Zamknij
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl!
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl! https://torun.nieruchomosci-online.pl/nowe-mieszkanie,nowe-batorego-2/26670205.html
Czesc! Zerknij na te nieruchomosc na Nieruchomosci-online.pl! https://torun.nieruchomosci-online.pl/nowe-mieszkanie,nowe-batorego-2/26670205.html
https://torun.nieruchomosci-online.pl/nowe-mieszkanie,nowe-batorego-2/26670205.html

Udostępnij

Zdjęcie

Mieszkanie Mokre, ul. Stefana Batorego

Stefana Batorego, Mokre, Toruń, kujawsko-pomorskie

  • 596 120 zł
  • 54,21 m²
  • 10 996,50 zł/m²

Biuro sprzedaży

Skontaktuj się

Mieszkanie Mokre, ul. Stefana Batorego

Stefana Batorego, Mokre, Toruń, kujawsko-pomorskie

zaktualizowane:
13 maja 2026

596 120 zł

54,21 m²

10 996,50 zł/m²

Mieszkanie Mokre, ul. Stefana Batorego

Inwestycja: Nowe Batorego 2

Zaktualizowane: 13 maja 2026

596 120 zł 54,21 m² 10 996,50 zł/m²

Termin realizacji:
IV kwartał 2027
Piętro:
3/4
Liczba pokoi:
3
Miejsce postojowe:
garaż
Stan mieszkania:
deweloperski

Termin realizacji:

IV kwartał 2027

Piętro:

3/4

Liczba pokoi:

3

Miejsce postojowe:

garaż

Stan mieszkania:

deweloperski

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 596 120 zł (10 996,50 zł/m²)
  • Termin realizacji: IV kwartał 2027
  • Status oferty: dostępne
  • Rynek: pierwotny (oferta dewelopera)
  • Charakterystyka mieszkania: 54,21 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: deweloperski
  • Budynek: blok mieszkalny
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 3/4, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon (5,8 m²)
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Miejsce/a postojowe: w garażu wielostanowiskowym, przynależne do mieszkania - bez obowiązku zakupu; garaż w bryle budynku
    naziemne
  • Bezpieczeństwo: monitoring
  • Źródło: oferta dewelopera: Budlex Sp. z o.o., zaktualizowane: 13.05.2026
  •   sygnatura ogłoszenia: B40

Lokalizacja

  • Inwestycja: Nowe Batorego 2
  • Adres: Stefana Batorego, Mokre, Toruń, kujawsko-pomorskie
  • Otoczenie: osiedle bloków mieszkalnych, tereny zielone i rekreacyjne
  • Na terenie inwestycji: strefa zabawy i rekreacji na terenie osiedla, stacja naprawy rowerów, dyfuzor zapachów i muzyka w holach, * możliwość dokupienia systemu Smart Home Keemple
  • W pobliżu przedszkole, szkoła podstawowa, restauracja, kawiarnia, apteka, przychodnia, przystanek autobusowy, przystanek tramwajowy, dworzec kolejowy

Opis nieruchomości

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, garderoby, (...)

Zobacz pozostałe ogłoszenia inwestycji Nowe Batorego 2

Inwestycja realizowana przez:

Budlex Sp. z o.o.

Biuro sprzedaży

Targowa 16B/1

Toruń 87-100

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

MieszkanieA04 38,01 m² 11 803,60 zł/m² parter/4 2 448 655 zł
Mieszkanie
448 655 zł 38,01 m²
11 803,60 zł/m² 2 pok.
A04

MieszkanieA06 46,06 m² 10 800,91 zł/m² 1/4 2 497 490 zł
Mieszkanie
497 490 zł 46,06 m²
10 800,91 zł/m² 2 pok.
A06

MieszkanieA07 37,22 m² 11 722,41 zł/m² 1/4 2 436 308 zł
Mieszkanie
436 308 zł 37,22 m²
11 722,41 zł/m² 2 pok.
A07

MieszkanieA08 44,65 m² 11 294,24 zł/m² 1/4 2 504 288 zł
Mieszkanie
504 288 zł 44,65 m²
11 294,24 zł/m² 2 pok.
A08

MieszkanieA09 39,15 m² 11 741,71 zł/m² 1/4 2 459 688 zł
Mieszkanie
459 688 zł 39,15 m²
11 741,71 zł/m² 2 pok.
A09

MieszkanieA10 71,75 m² 10 422,69 zł/m² 1/4 4 747 828 zł
Mieszkanie
747 828 zł 71,75 m²
10 422,69 zł/m² 4 pok.
A10

MieszkanieA11 46,06 m² 10 923,90 zł/m² 2/4 2 503 155 zł
Mieszkanie
503 155 zł 46,06 m²
10 923,90 zł/m² 2 pok.
A11

MieszkanieA12 37,22 m² 12 213,76 zł/m² 2/4 2 454 596 zł
Mieszkanie
454 596 zł 37,22 m²
12 213,76 zł/m² 2 pok.
A12

MieszkanieA16 46,06 m² 11 049,13 zł/m² 3/4 2 508 923 zł
Mieszkanie
508 923 zł 46,06 m²
11 049,13 zł/m² 2 pok.
A16

MieszkanieA17 37,22 m² 12 350,56 zł/m² 3/4 2 459 688 zł
Mieszkanie
459 688 zł 37,22 m²
12 350,56 zł/m² 2 pok.
A17

Zobacz pozostałe ogłoszenia inwestycji Nowe Batorego 2

Zdjęcie

448 655 zł

38,01 m²

11 803,60 zł/m²

parter/4

2

Zdjęcie

497 490 zł

46,06 m²

10 800,91 zł/m²

1/4

2

Zdjęcie

436 308 zł

37,22 m²

11 722,41 zł/m²

1/4

2

Zdjęcie

504 288 zł

44,65 m²

11 294,24 zł/m²

1/4

2

Zdjęcie

459 688 zł

39,15 m²

11 741,71 zł/m²

1/4

2

Zdjęcie

747 828 zł

71,75 m²

10 422,69 zł/m²

1/4

4

Zdjęcie

503 155 zł

46,06 m²

10 923,90 zł/m²

2/4

2

Zdjęcie

454 596 zł

37,22 m²

12 213,76 zł/m²

2/4

2

Zdjęcie

508 923 zł

46,06 m²

11 049,13 zł/m²

3/4

2

Zdjęcie

459 688 zł

37,22 m²

12 350,56 zł/m²

3/4

2

Biuro sprzedaży

56 610 25...

56 610 25 32

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Biuro sprzedaży

56 610 25...

56 610 25 32

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Biuro sprzedaży

56 610 25...

56 610 25 32

OK

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości