dowolna

Budynki użytkowe Toruń Mokre

73 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

73 ogłoszenia

Hala Toruń

Chrobrego,Toruń

9 870 zł470 m² 21 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala magazynowo - produkcyjna! Polecam na wynajem halę magazynowo-produkcyjną o pow. 470 m2 z zapleczem biurowym, duże bramy wjazdowe. Ogrzewana. Możliwość przystosowania pod potrzeby.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Toruń

Chrobrego,Toruń

14 000 zł700 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala magazynowo-usługowa wraz z zapleczem socjal no-biurowym o powierzchni 700 m2. Posiada dużą bramę z poziomu 0. Idealna na magazyn, usługi. Dostępne inne powierzchnie magazynowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Toruń

Chrobrego,Toruń

24 000 zł1 200 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala magazynowo - produkcyjna! toruń! Polecam na wynajem halę magazynowo-produkcyjną o pow. 1200m2 z zapleczem biurowym, duże bramy wjazdowe z poziomu 0. Możliwość przystosowania do.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Toruń

Chrobrego,Toruń

27 200 zł1 360 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala 350m, z zapleczem biurowo- socjalnym i toaletą ok. 100m2. Położona w przemysłowo - handlowej dzielnicy Torunia! ogrzewana! Możliwość dowolnego połączenia ze sobą 4 hal każda.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Hala Toruń

Chrobrego,Toruń

40 000 zł2 000 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala produkcyjno-magazynowa wraz z zapleczem socjal no-biurowym o powierzchni 2000 m2. Posiada duże bramy z poziomu 0. Doświetlona światłem dziennym. Idealna na magazyn, usługi.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Toruń

Chrobrego,Toruń

64 560 zł3 228 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala 3200 m, z zapleczem biurowo- socjalnym i toaletą. Położona w przemysłowo - handlowej dzielnicy Torunia! ogrzewana! rampy hydrauliczne! Możliwość dowolnego połączenia ze sobą 4.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Toruń

Chrobrego,Toruń

14 000 zł500 m² 28 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala magazynowo - produkcyjna! toruń! Polecam na wynajem halę magazynowo-produkcyjną o pow. 500 m2 z zapleczem biurowym, bramy z poziomu O, ogrzewana. Możliwość dostosowania powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

20 000 zł1 000 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala magazynowo - produkcyjna! toruń! suwnica! Polecam na wynajem halę magazynowo-produkcyjną o pow. 1000 m2 z zapleczem biurowym, duże bramy wjazdowe , ogrzewana. Możliwość przystosowania.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł280 m² 3 035,70 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szukasz nieruchomości pod inwestycję? A może szukasz miejsca na prowadzenie własnej działalności gospodarczej i mieszkanie w jednym z najlepiej skomunikowanych miejsc w Toruniu?.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Toruń

Chrobrego,Toruń

16 150 zł850 m² 19 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala magazynowo - produkcyjna! toruń! Polecam na wynajem halę magazynowo-produkcyjną o pow. 850 m2 z zapleczem socjalno-sanitarnym i powierzchnią biurową. Hala wyposażona w 6 bram,.

Szczegóły ogłoszenia

6 765 zł108 m² 62,64 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:-

Dobre Nieruchomości polecają na wynajem wyjątkowy lokal użytkowy o wysokim standardzie. Parter, przy Sądzie Rejonowym w Toruniu. Idealny pod kancelarię adwokacką, notarialną, radcowską,.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł381 m² 3 412,07 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:411 m²

Tylko U nas! Chcesz zająć się produkcją mebli? Szukasz lokalu pod zakład stolarski? a może chcesz zamieszkać w domu jednorodzinnym i na terenie prowadzić działalność? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Toruń

Chrobrego,Toruń

24 600 zł1 230 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala 1018 m, z budynkiem biurowym 212m. Położona w przemysłowo - handlowej dzielnicy Torunia, na terenie ogrodzonym! ogrzewana! rampa hydrauliczna!poziom 0! Możliwość wynajęcia dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Toruń

Chrobrego,Toruń

14 076 zł612 m² 23 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala 612 m, z zapleczem biurowym i toaletą. Położona w przemysłowo - handlowej dzielnicy Torunia! ogrzewana! rampa hydrauliczna! media W cenie najmu! Ochrona całodobowa, monitoring,.

Szczegóły ogłoszenia

5 400 zł69 m² 78,26 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:112 m²

!tylko U nas! Biuro Prestige Location ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę wynajmu lokali usługowych o powierzchniach od 69m2 do aż 212m2, znajdujących się w biurowcu Kościuszko.

Szczegóły ogłoszenia

27 000 zł1 500 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:centrum handlowe

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowo- produkcyjna o powierzchni 1500 m2, ogrodzona, z suwnicą! Regały widoczne na zdjęciach mogą zostać usunięte. Parametry hali: - wymiary hali szerokość 18,5m.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Toruń

Chrobrego,Toruń

11 600 zł580 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Idealna na sklep, biura, szkolenia itp.! polecam na wynajem halę magazynowo-produkcyjną o pow. 580 m2 z salą sprzedażową z przeszklonymi witrynami od ulicy. Magazyn z dużymi.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Toruń

Chrobrego,Toruń

42 000 zł2 100 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala magazynowo - produkcyjna! toruń! rampy! Polecam na wynajem halę magazynowo-produkcyjną o pow. 2100 m2 z zapleczem biurowym, duże bramy wjazdowe , ogrzewana. Możliwość przystosowania do.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Toruń

Chrobrego,Toruń

7 700 zł350 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala magazynowo - produkcyjno- usługowa! toruń! Polecam na wynajem halę magazynowo-produkcyjno-usługową o pow. 350m2. z zapleczem biurowym. Możliwość przystosowania powierzchni biur do.

