dowolna

Nieruchomości Toruń - Oferty sprzedaży nieruchomości

896 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

896 ogłoszeń

735 500 zł2 942 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka komercyjna Z potencjałem magazynowym | toruń, ul. Wspaniała Działka nr 250/1 | Pow. 2 942 m | mpzp 67.11-U(k) Cena: 290 zł/m netto LOKALIZACJA REJON O NAJWYŻSZYM POTENCJALE.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł73,20 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż wyjątkowo ustawne, czteropokojowe mieszkanie na parterze, położone przy ul. Buszczyńskich na toruńskim Rubinkowie. To oferta dla osób szukających dużej przestrzeni w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szukasz nowego komfortowego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na spokojnej okolicy i pięknym widoku? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla? Jeśli tak to ta.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł435 m² 4 367,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:705 m²

Oferta sprzedaży trzykondygnacyjnego , podpiwniczonego domu wolnostojącego , osiedle Stawki. Powierzchnia użytkowa budynku 400mkw. Piwnica ma powierzchnię 100mkw. Garaż 45mkw. Działka - pow. 705 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

429 000 zł36,20 m² 11 850,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 36,2 m , położony w pięknej, zabytkowej kamienicy z drugiej połowy XIV wieku. Apartament składa się z dużego, przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł35 m² 12 828,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Chcesz zainwestować pieniądze, kontynuować działający interes na airbnb, a może szukasz swojego własnego mieszkania? Ten wyjątkowy apartament na Starym Mieście może być Twój. Serdecznie.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł1 156 m² 821,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka oferuje przestrzeń i potencjał do stworzenia unikalnego projektu, który będzie w pełni dostosowany do potrzeb przyszłych mieszkańców. Lokalizacja łączy w sobie komfort.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł63,89 m² 12 912,82 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie z antresolą o powierzchni 61 m , położone na zamkniętym, starannie zagospodarowanym osiedlu Sosnowy Las w dzielnicy Stawki w Toruniu. To.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł1 652 m² 1 937,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Przedstawiam ofertę sprzedaży działki w centrum Torunia, z warunkami zabudowy pod mieszkalnictwo wielorodzinne. Działka znajduje się przy ul. Grudziądzkiej 51a, w Toruniu składa się.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł60 m² 8 316,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Komfortowe mieszkanie o powierzchni 61,08 m (+ piwnica 6,05 m ), usytuowane na 2. piętrze 4-piętrowego bloku. Gotowe do zamieszkania, łączy funkcjonalny układ z solidnym.

Szczegóły ogłoszenia

40 000 zł16,27 m² 2 458,51 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż miejsce postojowe w garażu podziemnym przy ulicy Strobanda 8d w Toruniu - budynek budowany przez dewelopera Budlex. Wjazd do garażu po otwarciu bramy garażowej sterowanej na pilota,.

Szczegóły ogłoszenia

1 536 780 zł3 659 m² 420 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działki budowlane z dostępem do mediów w Toruniu przy ul. Rudackiej o łącznej powierzchni 3659 m2 z możliwością zabudowy jednorodzinnej. Istniej możliwość kupna.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł116,01 m² 4 827,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 116m2, położonego na 1 piętrze w kamienicy przy ul. Kościuszki w Toruniu. Lokal składa się z: - kuchni z wejściem do.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł44,94 m² 2 670,23 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal usługowy w suterenie odrestaurowywanej kamienicy - ogromny potencjał inwestycyjny! Oferujemy lokal usługowy o łącznej powierzchni 44,94 m , składający się z: 31.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł47,70 m² 8 155,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

3 pokojowe mieszkanie ul. Strzałowa Serdecznie zachęcam do zapoznania się z ofertą mieszkania na sprzedaż przy ul. Strzałowej w Toruniu na prężnie rozwijającym się lewobrzeżu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł50,70 m² 6 489,15 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z oferta sprzedaży mieszkania o powierzchni 50,7 m , położonego na 2. (ostatnim) piętrze kameralnego budynku na toruńskim Podgórzu. Funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

483 000 zł48,72 m² 9 913,79 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Przestronne 2 pokojowe Na Skarpie, okna 3 szybowe i loggia Serdecznie zachęcam do zapoznania się z nową ofertą mieszkania na sprzedaż przy ul. Ligi Polskiej w Toruniu Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł48,20 m² 8 692,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy ofertę sprzedaży przestronnego 3-pokojowego mieszkania w Toruniu Rubinkowo I (ul. Donimirskiego), które łączy funkcjonalny układ, wygodę codziennego.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł48,20 m² 8 070,54 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Zdjęcia przedstawiają możliwą aranżację poszczególnych pomieszczeń. 3-pokojowe mieszkanie | 48,20 m | 11 piętro | balkon | Toruń ul. Łyskowskiego Na sprzedaż 3-pokojowe, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-16

573 000 zł52,21 m² 10 974,91 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Apartament zlokalizowany na Jakubskim Przedmieściu zaledwie 2 km od toruńskiej Starówki w rewitalizowanej części miasta. - bezpośrednio od dewelopera, - bez prowizji, - bez podatku pcc, apartament.

