Kawalerka Toruń

Mokre, Toruń, kujawsko-pomorskie

  • 235 000 zł
  • 26 m²
  • 9 038,46 zł/m²

Zdjęcie

Marika Frydrycho...

Skontaktuj się

Kawalerka Toruń

Mokre, Toruń, kujawsko-pomorskie

zaktualizowane:
18 maja 2026

235 000 zł

26 m²

9 038,46 zł/m²

Kawalerka Toruń

Zaktualizowane: 18 maja 2026

235 000 zł 26 m² 9 038,46 zł/m²

Piętro:
3/4
Liczba pokoi:
1
Rok budowy:
1967
Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicy
Stan mieszkania:
do remontu

Piętro:

3/4

Liczba pokoi:

1

Rok budowy:

1967

Miejsce parkingowe:

parking publiczny / na ulicy

Stan mieszkania:

do remontu

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: kawalerka na sprzedaż
  • Cena: 235 000 zł (9 038,46 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: maj 2026
  • Forma własności: spółdzielcze własnościowe
  • Charakterystyka mieszkania: 26 m², 1 pokój, 1 łazienka; stan: do remontu
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1967
  • Rozkład mieszkania: piętro 3/4, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon francuski / barierka balkonowa, piwnica
  • Czynsz: 450 zł
  • Media: gaz; ogrzewanie: miejskie
  •   Internet, telewizja kablowa
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
  • Źródło: biuro nieruchomości: ALFA INVESTMENT, zaktualizowane: 18.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 7919

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 26 m, położona w jednej z najbardziej poszukiwanych części miasta - na osiedlu Mokre przy ul. Wojska Polskiego. Lokal znajduje się w zadbanym, ocieplonym budynku, który przeszedł termomodernizację, co zapewnia komfort cieplny i niższe koszty eksploatacyjne. Dodatkowym atutem jest parking za szlabanem, przeznaczony wyłącznie dla mieszkańców, gwarantujący wygodę i bezpieczeństwo. (...)

Agent

Marika Frydrychowicz

887 327...

887 327 570

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

887 327...

887 327 570

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl