dowolna

Mieszkania do wynajęcia Toruń - Oferty wynajmu mieszkań

161 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

161 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

1 600 zł51 m² 31,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu mieszkanie (na I piętrze w bloku) składające się z 2 rozkładowych pokoi (23m/15m), oddzielnej kuchni, łazienki, przedpokoju oraz 2 balkonów. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł38 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę od zaraz 2-pokojowe mieszkanie z tarasem i ogródkiem, położone na Piernikowym Osiedlu. Na powierzchnię 38 m2 składa się salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł34,63 m² 60,64 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowy apartament z widokiem na las! Jeśli cenisz sobie wygodę i kontakt z naturą, ciszę i spokój po pracy - zapoznaj się z ofertą:) Wynajmę 2-pokojowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł38 m² 39,47 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najem okazjonalny (notarialny) Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie w cegle, składające się z 2 pokoi (24m/9m), aneksu kuchennego, łazienki oraz balkonu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 800 zł36,25 m² 49,66 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przepiękne 2-pokojowe mieszkanie z klimatem, po remoncie - Wrzosy, ul. Zbożowa. Jeśli cenisz sobie nowoczesne wnętrze, lubisz ciszę i spokój , zapoznaj się z ofertą. Na całkowitą.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem, ul. Lubicka

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 500 zł44,86 m² 55,73 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jeśli cenisz sobie klimatyczne wnętrze, które nastraja spokojem i przyjemnością, zapoznaj się z ofertą. Wynajmę od zaraz komfortowy apartament zaaranżowany przez projektanta z wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł48,17 m² 33,22 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę od zaraz 3 -pokojowe mieszkanie położone przy ul. Świętopełka na osiedlu Mokre. Atuty: - trzy osobne pokoje z oddzielną kuchnią - lokal umeblowany - możliwość wyniesienia mebli.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł26 m² 57,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przepiękna kawalerka po generalnym remoncie przy umk - os. Uniwersyteckie, ul.Reja blisko Manekina. Wolna od końca czerwca. Atuty: - mieszkanie po generalnym remoncie, umeblowane - w wyposażeniu.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł24 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wolne od końca czerwca. Kawalerka Z balkonem po kapitalnym remoncie! Blisko umk i starówki , Niski blok - ul. Matejki 88. Na powierzchnię mieszkania składa się: - salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł60,80 m² 26,32 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę od zaraz 3-pokojowe mieszkanie z balkonem typu loggia, położone przy ul. Działowskiego na II Rubinkowie. Atuty: - mieszkanie częściowo umeblowane - kuchnia i łazienka - najmniejszy.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł50 m² 42 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu interesujące mieszkanie składające się z 2 rozkładowych pokoi (19m/13m), oddzielnej kuchni, łazienki, garderoby, przedpokoju oraz balkonu. Mieszkanie jest w bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł24 m² 50 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę od zaraz kawalerkę z garderobą, położoną przy ul. Sczanieckiego 22, osiedle Mokre. Na powierzchnię mieszkania składa się pokój z otwartą kuchnią, garderoba, łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł61 m² 32,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Najem okazjonalny (notarialny) Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie składające się z 3 rozkładowych pokoi (25m/12m/8m), oddzielnej kuchni, łazienki, wc oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł34 m² 41,18 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu interesujące mieszkanie składające się z 1 pokoju (18m), oddzielnej kuchni, balkonu, łazienki z wc oraz przedpokoju. Czynsz najmu wynosi 1400 zł. + 650 zł.opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł54 m² 29,63 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania w Toruniu. Lokalizacja : ulica Jęczmienna, stare Miasta. W bliskiej odległości centrum Starówki, dworzec pkp, bulwar Filadelfijski,.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł39 m² 41,03 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Najem okazjonalny (notarialny) Przedstawiam Państwu interesujące mieszkanie składające się z 1 pokoju (21), kuchni (10m), łazienki, przedpokoju oraz balkonu. Mieszkanie jest w bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

1 500 zł46 m² 32,61 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Biuro Nieruchomości Blue Home ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu funkcjonalnego mieszkania położonego na 9. piętrze w budynku z windą, w atrakcyjnej lokalizacji mokre.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 zł31,03 m² 56,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą najmu kawalerki, położonej przy ul. 63 Pułku Piechoty w Toruniu Podgórz. Atrakcyjna lokalizacja zapewnia ciszę i spokój oraz dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł37,93 m² 42,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam mieszkanie po kapitalnym remoncie składające się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju o powierzchni 37,93m2. Mieszkanie usytuowane jest w bloku na trzecim piętrze na.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł48,20 m² 51,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Gagarina-3 pokoje blisko umk, gotowiec inwestycyjny! Przedstawiam Państwu piękne mieszkanie, nie wymagające nakładów, zlokalizowane na osiedlu Bielany , usytuowane na czwartym piętrze niskiego bloku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

