dowolna

Nieruchomości Toruń - Oferty sprzedaży nieruchomości

898 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

898 ogłoszeń

619 000 zł89,50 m² 6 916,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1880

Mieszkanie w zabytkowej kamienicy nad Wisłą Toruń, ul. Warszawska Powierzchnia: 89,5 m Piętro: 1 Liczba pokoi: 2 Opis nieruchomości Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

765 000 zł61,08 m² 12 524,56 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szanowni Państwo, z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości w Toruniu Nowoczesne 3 pokoje | wysoki standard | garaż + box Szukasz mieszkania, do którego wchodzisz.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł605 m² 3 966,94 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala magazynowa o powierzchni 538 m2 w Toruniu! Hala magazynowa 538 m2 w Toruniu. Teren utwardzony kostką brukową, ogrodzony. Powierzchnia działki 3537 m2. Dojazd drogą utwardzoną, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł40,21 m² 7 435,96 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

bardzo niskie opłaty eksploatacyjne brak czynszu administracyjnego parter bez schodów zero barier architektonicznych świetna lokalizacja osiedle Mokre, ul. Podgórna ogród do dyspozycji właściciela.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 200 000 zł292 m² 4 109,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:490 m²

Prezentuję Państwu wolnostojący dom położony na os. Działki Świętego Józefa w Toruniu. Lokalizacja to uważana jest za jedno z najbardziej atrakcyjnych miejsc w Toruniu. Tutejsi.

Szczegóły ogłoszenia

815 000 zł62,21 m² 13 100,79 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

3-pokojowe mieszkanie, jar, duży balkon z pięknym widokiem tylko W naszym biurze Przedstawiamy na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,21 m2, położone.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł120 m² 7 908,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkowe, przestronne mieszkanie z bardzo niskim czynszem o powierzchni 120m2, zlokalizowane na Bydgoskim Przedmieściu przy ulicy Jana Matejki.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł76 m² 13 092,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Jeśli szukasz mieszkania, które łączy komfort, nowoczesny standard i bliskość natury ta oferta jest dla Ciebie. Przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 76 m położone na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż zadbane i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38 m , położone na 2. piętrze w dobrej lokalizacji na Chełmińskim Przedmieściu. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł59,47 m² 10 913,07 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Słoneczne 3-pokojowe mieszkanie jar blok z windą oferta tylko W biurze toruńskie nieruchomości Przedstawiamy ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o pow. 59,47 m2 znajdującego się na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Oferta sprzedaży niezwykle komfortowego mieszkania na osiedlu Chełmińskie Przedmieście Przestronne 3 pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie, powierzchni ok 64m 2 , składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł127,54 m² 5 880,51 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam ofertę sprzedaży wyjątkowego mieszkania położonego w zadbanej i eleganckiej kamienicy przy ulicy Jagiellońskiej 25. To doskonała propozycja dla osób ceniących przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

507 784 zł49,18 m² 10 325 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem w spokojnej okolicy - Toruń nieruchomość inwestycyjna! Na sprzedaż przytulne mieszkanie w nowym budownictwie, zlokalizowane w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł320 m² 2 809,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:388 m²

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży nieruchomości łączącej funkcję mieszkalną z dużym potencjałem inwestycyjnym To dom dla kogoś, kto docenia ciszę, ale nie chce rezygnować.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy

Toruń,kujawsko-pomorskie

28 707 750 zł14 394 m² 1 994,42 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:13 423 m²

Na sprzedaż nowoczesny obiekt komercyjny o powierzchni 14 394 m , zlokalizowany w strategicznej części Toruń (rejon Rubinkowo), w bezpośrednim sąsiedztwie strefy przemysłowej oraz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szanowni Państwo, z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości w samym sercu Torunia. To idealna okazja dla osób, które szukają wyjątkowego miejsca do życia lub.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

551 033 zł59,69 m² 9 231,58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Jar | watzenrodego | 4 pokoje - aneks| 59,69 m 2 Duży zabudowany taras. Przekazanie lokalu mieszkalnego do użytkowania na IV kwartał 2026 roku. Obecny stan zaawansowania robót jest przyspieszony.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł87,72 m² 12 528,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Apartament z Widokiem na Wolność: 84 m i Taras, który Zmienia Wszystko Czy można mieszkać w mieście, a czuć się jak w luksusowym domu wakacyjnym nad brzegiem rzeki? Biuro.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł85,15 m² 13 505,58 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Toruń, stawki, ul. Okólna 5 pokoi | 85,15 m | balkon | urządzone w stylu Japandi z wykorzystaniem materiałów wysokiej jakości : Krótko: na sprzedaż doskonale zaprojektowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł75,47 m² 11 594,01 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Przedstawiam ofertę sprzedaży przepięknego 3-pokojowego, rozkładowego mieszkania zlokalizowanego na pierwszym piętrze bloku z 2014 r. przy ul. Szosa Lubicka, os. Piernikowe. Mieszkanie będzie.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł40,20 m² 8 681,59 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Oferta tylko W biurze marchlewicz nieruchomości - zapraszamy! lokalizacja- toruń, rubinkowo I, ul. Łyskowskiego. Mieszkanie znajduje się na popularnym i doskonale skomunikowanym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

