Mieszkanie, ul. Drzewieckiego

Drzewieckiego, Koniuchy, Toruń, kujawsko-pomorskie

  • 405 000 zł
  • 47 m²
  • 8 617,02 zł/m²

Zdjęcie

Iza Kobierzycka

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Drzewieckiego

Drzewieckiego, Koniuchy, Toruń, kujawsko-pomorskie

zaktualizowane:
21 maja 2026

405 000 zł

47 m²

8 617,02 zł/m²

Mieszkanie, ul. Drzewieckiego

Zaktualizowane: 21 maja 2026

405 000 zł 47 m² 8 617,02 zł/m²

Piętro:
parter/4
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
2000
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
do odświeżenia

Piętro:

parter/4

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

2000

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

do odświeżenia

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 405 000 zł (8 617,02 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: natychmiast
  • Charakterystyka mieszkania: 47 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: do odświeżenia
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2000
  •   technika budowy: tradycyjna/cegła
  • Rozkład mieszkania: piętro 0/4, narożne, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
  • Czynsz: 470 zł
  • Kuchnia: z oknem

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Przedstawiam 2-pokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 47 m², zlokalizowane przy ul. Drzewieckiego. Lokal znajduje się w bloku z cegły z 2000 roku, na wysokim parterze. Budynek jest ogrodzony i zadbany.

W skład mieszkania wchodzi:

- salon z wyjściem na balkon,
- sypialnia,
- oddzielna kuchnia,
- duża łazienka z WC,
- przedpokój.

Mieszkanie narożne, bardzo słoneczne i funkcjonalnie rozplanowane. (...)

Agent

Iza Kobierzycka

577 897...

577 897 807

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Iza Kobierzycka

577 897...

577 897 807

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent