Mieszkanie, ul. Okólna
Okólna, Stawki, Toruń, kujawsko-pomorskie
- 520 000 zł
- 60,44 m²
- 8 603,57 zł/m²
Anna Cieślak
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Okólna
Okólna, Stawki, Toruń, kujawsko-pomorskie
zaktualizowane:
20 maja 2026
Mieszkanie, ul. Okólna
Zaktualizowane: 20 maja 2026
520 000 zł 60,44 m² 8 603,57 zł/m²
Warto obserwować to ogłoszenie
umiarkowane zainteresowanie
1/4
3
1984
-
bardzo dobry
Zobacz na mapie
Piętro:
1/4Liczba pokoi:
3Rok budowy:
1984Miejsce parkingowe:
-Stan mieszkania:
bardzo dobrySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 520 000 zł (8 603,57 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: do uzgodnienia
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 60,44 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
- instalacje: stan dobry; okna: drewniane
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1984
- technika budowy: wielka płyta
- Rozkład mieszkania: piętro 1/4, dwustronne, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: loggia (6 m²), piwnica 4,54 m²
- Czynsz: 890 zł
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, pralka
- Kuchnia: z oknem
- Łazienka: prysznic
- Media: gaz; ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
- Internet, telewizja kablowa
- Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe
- Miejsce parkingowe: brak przynależnego miejsca parkingowego
- Źródło: biuro nieruchomości: Partner Nieruchomości Agnieszka Kuzera, zaktualizowane: 20.05.2026
- numer ogłoszenia: PRT-MS-13422
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Okólna, Stawki, Toruń, kujawsko-pomorskie
- Otoczenie: cicho (spokojna okolica)
Opis nieruchomości
STAWKI, TRZY NIEZALEŻNE POKOJE, PO REMONCIE!
Tylko u nas!
Przedstawiam Państwu przepiękne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Okólnej , usytuowane na 1 piętrze niskiego bloku. Na powierzchnię 60,44 m2 składają się:
- salon z wyjściem na loggie- zieleń- pełna prywatność
-2 niezależne sypialnie
-osobna kuchnia
-duży korytarz
-łazienka
-WC z umywalką
Mieszkanie po kapitalnym remoncie, który odbył (...)
781 229...
781 229 860