0% - kupując nie płacisz prowizji!. Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i cena może ulec zmianie do czasu dokonania przez Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł37,70 m² 15 888,59 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowoczesny apartament w sercu toruńskiej Starówki. Oferuję na sprzedaż wyjątkowy apartament 37,70 m2 po generalnym remoncie, zlokalizowany na drugim piętrze stylowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł38 m² 11 815,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Przedstawiam ofertę sprzedaży komfortowego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 38 m , zlokalizowanego na Stawkach. Nieruchomość znajduje się na 3. piętrze w nowoczesnym, trzypiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł48 m² 10 187,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

3-pokojowe mieszkanie po remoncie z balkonem, rubinkowo I tylko W naszym biurze Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyremontowane mieszkanie zlokalizowane na Rubinkowie I przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł42,40 m² 10 259,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42,4 m , położone przy ul. Kapitana Drzewieckiego 18a. w bloku z cegły. Lokal znajduje się na 2 piętrze i składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł57,27 m² 10 389,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Twoje wymarzone mieszkanie z dużym balkonem na Przedmieściu Chełmińskim. Prezentuję 3- pokojowe rozkładowe mieszkanie w bardzo dobrym stanie technicznym na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł61 m² 8 360,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 61 m , zlokalizowane na osiedlu Skarpa w Toruń. Nieruchomość o układzie rozkładowym, dwustronnym, usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł52,76 m² 10 993,18 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 52,76 m , położone na parterze inwestycji Harmonia na toruńskim Osiedlu Jar. Budynek powstał w 2024 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

8 008 000 zł3 243 m² 2 469,32 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:7 200 m²

Oferta inwestycyjna / hala magazynowo - produkcyjna z powierzchnią biurową / teren inwestycyjny Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży hali produkcyjno-magazynowej,.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł191,12 m² 6 278,78 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:10

 

Rok budowy:1900

Gotowy portfel nieruchomości W sercu torunia Na sprzedaż pakiet inwestycyjny składający się z 3 wyodrębnionych lokali mieszkalnych, położonych na toruńskiej Starówce. To propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

577 030 zł46,88 m² 12 308,66 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

444 000 zł40,39 m² 10 992,82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Jeśli szukasz mieszkania, do którego wystarczy wnieść walizkę i zamieszkać, a lokalizacja ma realnie ułatwiać codzienne życie - ta oferta zdecydowanie zasługuje na uwagę. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł55 m² 13 181,82 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Komfortowe mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie, powierzchni ok 55m 2 , składa się z: - salonu z wyjściem na zadaszony taras, - otwartej na salon kuchni, - sypialni, - łazienki z wc, -.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł107,20 m² 16 791,04 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

marzysz o niepowtarzalnej nieruchomości? Sprawdź tą ofertę! Ta wyjątkowa nieruchomość na sprzedaż to nie tylko przestronne mieszkanie o powierzchni ponad 107m , ale również prawdziwe.

Szczegóły ogłoszenia

353 700 zł35,37 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż wyjątkowy pakiet 12 apartamentów zlokalizowanych w samym sercu Torunia na klimatycznym Starym Mieście, które od lat przyciąga turystów, inwestorów oraz osoby poszukujące.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł40 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokoje | 40 m | 8 piętro | widok | do własnej aranżacji | Rubinkowo Na sprzedaż funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 40 m , położone na 8 piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł61,51 m² 8 112,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Świetna lokalizacja i pewna inwestycja! Poznaj mieszkania przy ul. św. Andrzeja Boboli w Toruniu. Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61 m z ogromnym tarasem,.

Szczegóły ogłoszenia

2 131 500 zł8 700 m² 245 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę inwestycyjną na sprzedaż działka 8700m2 z obiektem piętrowym o powierzchni 3000m2. Położony 6 km od granic torunia! Możliwość zakupu sąsiednich.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł791 m² 442,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa, położona w Toruniu na osiedlu Rudak przy ul. Rudackiej. Działka budowlana o powierzchni 791 m2, w kształcie prostokątu o wymiarach.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł178,86 m² 5 305,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1917

Idealna przestrzeń do własnej aranżacji. Prawdziwa perełka dla miłośników kamienic na Bydgoskim Przedmieściu. Mieszkanie o powierzchni 178,86m2 usytuowane jest na 1 piętrze kamienicy.