Mieszkanie

Bażyńskich, Mokre, Toruń, kujawsko-pomorskie

  • 349 000 zł
  • 37,54 m²
  • 9 296,75 zł/m²

Zdjęcie

Adrian Holc

Skontaktuj się

Mieszkanie

Bażyńskich, Mokre, Toruń, kujawsko-pomorskie

zaktualizowane:
9 kwietnia 2026

349 000 zł

37,54 m²

9 296,75 zł/m²

Mieszkanie

Zaktualizowane: 9 kwietnia 2026

349 000 zł 37,54 m² 9 296,75 zł/m²

Nie zwlekaj z kontaktem

bardzo wysokie zainteresowanie

Piętro:
parter/4
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
1967
Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicy
Stan mieszkania:
dobry

Piętro:

parter/4

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

1967

Miejsce parkingowe:

parking publiczny / na ulicy

Stan mieszkania:

dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 349 000 zł (9 296,75 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: natychmiast
  • Forma własności: spółdzielcze własnościowe
  • Charakterystyka mieszkania: 37,54 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: dobry
  •   instalacje: stan dobry; okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1967
  •   technika budowy: wielka płyta
  • Rozkład mieszkania: piętro 0/4, jednostronne, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon (6,20 m²), piwnica
  • Czynsz: 750 zł
  • Media: gaz; ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  •   Internet
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Prezentujemy komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,54 m², położone na parterze w czteropiętrowym bloku na osiedlu Mokrym w Toruniu. Dzięki doskonałej lokalizacji blisko centrum mieszkanie stanowi idealną propozycję zarówno do zamieszkania, jak i jako dochodowa inwestycja pod stały najem. (...)

Agent

Adrian Holc

572 624...

572 624 994

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

572 624...

572 624 994

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.