W pobliżu:przedszkole, szkoła podstawowa, restauracja, basen, centrum handlowe, kościół, bank, park, plac zabaw
Opis nieruchomości
OFERTA TYLKO W BIURZE MARCHLEWICZ NIERUCHOMOŚCI ZAPRASZAMY!
LOKALIZACJA: Toruń, Stawki, ul. Strzałowa 1C. Nieruchomość położona w spokojnej i dobrze rozwiniętej części Torunia. W okolicy dominuje niska, 4-piętrowa zabudowa oraz dużo zieleni, co zapewnia komfort codziennego życia zarówno rodzinom z dziećmi, jak i inwestorom poszukującym mieszkania pod wynajem. (...)
OFERTA TYLKO W BIURZE MARCHLEWICZ NIERUCHOMOŚCI ZAPRASZAMY!
LOKALIZACJA: Toruń, Stawki, ul. Strzałowa 1C.
Nieruchomość położona w spokojnej i dobrze rozwiniętej części Torunia. W okolicy dominuje niska, 4-piętrowa zabudowa oraz dużo zieleni, co zapewnia komfort codziennego życia zarówno rodzinom z dziećmi, jak i inwestorom poszukującym mieszkania pod wynajem.
W najbliższym otoczeniu znajdują się liczne sklepy, punkty usługowe, bank, restauracje, apteki, przychodnie lekarskie, szkoły, przedszkola, żłobki, place zabaw, park oraz basen.
Osiedle jest bardzo dobrze skomunikowane z pozostałymi częściami miasta. W pobliżu znajdują się przystanki autobusowe oraz dostęp do komunikacji PKS i kolei, co zapewnia sprawny dojazd zarówno do centrum Torunia, jak i poza miasto.
BUDYNEK:
4-piętrowy blok mieszkalny wybudowany w 1974r. z wielkiej płyty. Budynek wyposażony jest w domofon oraz monitoring, a teren wokół jest ogrodzony. Przy budynku znajdują się ogólnodostępne miejsca parkingowe (parkowanie na ulicy).
MIESZKANIE: 3-pokojowe o powierzchni 47,90 m², usytuowane na 4 piętrze.
Lokal składa się z:
salonu z wyjściem na balkon (ok. 14,29m²),
dwóch oddzielnych pokoi (ok. 6,20m², 10,00m²),
osobnej kuchni (ok. 6,00m²),
łazienki (ok. 2,65m²),
oddzielnego WC (ok. 1,00m²),
przedpokoju (ok. 7,76m²).
Ekspozycja okien:
kuchnia oraz pokój - strona północny zachód,
salon oraz pokój strona północna.
Mieszkanie wymaga remontu, co daje możliwość aranżacji wnętrza według własnych potrzeb i gustu. Układ pomieszczeń jest funkcjonalny i daje duży potencjał zarówno dla rodziny, jak i pod inwestycję (np. wynajem na pokoje).
Do mieszkania przynależy spora piwnica o powierzchni 5,30m², zapewniająca dodatkową przestrzeń do przechowywania.
STAN PRAWNY: pełna własność.
Nieruchomością zarządza Wspólnota Mieszkaniowa Strzałowa 1.
DODATKOWE INFORMACJE:
3 pokoje na powierzchni 47,90m²,
balkon,
piwnica 5,30m²,
oddzielna kuchnia,
łazienka i WC osobno,
4 piętro w niskim bloku,
budynek ogrodzony, z monitoringiem i domofonem,
mieszkanie do remontu duży potencjał aranżacyjny,
spokojna, dobrze skomunikowana okolica,
w pobliżu pełna infrastruktura handlowo-usługowa,
miejsca parkingowe ogólnodostępne przy ulicy.
CENA: 359 000 PLN
Cena za m²: 7 494,78 PLN
Zapraszam na prezentację!
Opiekun oferty:
Mateusz Kaplarny
tel.
ZAPEWNIAMY BEZPŁATNE I PROFESJONALNE DORADZTWO W ZAKRESIE
POZYSKIWANIA KREDYTÓW HIPOTECZNYCH NA ZAKUP NIERUCHOMOŚCI
Usługa pośrednictwa jest płatna w sytuacji zakupu nieruchomości. Prezentacje wszystkich nieruchomości są bezpłatne. PRZED PREZENTACJĄ ZA OKAZANIEM DOKUMENTU TOŻSAMOŚCI NALEŻY PODPISAĆ UMOWĘ POŚREDNICTWA.
Zapraszamy do współpracy inne biura nieruchomości!
Opis oferty sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji.
Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ( )