Mieszkanie, ul. Sucharskiego

Sucharskiego, Mokre, Toruń, kujawsko-pomorskie

  • 320 000 zł
  • 41,38 m²
  • 7 733,20 zł/m²

Zdjęcie

Dominika Sodel-J...

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Sucharskiego

Sucharskiego, Mokre, Toruń, kujawsko-pomorskie

zaktualizowane:
13 maja 2026

320 000 zł

41,38 m²

7 733,20 zł/m²

Mieszkanie, ul. Sucharskiego

Zaktualizowane: 13 maja 2026

320 000 zł 41,38 m² 7 733,20 zł/m²

Piętro:
2/4
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
1968
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
do remontu

Piętro:

2/4

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

1968

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

do remontu

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 320 000 zł (7 733,20 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: natychmiast
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 41,38 m² (38 m² powierzchni użytkowej), 2 pokoje, 1 łazienka; stan: do remontu
  •   instalacje: do wymiany; okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1968
  •   technika budowy: wielka płyta
  • Rozkład mieszkania: piętro 2/4, jednostronne, z pokojami przejściowymi, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon (3 m²), piwnica 3,38 m²
  • Czynsz: 550 zł
  • Kuchnia: oddzielna, z oknem
  • Łazienka: wanna
  • Media: gaz; ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe
  • Miejsce parkingowe: brak przynależnego miejsca parkingowego

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Sucharskiego -2 pokoje bardzo blisko centrum.
Duży potencjał inwestycyjny- na wynajem lub flip.

Przedstawiam Państwu mieszkanie zlokalizowane na os. Mokre
usytuowane na drugim piętrze czteropiętrowego bloku.

Na powierzchnię 38 m2 składają się:

- pokój ok. 11m2 z wyjściem na balkon ok. 3m2
- przechodnia sypialnia ok. 14m2
- łazienka z wc ok. 3m2
- oddzielna kuchnia ok. 4,7m2
- spory korytarz ok. (...)

Agent

Dominika Sodel-Jabłońska

789 723...

789 723 798

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Dominika Sodel-Jabłońska

789 723...

789 723 798

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl