Mieszkanie
Jakubskie Przedmieście, Toruń, kujawsko-pomorskie
- 594 000 zł
- 42,50 m²
- 13 976,47 zł/m²
Jakub Borkowicz
Skontaktuj się
Mieszkanie
Jakubskie Przedmieście, Toruń, kujawsko-pomorskie
zaktualizowane:
20 maja 2026
Mieszkanie
Zaktualizowane: 20 maja 2026
594 000 zł 42,50 m² 13 976,47 zł/m²
2/7
2
2023
w garażu podziemnym
bardzo dobry
Zobacz na mapie
Piętro:
2/7Liczba pokoi:
2Rok budowy:
2023Miejsce parkingowe:
w garażu podziemnymStan mieszkania:
bardzo dobrySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 594 000 zł (13 976,47 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: maj 2026
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka mieszkania: 42,50 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
- instalacje: nowe / wymienione; okna: plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2023 (blok w nowym budownictwie)
- technika budowy: nowa technologia
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 2/7, jednostronne, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon
- Czynsz: 684 zł
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, piekarnik, płyta gazowa / elektryczna, zmywarka
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Łazienka: prysznic, oddzielne WC
- Media: ogrzewanie: miejskie
- opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
- Internet, telewizja kablowa
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, drzwi antywłamaniowe
- Miejsce parkingowe: w garażu podziemnym (1 miejsce parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: LAROCA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, zaktualizowane: 20.05.2026
- numer ogłoszenia: LAR859869
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Jakubskie Przedmieście, Toruń, kujawsko-pomorskie
- Otoczenie: osiedle bloków mieszkalnych
- W pobliżu: przedszkole, szkoła podstawowa, fitness, apteka, przystanek autobusowy, przystanek tramwajowy, centrum handlowe, plac zabaw
Opis nieruchomości
Funkcjonalne i nowoczesne mieszkanie w centrum Torunia, znajdujące się na osiedlu: Jakubskie Przedmieście w nowym budynku z windą z 2023 roku.
Okolica wyróżnia się znakomitą dostępnością komunikacyjną - zarówno dla zmotoryzowanych, jak i korzystających z transportu miejskiego. Komunikacja miejska oraz Dworzec Wschodni znajdują się w zasięgu krótkiego spaceru, zapewniając szybkie połączenie z całym miastem. (...)