Mieszkanie, ul. Bolesława Chrobrego

Bolesława Chrobrego, Mokre, Toruń, kujawsko-pomorskie

  • 350 000 zł
  • 42,94 m²
  • 8 150,91 zł/m²

Zdjęcie

Magdalena Drzyma...

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Bolesława Chrobrego

Bolesława Chrobrego, Mokre, Toruń, kujawsko-pomorskie

zaktualizowane:
20 maja 2026

350 000 zł

42,94 m²

8 150,91 zł/m²

Mieszkanie, ul. Bolesława Chrobrego

Zaktualizowane: 20 maja 2026

350 000 zł 42,94 m² 8 150,91 zł/m²

Piętro:
4/10
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
1975
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
-

Piętro:

4/10

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

1975

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Charakterystyka mieszkania: 42,94 m², 3 pokoje
  • Budynek: blok mieszkalny (blok z płyty); rok budowy: 1975
  •   technika budowy: wielka płyta
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 4/10
  • Powierzchnia dodatkowa: piwnica
  • Czynsz: 730 zł
  • Kuchnia: oddzielna
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  • Źródło: biuro nieruchomości: Panorama Nieruchomości, zaktualizowane: 20.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 12161/4767/OMS

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,94 m², położone na 4 piętrze jedenastokondygnacyjnego bloku z windą z 1975 roku. Nieruchomość znajduje się w świetnej lokalizacji blisko centrum, z doskonałym dostępem do komunikacji miejskiej, sklepów, punktów usługowych oraz infrastruktury miejskiej.

Mieszkanie składa się z trzech pokoi, w tym jednego przechodniego, oddzielnej kuchni oraz łazienki z toaletą. (...)

Agent

Magdalena Drzymalska

783 436...

783 436 848

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Magdalena Drzymalska

783 436...

783 436 848

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl