Mieszkanie Toruń
Jakubskie Przedmieście, Toruń, kujawsko-pomorskie
- 615 000 zł
- 42,50 m²
- 14 470,59 zł/m²
Jakub Borkowicz
Skontaktuj się
Mieszkanie Toruń
Jakubskie Przedmieście, Toruń, kujawsko-pomorskie
zaktualizowane:
14 maja 2026
Mieszkanie Toruń
Zaktualizowane: 14 maja 2026
615 000 zł 42,50 m² 14 470,59 zł/m²
Skontaktuj się, zanim wzrośnie
średnie zainteresowanie
2/7
2
2023
parking publiczny / na ulicy
bardzo dobry
Zobacz na mapie
Piętro:
2/7Liczba pokoi:
2Rok budowy:
2023Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicyStan mieszkania:
bardzo dobrySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 615 000 zł (14 470,59 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: maj 2026
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 42,50 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
- okna: plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2023 (blok w nowym budownictwie)
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 2/7, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon
- Czynsz: 684 zł
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, piekarnik, płyta gazowa / elektryczna, zmywarka
- Kuchnia: z oknem
- Łazienka: prysznic, oddzielne WC
- Media: ogrzewanie: miejskie
- opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
- Internet, telewizja kablowa
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, drzwi antywłamaniowe
- Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
- Źródło: biuro nieruchomości: LAROCA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, zaktualizowane: 14.05.2026
- numer ogłoszenia: LAR859869
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Jakubskie Przedmieście, Toruń, kujawsko-pomorskie
- W pobliżu: przedszkole, szkoła podstawowa, fitness, apteka, przystanek autobusowy, przystanek tramwajowy, centrum handlowe, plac zabaw
Opis nieruchomości
Funkcjonalne i nowoczesne mieszkanie, Wykończone z wysokiej jakości materiałów znajdujące się w nowym budynku z windą z 2023 roku, zarządzanym przez Willa Developer. * Dostępne od zaraz.
Najważniejsze atuty:
Ekspozycja okien: południe - zachód, zapewniająca dobre nasłonecznienie
Możliwość zakupu miejsca parkingowego w hali garażowej, dodatkowo płatne: 40 tys. (...)