Szczegóły ogłoszenia

333 000 zł33 m² 10 090,91 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Wam zjawiskowe mieszkanie położone na ostatniej kondygnacji wysokiego budynku położnego na os. Gagarina, nieopodal auli umk. Z mieszkania roztacza się niewiarygodny, wręcz.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł1 309 m² 381,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana objęta mpzp 1. Przeznaczenie podstawowe - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna wolnostojąca. 2. Przeznaczenie dopuszczalne - nieuciążliwe usługi handlu i rzemiosła (ogrodnictwo).

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł52,20 m² 9 367,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

3 pokoje na najlepszym pierwszym piętrze Serdecznie zachęcam do zapoznania się z ofertą mieszkania na sprzedaż na osiedlu Jakubskie Przedmieście w Toruniu Mieszkanie o metrażu 52,60m2.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł63,45 m² 8 652,48 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Lokalizacja: toruń, na Skarpie, ul. Wyszyńskiego. Mieszkanie przy ul. Wyszyńskiego to świetna propozycja dla osób, które cenią sobie wygodę i dobrze rozwiniętą infrastrukturę. To część.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

585 303 zł59,99 m² 9 756,68 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Jar | watzenrodego 47 | 4 pokoje | 59,99 m 2 Przekazanie lokalu mieszkalnego do użytkowania na Grudzień 2026 roku. Bez prowizji, bez podatku pcc! Dostępne również oddzielne garaże z własną.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1934

Zapraszamy do zapoznania się z niepowtarzalną ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego przy ul. Matejki na Bydgoskim Przedmieściu. Nieruchomość mieści się w wyremontowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 650 000 zł240 m² 6 875 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:779 m²

Szukasz nieruchomości, która zacznie pracować na Twój kapitał od pierwszego dnia? Ten obiekt przy ul. Ugory to konkret: 779 m działki + 240 m budynku przemysłowego, w którym wcześniej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam niezabudowaną działkę usługowo-przemysłową o powierzchni 9.993m2. Działka jest zlokalizowana na terenie Centrum Przemysłowego Towimor Invest Park. Przy działce jest dostęp do mediów,.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł400 m² 1 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

**** Wyłącznie w Copernicus Nieruchomości **** Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 400 m , składająca się z dwóch działek ewidencyjnych,.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł36,10 m² 13 822,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mamy przyjemność zaprezentować kompaktowe, świetnie zaaranżowane i w pełni wyposażone mieszkanie dwupokojowe położone na toruńskim Jarze w zielonej, cichej i spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Idealne , funkcjonalne mieszkanie. Prezentuję Państwu 57 metrowe, dwupokojowe w pełni rozkładowe mieszkanie położone na trzecim piętrze w bloku przy ulicy Wybickiego. Do poszczególnych.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł36,12 m² 13 565,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne, pięknie urządzone mieszkanie na stawkach, 1 piętro, garaż, winda! ** bez prowizji oraz kosztów notarialnych i pośrednictwa dla kupującego, pokrywa ją w całości strona.

Szczegóły ogłoszenia

24 900 000 zł14 432 m² 1 725,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na sprzedaż budynek przemysłowy o charakterze magazynowo-produkcyjno-usługowym, z częścią biurowo-socjalną, położony w strategicznej części Torunia, w rozwiniętej strefie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

920 000 zł128,13 m² 7 180,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 974 m²

Czerniewice |ul. Przy Torze 9 | Bliźniak - 5 Pokoi | 128,13 m2 gotowe do odbioru natychmiast! Atrakcyjne domy dwulokalowe w zabudowie bliźniaczej, w stanie deweloperskim. Termin przekazania lokali.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł73,10 m² 7 647,06 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż przestronne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Szubińskiej w Toruniu, w budynku z 1992 roku. Lokal znajduje się na 2 piętrze w kameralnym budynku bez windy, na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

NA sprzedaż atrakcyjny lokal w którym mieściła się restauracja, usytuowany w podpiwniczeniu budynku na ulicy Grudziądzkiej 65 w Toruniu (nieopodal nowego sądu). Powierzchnia: całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 48 m , zlokalizowane na drugim piętrze czteropiętrowego bloku przy ulicy Ludwika Rydygiera 27 w Toruniu. Lokal składa się z dwóch osobnych.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł48,70 m² 8 521,56 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Prezentujemy Państwu komfortowe 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na toruńskim Rubinkowie, przy ulicy Dziewulskiego tuż obok Targowiska Manhattan. Lokal mieści się na siódmym piętrze w dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł43 m² 10 116,28 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży mieszkania na Starym Mieście, ul. Rabiańska. Cztery pokoje, drugie piętro w kamienicy. Informacje podstawowe: mieszkanie idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Udziały na sprzedaż. Tylko gotówka. Mieszkanie o powierzchni 49,3m2, składające się z salonu, sypialni, kuchni, łazienki z wc i wiatrołapu. Usytuowane w oficynie. KW na.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł51,48 m² 7 945 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Toruń, bielany, 51,48m2, 3 rozkładowe pokoje, IV piętro, piwnica, osobna kuchnia Oferta dostępna tylko w Krupiński Nieruchomości. Pokazujemy dokładną lokalizację nieruchomości, zatem.