieścia metrów kwadratowych, które pozwolą spełnić marzenia o własnym 'M'.

Szczegóły ogłoszenia

603 568 zł53,89 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Nowoczesne 54 m? z tarasem Nowoczesne 54 m2 Komfort przy Centrum Torunia Szukasz mieszkania, które łączy miejski styl życia z chwilą oddechu na świeżym powietrzu? Prezentujemy dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł48,49 m² 7 939,78 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłaczność tylko W centrum nieruchomości kopernik Na sprzedaż atrakcyjna oferta dwupokojowego mieszkania w dobrej cenie. Mieszkanie o powierzchni 48,49 m2 znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł147,70 m² 8 463,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1927

To mieszkanie to nie jest zwykła oferta to perełka, która na rynku pojawia się niezwykle rzadko. 148 m pełnych światła, klimatu i rozwiązań, które zadowolą zarówno estetów, jak.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł49,23 m² 10 867,36 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Winda od poziomu zero! 3 pokoje po generalnym remoncie! Twój azyl w centrum miasta - wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Dekerta rezerwacja Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł61 m² 10 639,34 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Nietuzinkowe mieszkanie na sprzedaż - Rubinkowo II, toruń Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania położonego przy ul. Niesiołowskiego w Toruniu. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-16

348 900 zł33 m² 10 572,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Jedyne 3 km do starego miasta apartament gotowy do odbioru. Idealny na wynajem I do zamieszkania - bezpośrednio od dewelopera, - bez prowizji, - bez podatku pcc, szczegóły oferty: powierzchnia: 33,17.

Szczegóły ogłoszenia

483 973 zł40,67 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

0% - kupując nie płacisz prowizji!. Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i cena może ulec zmianie do czasu dokonania przez Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

483 690 zł42,06 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie 42 m? blisko starego miasta Na sprzedaż nowe mieszkanie o powierzchni 42 m2 , położone na parterze w kameralnej inwestycji Apartamenty Staromiejskie2 renomowanego dewelopera Murapol.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł67,44 m² 9 475,09 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania na osiedlu Mokre przy ul. Lelewela Lokal o powierzchni 67,44 m2 znajduje się w drugim piętrze w niskim bloku wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł28 m² 67,86 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam nowe mieszkanie o powierzchni 28m2 na ogrodzonym osiedlu Helio z ogródkiem. Umeblowane oraz wyposażone w sprzęt agd. Wszystko nowe. W skład wchodzi: - przestrzenny salon.

Szczegóły ogłoszenia

422 000 zł45,53 m² 9 268,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Jakubskie przedmieście, wysoki parter, dwa pokoje, cegła! *tylko u nas!* Mieszkanie w niskim bloku, zlokalizowane na osiedlu Jakubskie Przedmieście. Przedstawiam Państwu mieszkanie usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł62 m² 8 870,97 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie, powierzchni ok 62m 2 , składa się z: - salonu, - sypialni, - drugiej sypialni lub gabinetu do pracy, - kuchni, - łazienki, - wc -.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł49 m² 8 367,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Przestronne 2 pokojowe, osiedle Młodych Toruń Serdecznie zachęcam do zapoznania się z ofertą mieszkania na sprzedaż przy ul. Kraszewskiego w Toruniu Mieszkanie o metrażu 49,09m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł40,52 m² 8 859,82 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane na Przedmieściu Mokre. Usytuowane jest na 4 piętrze wieżowca. Co ważne: mieszkanie sprzedawane jest z prawie całym umeblowaniem i wyposażeniem.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł39,01 m² 9 741,09 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni ok. 39 m , położone na osiedlu Mokre w Toruniu, przy ul. Michała Sczanieckiego. Lokal znajduje się w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł36,65 m² 12 278,31 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Biuro Anna Nieruchomości ma ogromną przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni 36,65 m2 znajdujące się na urokliwym i funkcjonalnym osiedlu Botanika będącego częścią.

Szczegóły ogłoszenia

762 000 zł57 m² 13 368,42 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Prezentuję Państwu wykończone mieszkanie na os. Jar, w jednym z najładniejszych jego zakątków - os. Naturia - zbudowane przez renomowanego i cenionego dewelopera - Budlex. Apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

499 900 zł49 m² 10 202,04 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Zapraszam na prezentację 3- pokojowego mieszkania na osiedlu mokrym! ulica przy kaszowniku! Super lokalizacja ,w sąsiedztwie , apteka, szkoły , przedszkola, przystanki mzk, tramwaj, sklepy, żabka ,.

Szczegóły ogłoszenia

398 000 zł33,38 m² 11 923,31 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szanowni Państwo, z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości w Toruniu, osiedle Podgórska. To idealna okazja dla osób, które szukają wyjątkowego miejsca do.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł48,67 m² 7 992,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego i bardzo przytulnego mieszkania w świetnej lokalizacji. Lokal o powierzchni 48 m2, umiejscowiony jest na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł108 m² 3 324,07 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Poszukujesz wyjątkowego mieszkania w sercu toruńskiej Starówki? A może myślisz o inwestycji w nieruchomość o niebanalnym charakterze? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł39 m² 41,03 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne, rozkładowe lokum na parterze w świetnej lokalizacji przy ulicy Świętopełka (osiedle Mokre). Na powierzchnię mieszkania (39m2) składają się: *pokój dzienny, *oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł64,59 m² 16 256,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W ofercie na sprzedaż nowoczesne i eleganckie mieszkanie 3-pokojowe z balkonem zlokalizowane na czwartym (najwyższym piętrze) na nowo wybudowanym Osiedlu Harmonia dewelopera Lembud. Nowi.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł48,30 m² 8 592,13 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż mieszkanie z dużym potencjałem inwestycyjnym, położone w jednej z najbardziej funkcjonalnych dzielnic Torunia, bydgoskie Przedmieście, przy ul. Jana Matejki 82. Lokalizacja -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

481 966 zł38,79 m² 12 425 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 38,79 m , położonego w jednej z najbardziej znanych lokalizacji w Toruniu na osiedlu jar.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł92,09 m² 8 958,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

To mieszkanie to propozycja dla osób, które nie chcą wybierać między przestrzenią a lokalizacją tutaj otrzymują Państwo jedno i drugie. Przemyślany, ponadczasowy układ pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł60 m² 7 483,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż przytulne czteropokojowe mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia, znajdujące się w dogodnej lokalizacji Torunia, przy ulicy Kochanowskiego. Cena ofertowa wynosi 480 000 pln, co.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł37,90 m² 9 234,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szanowni Państwo, z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości w Toruniu, ul. Rydygiera dzielnica Rubinkowo I Ta nieruchomość została zaprojektowana tak, aby.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł55 m² 90,91 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne trzypokojowe mieszkanie na wynajem ul. Targowa, osiedle Jakubskie Do wynajęcia komfortowe, trzypokojowe mieszkanie położone w nowoczesnym budynku oddanym do użytku w 2023 roku. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł86,40 m² 46,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam nietypowe mieszkanie z pięknym widokiem na Wisłę o powierzchni 86,40m2. Lokal znajduje się na parterze, składa się z salonu połączonego z kuchnią, sypialni, łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

293 000 zł34,50 m² 8 492,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni ok. 34,5 m , zlokalizowany w cenionej i bardzo dobrze skomunikowanej części Torunia Bydgoskim Przedmieściu, w bliskiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

781 209 zł78,91 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż nowoczesne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 78,91 m , zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Apartamenty Lubicka. Inwestycja realizowana jest przez renomowanego dewelopera, co.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij