Ogłoszenie archiwalne

Loft Toruń

Sztuk Pięknych, Toruń, kujawsko-pomorskie

  • 439 000 zł
  • 32 m²
  • 13 718,75 zł/m²

Loft Toruń

Sztuk Pięknych, Toruń, kujawsko-pomorskie

zaktualizowane:
19 lipca 2024

439 000 zł

32 m²

13 718,75 zł/m²

Loft Toruń

Zaktualizowane: 19 lipca 2024

439 000 zł 32 m² 13 718,75 zł/m²

Piętro:
parter/1
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
2019
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
bardzo dobry

Piętro:

parter/1

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

2019

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

bardzo dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 439 000 zł (13 718,75 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 32 m², 2 pokoje; stan: bardzo dobry
  •   okna: aluminiowe
  • Budynek: loft; rok budowy: 2019
  •   dostosowany do osób niepełnosprawnych
  • Rozkład mieszkania: piętro 0/1, dwustronne
  • Powierzchnia dodatkowa: taras (70 m²)
  • Czynsz: 600 zł
  • Miejsce parkingowe: brak przynależnego miejsca parkingowego

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 32 m2 na OSIEDLU SZTUK PIĘKNYCH blisko UMK ,PLAZY

Mieszkanie jest na strzeżonym całodobowo, zadbanym, nowoczesnym osiedlu w bardzo dobrze skomunikowanej części miasta, najlepsze sklepy, restauracje, blisko miasteczka akademickiego.

Zapraszam do zakupu dwupokojowego apartamentu z 2019 roku usytuowanego na parterze w budynku z czerwonej cegły typu loft. (...)

Kontakt

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości