Mieszkanie, ul. Wojska Polskiego

Wojska Polskiego, Mokre, Toruń, kujawsko-pomorskie

  • 589 000 zł
  • 48 m²
  • 12 270,83 zł/m²

Zdjęcie

Dagna Szczechowi...

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Wojska Polskiego

Wojska Polskiego, Mokre, Toruń, kujawsko-pomorskie

zaktualizowane:
19 maja 2026

589 000 zł

48 m²

12 270,83 zł/m²

Mieszkanie, ul. Wojska Polskiego

Zaktualizowane: 19 maja 2026

589 000 zł 48 m² 12 270,83 zł/m²

Piętro:
1/11
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
-
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
wysoki standard

Piętro:

1/11

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

-

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

wysoki standard

Szczegóły ogłoszenia

  • Charakterystyka mieszkania: 48 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: wysoki standard
  • Budynek: blok mieszkalny
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/11
  • Powierzchnia dodatkowa: piwnica
  • Czynsz: 600 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Źródło: biuro nieruchomości: Simple, zaktualizowane: 19.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 15958/14150/OMS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Szukasz mieszkania w pobliżu Toruńskiej Starówki?
Chcesz wprowadzić się na gotowe?
To oferta idealna dla Ciebie!

Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości przy ul. Wojska Polskiego w Toruniu. Mieszkanie po generalnym remoncie z wymianą okiem, zmianą układu funkcjonalnego zaprojektowane z myślą o komforcie i przestrzeni dla rodziny. (...)

Agent

Dagna Szczechowiak

729 057...

729 057 286

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Dagna Szczechowiak

729 057...

729 057 286

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl