Mieszkanie
Jana III Sobieskiego, Słoneczne tarasy, Toruń, kujawsko-pomorskie
- 1 500 zł
- 42,20 m²
- 35,55 zł/m²
Jakub Mścichecki
Skontaktuj się
Mieszkanie
zaktualizowane:
6 maja 2026
Mieszkanie
Zaktualizowane: 6 maja 2026
1 500 zł 42,20 m² 35,55 zł/m²
Nie zwlekaj z kontaktem
bardzo wysokie zainteresowanie
1/4
2
tak
dobry
3 000 zł
Zobacz na mapie
Piętro:
1/4Liczba pokoi:
2Umeblowane:
takStan mieszkania:
dobryKaucja:
3 000 złSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
- Czynsz wynajmu: 1 500 zł / miesiąc
- Dostępne: natychmiast
- Preferowani lokatorzy: studenci, osoby pracujące, niepalący
- Charakterystyka mieszkania: 42,20 m² (40,12 m² powierzchni użytkowej), 2 pokoje, 1 łazienka; stan: dobry
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1999
- technika budowy: tradycyjna/cegła
- winda, dostosowany do osób niepełnosprawnych
- Rozkład mieszkania: piętro 1/4, jednostronne, środkowe, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon
- Opłaty uzupełniające: 700 zł, kaucja: 3 000 zł
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, pralka, płyta gazowa / elektryczna, piekarnik, lodówka
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Łazienka: prysznic
- Media: siła; ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
- opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
- Internet, telewizja kablowa
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
- Miejsce parkingowe: brak przynależnego miejsca parkingowego
- Źródło: biuro nieruchomości: Kluczowe Nieruchomości, zaktualizowane: 06.05.2026
- numer ogłoszenia: 603/8503/OMW
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Jana III Sobieskiego, Słoneczne tarasy, Toruń, kujawsko-pomorskie
- Otoczenie: osiedle bloków mieszkalnych, rzeka
- umiarkowanie cicho
Opis nieruchomości
Jeśli szukasz niewielkiego, ale za to przytulnego mieszkania, znajdującego się na Bydgoskim Przedmieściu - trafiłeś idealnie!
:Dla kogo:
W mieszkaniu dobrze poczuje się singiel lub para, student ale też osoba pracująca.
:Gdzie:
Mieszkanie usytuowane jest na 1 piętrze w bloku z cegły z końca lat 90-tych, przy ulicy Krasińskiego 117. Jest to zaledwie 1 km od uczelni i tyle samo od Centrum Handlowego Plaza. (...)