dowolna

Budynki użytkowe na sprzedaż Toruń - Oferty sprzedaży budynków użytkowych

47 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

47 ogłoszeń

7 000 000 zł7 158 m² 977,93 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferta inwestycyjna premium obiekt produkcyjno-magazynowy O parametrach dla ciężkiego przemysłu Lokalizacja: toruń, ul. Marii Skłodowskiej-Curie ( Tereny Przemysłowe Elana ) Cena Ofertowa: 7 000.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-06-03

1 190 000 zł472,50 m² 2 518,52 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 605 m²

Budynek o powierzchni użytkowej 349,4 m2, składający się z budynku biurowo-socjalnego (w części piętrowego) oraz segmentu przeznaczonego na warsztat, zlokalizowany w dzielnicy Grębocin.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

12 000 000 zł3 000 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:13 000 m²

Przedstawiam ofertę sprzedaży / wynajmu nowych hal produkcyjno - magazynowych z zapleczem socjalnym, biurowym, oraz dużym parkingiem. Niewątpliwym atutem obiektu, jest jego lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł191,12 m² 6 278,78 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż nieruchomość komercyjna położona na toruńskiej starówce, w jednej z najbardziej klimatycznych i pożądanych lokalizacji. Nieruchomość składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

24 900 000 zł14 432 m² 1 725,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferta dotyczy sprzedaży hali Na sprzedaż budynek przemysłowy o charakterze magazynowo-produkcyjno-usługowym, z częścią biurowo-socjalną, położony w strategicznej części Torunia,.

Szczegóły ogłoszenia

9 500 000 zł1 752 m² 5 422,37 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:442 m²

: krótko Jeśli szukasz dla siebie kamienicy do kupienia i jednocześnie miejsca do prowadzenia działalności gospodarczej to zachęcam do zapoznania się z poniższą ofertą. Tak wyjątkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Garaż, ul. Broniewskiego

Sztuk Pięknych,Toruń

33 000 zł12 m² 2 869,57 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży miejsca do garażowania zlokalizowanego w hali garażowej na osiedlu Sztuk Pięknych w Toruniu, przy ul. Broniewskiego 4-6. Informacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Bukowa

Rubinkowo,Toruń

1 750 000 zł460 m² 3 804,35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:400 m²

Obiekt handlowo-usługowy z ogromnym potencjałem! Obiekt handlowo-usługowy o powierzchni 460 m2 położony na działce o 2281m2 w atrakcyjnej lokalizacji w okolicy ul.Bukowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala z parkingiem Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

27 000 000 zł14 432 m² 1 870,84 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od klienta. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Szukasz przestrzeni przemysłowej, która pozwoli rozwijać biznes lokalnie i krajowo, z możliwością efektywnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Ugory

Jar,Toruń

1 800 000 zł240 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:800 m²

Nieruchomość inwestycyjna ugory, toruń główny ciąg komunikacyjny sprzedaż całości lub wejście kapitałowe (50%) oferta bez kosztów dla kupującego! oferta prywatna Na sprzedaż działka komercyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Krasińskiego

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

110 000 zł14 m² 7 713,88 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:14 m²

Sprzedam garaż w bryle budynku blisko centrum. Suchy, ciepły, z osobnym licznikiem na energię elektryczną. Odrębna księga wieczysta. Teren ogrodzony, wjazd przez bramę na pilota,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż Toruń

Bielany,Toruń

95 000 zł18 m² 5 277,78 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:169 m²

Świetna lokalizacja - jedyny taki garaż Z kanałem na ul. Fałata! Miło mi przedstawić do sprzedaży wyjątkową rzadkość - garaż Z kanałem - mieszczący się w zespole garaży przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż Toruń

Bielany,Toruń

37 000 zł12 m² 3 020,41 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:12 m²

Bielany |sztuki Piękne | Fałata | Garaż Na sprzedaż miejsce parkingowe w monitorowanej hali garażowej, zlokalizowane na Sztukach Pięknych w Toruniu przy ul. Fałata 11-15. Miejsce bezpieczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Włocławska

Toruń,kujawsko-pomorskie

45 000 zł13 m² 3 461,54 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:13 m²

Sprzedam miejsce w hali garażowej. Ulica Włocławska 33c. Do rozsądnej negocjacji. Brama garażowa na pilota. Jest to miejsce skrajne przy ścianie. Dzięki temu Twój samochód będzie graniczył.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Toruń,kujawsko-pomorskie

