Mieszkanie, ul. Fałata
Fałata, Sztuk Pięknych, Toruń, kujawsko-pomorskie
- 3 600 zł
- 78 m²
- 46,15 zł/m²
Dagna Szczechowi...
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Fałata
Fałata, Sztuk Pięknych, Toruń, kujawsko-pomorskie
zaktualizowane:
24 maja 2026
Mieszkanie, ul. Fałata
Zaktualizowane: 24 maja 2026
3 600 zł 78 m² 46,15 zł/m²
4/4
3
-
-
-
Zobacz na mapie
Piętro:
4/4Liczba pokoi:
3Umeblowane:
-Stan mieszkania:
-Kaucja:
-Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
- Czynsz wynajmu: 3 600 zł / miesiąc
- Dostępne: wrzesień 2026
- Charakterystyka mieszkania: 78 m², 3 pokoje, 1 łazienka
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 4/4
- Powierzchnia dodatkowa: taras
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, monitoring/kamery
- Miejsce parkingowe: tak
- Źródło: biuro nieruchomości: Simple, zaktualizowane: 24.05.2026
- numer ogłoszenia: 1172/14150/OMW
Lokalizacja
- Adres: Fałata, Sztuk Pięknych, Toruń, kujawsko-pomorskie
Opis nieruchomości
Trzy pokoje z tarasem! Idealne dla pary, dla osób pracujących zdalnie, dla rodziny z dzieckiem w wieku szkolnym.
Zapraszamy do zapoznania się z niezwykłą ofertą komfortowego apartamentu w jednej z najbardziej lubianych dzielnic w Toruniu - Osiedle Sztuk Pięknych. Przestronne i bardzo przytulne mieszkanie o powierzchni 78 m2 mieści się na 4 - ostatnim piętrze w bloku przy ul. Fałata 15. (...)
729 057...
729 057 286