Mieszkanie, ul. Kosynierów Kościuszkowskich

Kosynierów Kościuszkowskich, Na Skarpie, Toruń, kujawsko-pomorskie

  • 325 000 zł
  • 37,59 m²
  • 8 645,92 zł/m²

Zdjęcie

Izabela Ostrowsk...

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Kosynierów Kościuszkowskich

zaktualizowane:
8 maja 2026

325 000 zł

37,59 m²

8 645,92 zł/m²

Mieszkanie, ul. Kosynierów Kościuszkowskich

Zaktualizowane: 8 maja 2026

325 000 zł 37,59 m² 8 645,92 zł/m²

Piętro:
3/11
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
-
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
dobry

Piętro:

3/11

Liczba pokoi:

2

• Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 325 000 zł (8 645,92 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: natychmiast
  • Forma własności: spółdzielcze własnościowe
  • Charakterystyka mieszkania: 37,59 m², 2 pokoje; stan: dobry
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 3/11, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: piwnica 2,60 m²
  • Czynsz: 760 zł
  • Miejsce parkingowe: brak przynależnego miejsca parkingowego

Lokalizacja

Opis nieruchomości

OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZE!

Mieszkanie położone na 3 piętrze w wieżowcu przy ulicy Kosynierów Kościuszkowskich . Mieszkanie do własnej aranżacji, co daje przyszłemu właścicielowi możliwość dostosowania wnętrza do własnych potrzeb.

Na powierzchnię 37,59 m2 składa się:

Przestronny salon z przejściem do kuchni z możliwością przekształcenia pomieszczeń w układ otwarty. (...)

Agent

Izabela Ostrowska

508 034...

508 034 503

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Izabela Ostrowska

508 034...

508 034 503

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Izabela Ostrowska

Zostaw telefon, oddzwonimy