Szczegóły ogłoszenia

11 200 zł800 m² 14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowo-produkcyjna o powierzchni 800m2, w pobliżu centrum na osiedlu Mokre. Obiekt przy ul. Grudziądzkiej, z bezpośrednim wjazdem od ulicy. Duża brama wjazdowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Toruń

Chrobrego,Toruń

7 200 zł360 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala 360 m, z biurami od ulicy z witryną! Położona w przemysłowo - handlowej dzielnicy Torunia! ogrzewana! Z biurami, pomieszczeniem socjalnym i toaletami! brama Z poziomu.

Szczegóły ogłoszenia

5 400 zł288 m² 18,75 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowa o powierzchni 288m2, w pobliżu centrum na osiedlu Mokre. Obiekt ogrodzony, z bezpośrednim wjazdem od ulicy. Duże bramy wjazdowe z poziomu 0. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Toruń

Chrobrego,Toruń

7 700 zł350 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowa o powierzchni 350m2, z czego około 30 m 2 stanowią pomieszczenia biurowo-socjalne. Pozostała powierzchnia ma przeznaczenie handlowo-usługowo-magazynowe.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Toruń

Chrobrego,Toruń

18 270 zł870 m² 21 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala magazynowo - produkcyjna! Polecam na wynajem halę magazynowo-produkcyjną o pow. 870 m2 z zapleczem biurowym, duże bramy wjazdowe, rampy. Ogrzewana. Możliwość przystosowania pod potrzeby.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Toruń

Chrobrego,Toruń

8 715 zł415 m² 21 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala magazynowo - produkcyjna! Polecam na wynajem halę magazynowo-produkcyjną o pow. 415 m2 z zapleczem biurowym, duża brama wjazdowa. Wysokość ok 7m. Możliwość przystosowania pod potrzeby.

Szczegóły ogłoszenia

Hala

Mokre,Toruń

8 008 000 zł3 243 m² 2 469,32 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:7 200 m²

Oferta inwestycyjna / hala magazynowo - produkcyjna z powierzchnią biurową / teren inwestycyjny Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży hali produkcyjno-magazynowej,.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł400 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Przedmiotem najmu jest hala magazynowo - handlowo - usługowa położona w dzielnicy przemysłowej Torunia. Lokalizacja z bardzo dobrym wyjazdem na Gdańsk, poznań czy Bydgoszcz. Przed halą.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Toruń

Chrobrego,Toruń

12 000 zł450 m² 26,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Prezentujemy na wynajem lokale biurowo-magazynowe, położone na parterze. Budynek z 2020 roku , nowoczesny biurowiec , całość ogrodzona, wjazd bramą na pilota. Powierzchnia biurowa na parterze 450m2.

Szczegóły ogłoszenia

19 200 zł960 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Wyjątkowa oferta dla biznesu. Nieruchomość magazynowo-produkcyjno-biurowa o powierzchni użytkowej 960 m2 z dodatkowym piętrem o powierzchni 380 m na przestronnej działce ponad 2000.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Toruń

Chrobrego,Toruń

10 800 zł540 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala 530 m, położona w przemysłowo - handlowej dzielnicy Torunia! ogrzewana! Z biurami, pomieszczeniem socjalnym i toaletą! bramy Z poziomu O ! Właściciel przygotuje halę pod.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł263 m² 15,97 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala o powierzchni 263m2. Posiada po obu stronach bramy garażowe otwierane na pilota, może więc być dowolnie wykorzystana , doświetlona światłem dziennym, położona w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Toruń

Chrobrego,Toruń

80 000 zł4 000 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala magazynowo - produkcyjna! nowa! Polecam na wynajem halę magazynowo-produkcyjną o pow.4000 m2 z zapleczem socjalno-sanitarnym i powierzchnią biurową. Możliwość przygotowania.

Szczegóły ogłoszenia

19 250 zł770 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Hala produkcyjno - magazynowa idealna na branżę spożywczą gdyż do tej pory taki profil działalności był tam prowadzony - są wszelkie zgody i pozwolenia, które ten obiekt przeszedł. Na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Toruń

Chrobrego,Toruń

40 000 zł2 000 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala magazynowo - produkcyjna! Polecam na wynajem halę magazynowo-produkcyjną o pow. 2000 m2 z zapleczem biurowym, duża brama wjazdowa, poziom 0, rampy. Możliwość przystosowania do potrzeb.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Toruń

Chrobrego,Toruń

9 936 zł432 m² 23 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala 432 m, z zapleczem biurowym i toaletą. Położona w przemysłowo - handlowej dzielnicy Torunia! ogrzewana! rampa hydrauliczna! media W cenie najmu! Ochrona całodobowa, monitoring,.