3 100 000 zł403 m² 7 696,89 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:100 m²

* bezczynszowa kamienica w sercu Torunia * Zapraszam do zapoznania się z ofertą inwestycyjną sprzedaży kamienicy w Toruniu przy ul. Plac Rapackiego 9. Kamienica o powierzchni około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Stare Miasto,Toruń

2 990 000 zł800 m² 3 737,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:210 m²

Oferta inwestycyjna Mam przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży kamienicy zlokalizowanej na toruńskiej Starówce, przy ul. Franciszkańskiej. Nieruchomość gruntowa na działce o powierzchni 251.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Toruń

Katarzynka,Toruń

1 990 000 zł811 m² 2 453,76 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:600 m²

Prezentuje ofertę sprzedaży dużego biurowca o łącznej powierzchni 811 mkw, świetnie skomunikowany z innymi częściami miasta oraz ogólnodostępnymi miejscami parkingowymi. Budynek był.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Chełmińska

Stare Miasto,Toruń

1 200 000 zł250 m² 4 800 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:150 m²

Dzień dobry, szukasz wyjątkowego miejsca dla swojej firmy? Prestiżowa lokalizacja ma dla Ciebie znaczenie? Czy to ma być raczej inwestycja? Przedstawiamy nowoczesną, 3-kondygnacyjną nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Prądzyńskiego

Jakubskie Przedmieście,Toruń

85 000 zł16 m² 5 422,65 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:20 m²

Sprzedam garaż murowany z kanałem o powierzchni 15,675m2 z kw grunt we wieczystym użytkowaniu. Oplata roczna około 107 zł. Garaż stanowi zabudowę w szeregu innych garaży. Prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Wiązowa

Młodych,Toruń

75 000 zł16 m² 4 789,27 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

NA sprzedaż wolny od zaraz murowany garaż W ciągu garaży przy ulicy wiązowej. Oferuję Państwu spółdzielcze własnościowe prawo do murowanego garażu,zamykanego dwoma bramami na pilota. Garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Podgórz,Toruń

500 000 zł94 m² 5 319,15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:100 m²

Świetna przestrzeń w kamienicy 94m2 - na kancelarię, biuro, studio, mieszkanie itp. - tylko kilka minut od Starego Miasta! Nieruchomość ma ogromny potencjał aranżacyjny. Oferta wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Rubinkowo,Toruń

1 580 000 zł466 m² 3 394,20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 281 m²

Nieruchomość w świetnej lokalizacji na biznes! Ulica Bukowa to rozwijający się teren przemysłowy na którym obecnie działa wiele firm. Dobrze skomunikowana z resztą Torunia, co czyni ją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż Toruń

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

45 000 zł17 m² 2 705,95 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Duże miejsce parkingowe W garażu podziemnym - toruń - chełmińskie przedmieście - kołłątaja. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży miejsca parkingowego położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Granitowa

Grębocin nad Strugą,Toruń

3 500 000 zł682 m² 5 131,96 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:682 m²

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość komercyjna w bardzo dobrej lokalizacji - u zbiegu ulicy Olsztynskiej i Granitowej. Na terenie znajdują się dwie hale produkcyjne, budynek mieszkalno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Plac Mariana Rapackiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

690 000 zł88 m² 7 849,83 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:65 m²

Okazyjna na sprzedaż kamienica na Starówce - Zadzwoń i umów się na spotkanie. ***mała ***urokliwa kamienica ***na placu rapackiego*** starówka***z widokiem na fontannę Tylko w naszym biurze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż Toruń

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

20 000 zł12 m² 1 666,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 111 m²

Osiedle Sztuk Pięknych | Fałata| Miejsce Parkingowe w hali garażowej Posiadamy na sprzedaż miejsce parkingowe w hali garażowej budynku zlokalizowanego w Toruniu przy ul. Fałata 11-13 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany, ul. Skłodowskiej-Curie

Katarzynka,Toruń

27 000 000 zł14 396 m² 1 875,52 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:13 423 m²

Na sprzedaż: magazynowo produkcyjnahala usługowa Lokalizacja obiektu: toruń, ul. Skłodowskiej-Curie tuż przy makro Cash & Carry Polska S.A. Strefa aktywności gospodarczej, to jedna z najlepiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Podchorążych

Słoneczne tarasy,Toruń

85 000 zł24 m² 3 541,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferta sprzedaży garażu o powierzchni ok 24m 2. Garaż znajduje się w budynku szeregowym, murowanym, stanowiącym zespół kilkunastu garaży. Całość ogrodzona. Wjazd na posesję bramą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Toruń

Mokre,Toruń

3 350 000 zł886 m² 3 781,04 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 593 m²

Budynek mieszkalny jednorodzinny, magazyny, sklepy , pomieszczenie mieszkalne na działce 3593 m2! Mam przyjemność zaprezentować Państwu kompleks budynków na działce 3593 m2 w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Wapienna

Grębocin nad Strugą,Toruń

4 350 000 zł13 400 m² 324,63 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:13 400 m²

Sprzedam teren inwestycyjny 1,34ha zabudowany halą biurowo magazynową znajdujący się na terenie Torunia. Teren znajduje się w obszarze obowiązującego mpzp M6-u/p8. Plan umożliwia prowadzenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec, ul. Świdnicka

Grębocin nad Strugą,Toruń

6 650 000 zł1 970 m² 3 375,63 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 315 m²

Zainwestuj w gotowy projekt, zarabiaj na wynajmie gwarantowanym już od chwili zakończenia budowy lub stwórz siedzibę swojej firmy w rewelacyjnej lokalizacji. Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Watzenrodego

Jar,Toruń

35 000 zł16 m² 2 187,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferuję do sprzedaży miejsce garażowe w podpiwniczeniu budynków na Jarze przy ul. Watzenrodego 5-5b. Polecam - "komfort Plus Nieruchomości" Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Broniewskiego

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

3 500 000 zł244 m² 14 344,30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 039 m²

Do sprzedania piękna, zabytkowa kamienica, zlokalizowana przy ul. Broniewskiego 10. Obiekt, który na stałe wpisał się w krajobraz Bydgoskiego Przedmieścia, znany jest niemalże każdemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Toruń

Bielawy,Toruń

2 499 000 zł710 m² 3 520,31 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Tylko u nas! Biuro pośrednictwa w nieruchomościach Blue-Home ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży warsztatu samochodowego o powierzchni całkowitej 500 mkw wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Toruń

Mokre,Toruń

6 000 000 zł1 830 m² 3 278,69 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:3 164 m²

Biuro pośrednictwa w nieruchomościach Blue-Home ma zaszczyt przedstawić Państwu nietuzinkową ofertę wyłączności sprzedaży atrakcyjnej nieruchomości komercyjnej, siedziby firmy "graffico".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Grunwaldzka

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

2 350 000 zł310 m² 7 576,98 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:623 m²

Pragnę zaprezentować Państwu dwie wyjątkowe kamieniczki z 1907 roku na sprzedaż! Znajdują się one na jednej działce o powierzchni 623 metrów, a ich lokalizacja zapewne przypadnie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Chełmińska

Stare Miasto,Toruń

1 900 000 zł250 m² 7 600 zł/m²

 

 

 

Grębocin nad Strugą,Toruń

3 960 000 zł1 208 m² 3 278,15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:13 473 m²

Nieruchomość zabudowana halą produkcyjno magazynową z biurami o powierzchni użytkowej 1208m Posiadamy do sprzedaży teren inwestycyjny 1,4ha zabudowany halą biurowo magazynową znajdującym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrodzony, ul. Wapienna

Grębocin nad Strugą,Toruń

3 960 000 zł1 408 m² 2 812,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Posiadamy do sprzedaży teren inwestycyjny 1,4ha zabudowany halą biurowo magazynową znajdującym się na terenie Torunia. Teren znajduje się w obszarze obowiązującego mpzp M6-u/p8. Plan umożliwia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Fieldorfa Nila

Toruń,kujawsko-pomorskie

39 000 zł18 m² 2 224,76 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż miejsce w hali garażowej przy ul. Fieldorfa Nila 4 w Toruniu. Miejsce numer 39. Powierzchnia 17,53 m2 Czynsz miesięczny do wspólnoty wynosi 35 zł. Podatek roczny 159 zł Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Toruń

Podgórz,Toruń

1 850 000 zł521 m² 3 550,86 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:605 m²

Kamienica do remontu 536 m2 na Poznańskiej z lokalami użytkowymi, mieszkalnymi i strychem. Mam przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość na lewobrzeżu Wisły przy trasie na Poznań.