Zamknij
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl!
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl! https://torun.nieruchomosci-online.pl/vinea.html
Czesc! Zerknij na te nieruchomosc na Nieruchomosci-online.pl! https://www.nieruchomosci-online.pl/i45742.html
Czesc! Zerknij na te nieruchomosc na Nieruchomosci-online.pl! https://torun.nieruchomosci-online.pl/vinea.html
https://torun.nieruchomosci-online.pl/vinea.html
https://www.nieruchomosci-online.pl/i45742.html

Udostępnij

Zdjęcie

Vinea

Toruń, Winnica, Winnica 25-27

Biuro sprzedaży

Skontaktuj się

Vinea

Toruń, Winnica, Winnica 25-27

Toruń, Winnica, Winnica 25-27

Vinea

Vinea

Stan inwestycji
oddana do użytku
Ceny
od 12 541 zł/m²
Metraże
od 50,18 do 69,29 m²
Liczba pokoi
od 3 do 4
Miejsca postojowe
garaż

Stan inwestycji

oddana do użytku

Ceny

od 12 541 zł/m²

Metraże

od 50,18 do 69,29 m²

Liczba pokoi

od 3 do 4

Miejsca postojowe

garaż

10 nieruchomości w tej inwestycji

Inwestycja realizowana przez:

Budlex Sp. z o.o.

Biuro sprzedaży

Targowa 16B/1

Toruń 87-100

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

MieszkanieA.7 69,29 m² 12 540,70 zł/m² 1/3 4 868 945 zł
Mieszkanie
868 945 zł 69,29 m²
12 540,70 zł/m² 4 pok.
A.7

MieszkanieB.16 50,18 m² 12 650,06 zł/m² 1/3 3 634 780 zł
Mieszkanie
634 780 zł 50,18 m²
12 650,06 zł/m² 3 pok.
B.16

MieszkanieB.22 50,67 m² 13 990 zł/m² 1/3 3 708 873 zł
Mieszkanie
708 873 zł 50,67 m²
13 990 zł/m² 3 pok.
B.22

MieszkanieB.21 53,39 m² 13 820 zł/m² 1/3 3 737 850 zł
Mieszkanie
737 850 zł 53,39 m²
13 820 zł/m² 3 pok.
B.21

MieszkanieB.29 50,67 m² 14 050 zł/m² 2/3 3 711 914 zł
Mieszkanie
711 914 zł 50,67 m²
14 050 zł/m² 3 pok.
B.29

MieszkanieSprzedaneB.32 47,77 m² 3/3 2
Mieszkanie Sprzedane
47,77 m²
2 pok.
B.32

MieszkanieSprzedaneB.35 53,39 m² 3/3 3
Mieszkanie Sprzedane
53,39 m²
3 pok.
B.35

MieszkanieSprzedaneB.36 50,79 m² 3/3 3
Mieszkanie Sprzedane
50,79 m²
3 pok.
B.36

MieszkanieSprzedaneB.44 47,77 m² 3/3 3
Mieszkanie Sprzedane
47,77 m²
3 pok.
B.44

MieszkanieSprzedaneA.5 62,32 m² 1/3 3
Mieszkanie Sprzedane
62,32 m²
3 pok.
A.5

Więcej inwestycji

Inne inwestycje w okolicy

Zobacz

Zgłoś błąd lub naruszenie

Inwestycja realizowana przez:

Budlex Sp. z o.o.

Biuro sprzedaży

Targowa 16B/1

Toruń 87-100

56 610 25...

56 610 25 32

Wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Inne inwestycje w okolicy

Zgłoś błąd lub naruszenie

Zamknij