2 200 zł46 m² 47,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Piękne, jasne i luksusowe mieszkanie. Znajduje się na nowoczesnym, prestiżowym i ciekawym architektonicznie osiedlu nazwanym nie bez powodu. "Sztuk Pięknych". Teren jest pod stałym nadzorem.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł26,90 m² 59,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie usytuowane jest na 4 piętrze bloku z windą na osiedlu Piernikowe przy ulicy Żółkiewskiego. Kawalerka składa się z: - widnej kuchni, - łazienki wyposażonej w kabinę prysznicową.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł35,30 m² 53,82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Komfortowe mieszkanie do wynajęcia na osiedlu Jar przy ul. Heweliusza. Mieszkanie o pow. 35, 30 m2 usytuowane jest na 1 piętrze w budynku z 2026 r. Blok z windą. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł47 m² 46,81 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie dla pary lub singla Na wynajem dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m2, znajdujące się na Chełmińskim Przedmieściu w Toruniu. Wyposażenie: mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł49 m² 44,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Serdecznie zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania na pograniczu Bydgoskiego Przedmieścia/ Bielan - ul. Szosa Okrężna. Słoneczne, przytulne, wygodne i bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł48,86 m² 30,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: toruń, osiedle Wrzosy, ul. Zbożowa 61. Mieszkanie położone jest w spokojnej i dobrze rozwiniętej części Toruń, która zapewnia komfort codziennego życia oraz wygodny dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł48 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane na Osiedlu jar. Jest to jedna z najprężniej rozwijających się dzielnic Torunia. Jest tam zarówno mnóstwo zieleni jak i pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł48 m² 39,58 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie położone przy ulicy Bema 20, na Osiedlu Młodych w Toruniu. Lokal o powierzchni 48 m2 składa się z trzech osobnych pokoi, łazienki z wc, kuchni oraz balkonu. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł90 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Są w Toruniu adresy, które mają w sobie coś więcej niż tylko dobrą lokalizację. Tutaj z okien salonu widać Teatr im. Wilama Horzycy - i to właściwie dobrze oddaje klimat tego.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł35 m² 54,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam ofertę wynajmu mieszkania zlokalizowanego przy ul. Watzenrodego ( Zielony Zakątek) Jar to jedna z najprężniej rozwijających się dzielnic miasta. W najbliższej okolicy znajdziemy.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 zł82 m² 21,34 zł/m²

 

Piętro:suterena/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Wynajmę mieszkanie o powierzchni około 82 m2 w kamienicy przy ulicy Jaroczyńskiego w bardzo bliskiej lokalizacji umk w Toruniu. Mieszkanie usytuowane jest na poziomie -1,.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł49,95 m² 36,04 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Toruń, mokre, ul. Przy Kaszowniku Do wynajęcia przytulne i przestronne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 49,95 m2, znajdujące się w dzielnicy Mokre - jednej z najlepiej.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł53,51 m² 54,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Stylowe, z ogródkiem i miejscem postojowym. Wolne od lipca! lokalizacja: prezentowane mieszkanie znajduje się w dzielnicy Stawki przy ul. Szuwarów. Okolica bardzo spokojna, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł44 m² 47,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Marzy Ci się mieszkanie w Toruniu na osiedlu, gdzie wszystko jest na odległość wyciągniętej ręki - to mieszkanie przy ulicy Gagarina spełni Twoje oczekiwania. Chciałbyś/chciałabyś mieszkać.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł71 m² 43,66 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 71m , położone na 2. piętrze na prestiżowym osiedlu Winnica w Toruniu. Najważniejsze atuty nieruchomości: 3 pokoje idealne.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł55,37 m² 45,15 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem, dwupokojowe mieszkanie, na strzeżonym osiedlu, w bardzo dobrze skomunikowanej części miasta. Lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Polnej 8 w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 500 zł34,80 m² 43,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Przedstawiam Państwu ofertę wynajmu kawalerki blisko centrum, zaledwie 15 min spacerkiem od Starego Miasta! Mieszkanie o powierzchni 34,8m znajduje się na wysokim parterze bloku z 2010 roku,.