Zamknij
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl!
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl! https://torun.nieruchomosci-online.pl/nowe-mieszkanie,aura/26482140.html
Czesc! Zerknij na te nieruchomosc na Nieruchomosci-online.pl! https://torun.nieruchomosci-online.pl/nowe-mieszkanie,aura/26482140.html
https://torun.nieruchomosci-online.pl/nowe-mieszkanie,aura/26482140.html

Udostępnij

Zdjęcie

Mieszkanie Jakubskie Przedmieście, ul. Stanisława Żółkiewskiego

Stanisława Żółkiewskiego, Jakubskie Przedmieście, Toruń, kujawsko-pomorskie

  • 861 120 zł
  • 73,60 m²
  • 11 700 zł/m²

Biuro sprzedaży

Skontaktuj się

zaktualizowane:
13 maja 2026

861 120 zł

73,60 m²

11 700 zł/m²

Inwestycja: Aura

Zaktualizowane: 13 maja 2026

861 120 zł 73,60 m² 11 700 zł/m²

Termin realizacji:
II kwartał 2027
Piętro:
7/7
Liczba pokoi:
4
Miejsce postojowe:
garaż
Stan mieszkania:
deweloperski

Termin realizacji:

II kwartał 2027

Piętro:

7/7

Liczba pokoi:

4

Miejsce postojowe:

garaż

Stan mieszkania:

deweloperski

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 861 120 zł (11 700 zł/m²)
  • Termin realizacji: II kwartał 2027
  • Status oferty: dostępne
  • Rynek: pierwotny (oferta dewelopera)
  • Charakterystyka mieszkania: 73,60 m², 4 pokoje, 1 łazienka; stan: deweloperski
  • Budynek: blok mieszkalny
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 7/7, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon (10,9 m²)
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Miejsce/a postojowe: w garażu wielostanowiskowym, przynależne do mieszkania - bez obowiązku zakupu; garaż w bryle budynku, winda z poziomu garażu
    naziemne - bez obowiązku zakupu
  • Bezpieczeństwo: monitoring
  • Źródło: oferta dewelopera: Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Lem-Bud Sp. zo.o., zaktualizowane: 13.05.2026
  •   sygnatura ogłoszenia: A3.07.73

Lokalizacja

  • Inwestycja: Aura
  • Adres: Stanisława Żółkiewskiego, Jakubskie Przedmieście, Toruń, kujawsko-pomorskie
  • Otoczenie: osiedle bloków mieszkalnych, tereny zielone i rekreacyjne, obiekty handlowo-usługowe
  • Na terenie inwestycji: plac zabaw, parking dla gości, wózkownia, rowerownia, oczka wodne, strefy chill, wideodomofon, centralne ogrzewanie, energooszczędne oświetlenie, piwnice, zewnętrze parkingi dla rowerów, Rolety zewnętrzne elektryczne
  • W pobliżu żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa, szkoła średnia, uczelnia wyższa, restauracja, kawiarnia, siłownia, boisko, apteka, przychodnia, przystanek autobusowy, przystanek tramwajowy, dworzec kolejowy, supermarket, centrum handlowe, stacja benzynowa, bank, park, tereny spacerowe, rzeka

Opis nieruchomości

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, 4-pokojowego mieszkania składającaego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, 3 sypialni, garderoby, (...)

Zobacz pozostałe ogłoszenia inwestycji Aura

Inwestycja realizowana przez:

Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Lem-Bud Sp. zo.o.

Biuro sprzedaży

Okólna 128

Toruń 87-100

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

MieszkanieA3.00.09 55,63 m² 11 300 zł/m² parter/7 3 628 619 zł
Mieszkanie
628 619 zł 55,63 m²
11 300 zł/m² 3 pok.
A3.00.09

MieszkanieA3.02.31 55,63 m² 11 300 zł/m² 2/7 3 628 619 zł
Mieszkanie
628 619 zł 55,63 m²
11 300 zł/m² 3 pok.
A3.02.31

MieszkanieA3.03.37 44,03 m² 12 300 zł/m² 3/7 2 541 569 zł
Mieszkanie
541 569 zł 44,03 m²
12 300 zł/m² 2 pok.
A3.03.37

MieszkanieA3.05.58 36,81 m² 12 700 zł/m² 5/7 2 467 487 zł
Mieszkanie
467 487 zł 36,81 m²
12 700 zł/m² 2 pok.
A3.05.58

MieszkanieA3.06.66 36,81 m² 12 700 zł/m² 6/7 2 467 487 zł
Mieszkanie
467 487 zł 36,81 m²
12 700 zł/m² 2 pok.
A3.06.66

MieszkanieA3.07.74 98,65 m² 14 500 zł/m² 7/7 4 1 430 425 zł
Mieszkanie
1 430 425 zł 98,65 m²
14 500 zł/m² 4 pok.
A3.07.74

MieszkanieA3.07.75 72,90 m² 13 500 zł/m² 7/7 3 984 150 zł
Mieszkanie
984 150 zł 72,90 m²
13 500 zł/m² 3 pok.
A3.07.75

MieszkanieA3.05.66 36,81 m² 12 700 zł/m² 6/7 2 467 487 zł
Mieszkanie
467 487 zł 36,81 m²
12 700 zł/m² 2 pok.
A3.05.66

MieszkanieA3.00.01 64,65 m² 11 000 zł/m² parter/7 3 711 150 zł
Mieszkanie
711 150 zł 64,65 m²
11 000 zł/m² 3 pok.
A3.00.01

MieszkanieA3.00.02 63,58 m² 11 300 zł/m² parter/7 3 718 454 zł
Mieszkanie
718 454 zł 63,58 m²
11 300 zł/m² 3 pok.
A3.00.02

Zobacz pozostałe ogłoszenia inwestycji Aura

Zdjęcie

628 619 zł

55,63 m²

11 300 zł/m²

parter/7

3

Zdjęcie

628 619 zł

55,63 m²

11 300 zł/m²

2/7

3

Zdjęcie

541 569 zł

44,03 m²

12 300 zł/m²

3/7

2

Zdjęcie

467 487 zł

36,81 m²

12 700 zł/m²

5/7

2

Zdjęcie

467 487 zł

36,81 m²

12 700 zł/m²

6/7

2

Zdjęcie

1 430 425 zł

98,65 m²

14 500 zł/m²

7/7

4

Zdjęcie

984 150 zł

72,90 m²

13 500 zł/m²

7/7

3

Zdjęcie

467 487 zł

36,81 m²

12 700 zł/m²

6/7

2

Zdjęcie

711 150 zł

64,65 m²

11 000 zł/m²

parter/7

3

Zdjęcie

718 454 zł

63,58 m²

11 300 zł/m²

parter/7

3

Biuro sprzedaży

531 290...

531 290 906

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Biuro sprzedaży

531 290...

531 290 906

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Biuro sprzedaży

531 290...

531 290 906

OK

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości