Mieszkanie, ul. Kazimierza Jagiellończyka

Kazimierza Jagiellończyka, Stare Miasto, Toruń, kujawsko-pomorskie

  • 2 000 zł
  • 43,54 m²
  • 45,93 zł/m²

Zdjęcie

Piotr Kicior

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Kazimierza Jagiellończyka

zaktualizowane:
11 maja 2026

2 000 zł

43,54 m²

45,93 zł/m²

Mieszkanie, ul. Kazimierza Jagiellończyka

Zaktualizowane: 11 maja 2026

2 000 zł 43,54 m² 45,93 zł/m²

Piętro:
5/6
Liczba pokoi:
2
Umeblowane:
tak
Stan mieszkania:
dobry
Kaucja:
2 000 zł

Piętro:

5/6

Liczba pokoi:

2

Umeblowane:

tak

Stan mieszkania:

dobry

Kaucja:

2 000 zł

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 2 000 zł / miesiąc
  • Dostępne: kwiecień 2026
  • Charakterystyka mieszkania: 43,54 m² (37,43 m² powierzchni użytkowej), 2 pokoje, 1 łazienka; stan: dobry
  • Budynek: kamienica; rok budowy: 2019 (blok w nowym budownictwie)
  •   technika budowy: tradycyjna/cegła
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 5/6, jednopoziomowe, poddasze
  • Opłaty uzupełniające: 350 zł, kaucja: 2 000 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, lodówka, płyta gazowa / elektryczna
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Łazienka: prysznic
  • Media: ogrzewanie: miejskie
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  •   Internet, telefon, telewizja kablowa
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
  • Źródło: biuro nieruchomości: INLOK, zaktualizowane: 11.05.2026
  •   numer ogłoszenia: KS833641

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Mieszkanie z widokiem na Wisłę w jednej z najpiękniejszych kamienic Torunia!

Szukasz miejsca z duszą , które łączy historyczny prestiż z nowoczesnym komfortem? Biuro NLOK ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy apartament na wynajem - bezpośrednio i bez prowizji!

KAMIENICA, KTÓRA ZACHWYCA
Mieszkanie mieści się w gruntownie odrestaurowanej w 2019 roku kamienicy przy ul. Jagiellończyka 8. (...)