dowolna

Budynki użytkowe na wynajem Toruń - Oferty wynajmu budynków użytkowych

98 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

98 ogłoszeń

20 360 zł1 018 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala 1018 m, z zapleczem biurowym i toaletą. Położona w przemysłowo - handlowej dzielnicy Torunia, na terenie ogrodzonym! ogrzewana! rampa hydrauliczna! poziom 0! Możliwość wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

7 200 zł360 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala magazynowo - produkcyjna! toruń! Polecam na wynajem halę magazynowo-produkcyjną o pow. 360 m2 z zapleczem biurowym, brama z poziomu O, rampa, ogrzewana. Hala znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

24 000 zł1 200 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala magazynowo - produkcyjna! Polecam na wynajem halę magazynowo-produkcyjną o pow. 1200 m2 z zapleczem socjalno- biurowym. Rampy! poziom zero! Możliwość dostosowania według potrzeb klienta.

Szczegóły ogłoszenia

46 151 zł2 429 m² 19 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala produkcyjno-magazynowa wraz z zapleczem socjalno-biurowym o łącznej powierzchni użytkowej 1500m. Hala wysokiego składowania, wysokość do sufitu podwieszanego 4,8m. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

15 550 zł864 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowa o powierzchni 864m2, w pobliżu centrum na osiedlu Mokre. Obiekt ogrodzony, z bezpośrednim wjazdem od ulicy. Duże bramy wjazdowe z poziomu 0. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

5 400 zł200 m² 27 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Nowa hala, powierzchnie   m! Hala zlokalizowana w przemysłowej części miasta. W pobliżu wiele firm o różnym profilu działalności, z bardzo dobrym dojazdem do dróg.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł500 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala magazynowo - produkcyjna! toruń! suwnica! Polecam na wynajem halę magazynowo-produkcyjną o pow. 500 m2 z zapleczem biurowym, duże bramy wjazdowe , ogrzewana. Hala znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

8 715 zł415 m² 21 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala magazynowo - produkcyjna! Polecam na wynajem halę magazynowo-produkcyjną o pow. 415 m2 z zapleczem biurowym, duża brama wjazdowa. Wysokość ok 7m. Możliwość przystosowania pod potrzeby.

Szczegóły ogłoszenia

48 720 zł2 320 m² 21 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala magazynowo - produkcyjna! toruń! Polecam na wynajem halę magazynowo-produkcyjną o pow. 2320 m2 z zapleczem biurowym, kilka dużych bram z poziomu O, rampy, ogrzewana. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

18 980 zł1 518,40 m² 12,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Szukasz przestrzeni, która dopasuje się do Twojej wizji biznesowej, a nie odwrotnie? Przedstawiam Państwu unikatowa powierzchnie na wynajem w strefie przemysłowej w Toruniu. Kluczowe.

Szczegóły ogłoszenia

5 400 zł288 m² 18,75 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowa o powierzchni 288m2, w pobliżu centrum na osiedlu Mokre. Obiekt ogrodzony, z bezpośrednim wjazdem od ulicy. Duże bramy wjazdowe z poziomu 0. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł175 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:300 m²

Przedstawiam ofertę wynajmu magazynu zlokalizowanego w centrum Torunia. Budynek wolnostojący, z dobrym dojazdem i miejscami parkingowymi przed budynkiem. Powierzchnia około 175 mkw, otwarta.

Szczegóły ogłoszenia

59 320 zł4 237,11 m² 14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

14 000 zł500 m² 28 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala magazynowo - produkcyjna! toruń! Polecam na wynajem halę magazynowo-produkcyjną o pow. 500 m2 z zapleczem biurowym, bramy z poziomu O, ogrzewana. Możliwość dostosowania powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

8 750 zł350 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Nowa hala, powierzchnia 350m2 i 200 m2! Hala zlokalizowana w przemysłowej części miasta. W pobliżu wiele firm o różnym profilu działalności, z bardzo dobrym dojazdem do dróg.

Szczegóły ogłoszenia

18 050 zł950 m² 19 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala magazynowo - produkcyjna! toruń! 2 rampy! Polecam na wynajem halę magazynową o pow. 950 m2 z zapleczem biurowym i toaletą. Duża brama wjazdowa 5mx5m. Hala ogrzewana. Rampa , poziom.

Szczegóły ogłoszenia

90 910 zł7 575,84 m² 12 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Skalujesz biznes i potrzebujesz realnej przestrzeni operacyjnej? Oferujemy 7 575,84 m uzytkowej funkcjonalnej powierzchni przemysłowej, która umożliwia rozwój produkcji, magazynowania lub.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy Toruń

Koniuchy,Toruń

450 zł20 m² 22,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferta wynajęcia zamykanego garażu zlokalizowanego pod budynkiem z 2007r. wraz z przynależną komórką (idealne miejsce do przechowywania) w bloku na Koniuchach ul.Koniuchy Opłaty: Najem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Toruń

Grębocin nad Strugą,Toruń

12 800 €4 000 m² 3,20 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Magazyn klasy A 4 000 mkw. w Toruniu, zlokalizowany niedaleko węzła Lubicz autostrady A1, bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana

Rudak,Toruń

3 800 zł680 m² 5,88 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Hala magazynowa na wynajem Rudak Oferta wynajmu hali magazynowej o pow. 680 m2 przy ul. Osadniczej na osiedlu rudak w Toruniu. Hala wybudowana w 1980 roku z pustaka. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Toruń

Rubinkowo I,Toruń

45 000 zł1 000 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:4 600 m²

Do wynajęcia budynek z dużym parkingiem w centrum osiedla Rubinkowo I w Toruniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Toruń

Mokre,Toruń

3 780 zł140 m² 27 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn, toruń, powierzchnia 140m2 Wysokość 6m 1 brama wjazdowa z poziomu "0" Posadzka niepylna. Powierzchnia biurowo - socjalna ok. 20m2 Teren ogrodzony, chroniony. Dostęp 24/7 Magazyn.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Podchorążych

Słoneczne tarasy,Toruń

400 zł24 m² 16,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia garaż o powierzchni ok 24m 2. Garaż znajduje się w budynku szeregowym, murowanym, stanowiącym zespół kilku garaży. Całość ogrodzona. Wjazd na posesję bramą przesuwną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż Toruń

Słoneczne tarasy,Toruń

400 zł24 m² 16,67 zł/m²

 

 

 

Bielawy,Toruń

2 500 zł110 m² 22,73 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:-

Przedstawiam Państwu interesujący lokal biurowy znajdujący się na I piętrze w biurowcu. Lokal o pow. 110m składa się z 3 pomieszczeń (39m/37m/24), zaplecza (10m), pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Toruń

Rudak,Toruń

7 750 zł180 m² 43,06 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia powierzchnia biurowa o powierzchni od 180 do 650 m2. Do dyspozycji kuchnia, toaleta męska i damska. Pomieszczenia znajdują się na pierwszym piętrze biurowca. Budynek wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż wolny od zaraz, ul. Józefa

Bielany,Toruń

650 zł26 m² 25,19 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia podwójny garaż pod budynkiem na zamkniętym osiedlu - ul. Św. Józefa 72 Obiekt posiada dwie osobne bramy wjazdowe, obie otwierane na pilota - w środku jedna wspólna przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Toruń

Stawki,Toruń

7 200 zł400 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Biuro nieruchomości Blue Home, ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu wyjątkowej Hali magazynowo - produkcyjnej na osiedlu Stawki Nieruchomość o powierzchni 400m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala klimatyzowana Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

6 800 zł400 m² 17 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Biuro pośrednictwa nieruchomości Blue Home przedstawia Państwu ofertę wynajmu Hali magazynowo produkcyjnej w Toruniu. Oferowana hala o powierzchni od 400m2 dzieli się na: część biurową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala klimatyzowana Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

15 000 zł1 110 m² 13,51 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Biuro pośrednictwa nieruchomości Blue Home przedstawia Państwu ofertę wynajmu Hali magazynowo produkcyjnej w Toruniu. Oferowana hala o powierzchni 1110m2 dzeli się na: część biurową 50m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

7 000 zł396 m² 17,68 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Wyłącznie W bluehome nieruchomości Biuro pośrednictwa nieruchomości Blue Home przedstawia Państwu ofertę wynajmu Hali magazynowo produkcyjnej w Toruniu. Oferowana hala o powierzchni od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana, ul. Skłodowskiej-Curie

Rubinkowo I,Toruń

32 000 zł2 150 m² 14,88 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 464 m²

Tylko W blue home nieruchomości Powierzchnia usługowo/produkcyjna/magazynowa/biurowa Film Biuro pośrednictwa w nieruchomościach Blue Home ma przyjemność zaprezentować Państwu nietuzinkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż wolny od zaraz, ul. Krasińskiego

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

400 zł14 m² 28,57 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:14 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu miejsce parkingowe w hali garażowej znajdującego się na osiedlu Bydgoskie Przedmieścia w kompleksie budynków przy ul. Krasińskiego 36a.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż ogrzewany, ul. Grasera

Jar,Toruń

300 zł14 m² 13,61 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu miejsce parkingowe w hali garażowej znajdującego się na osiedlu Jar w kompleksie budynków Natura Powierzchnia miejsca postojowego: 13,62m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala

Podgórz,Toruń

7 000 zł336 m² 20,83 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:336 m²

Hala przemysłowo-magazynowa z częścią biurową o powierzchni 336 m2 powierzchnia hali 318 m2, pomieszczanie socjalne 12.6 m2, toaleta z prysznicem 5 m2 LOKALIZAJA: Toruń, Podgórz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrodzony Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

15 300 zł900 m² 17 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Nowo wybudowany magazyn 900m2 wysokość 8m. Magazyn jest usytuowany w dzielnicy przemysłowej Torunia. Magazyn wielkości 900m2, ogrzewany, z dogodnym dojazdem (również dla pojazdów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrodzony Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

15 825 zł1 145 m² 17 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Magazyn z bardzo dobrym dojazdem z tras wylotowych Torunia. Teren ogrodzony ,monitoring. Magazyn z podwieszaną suwnicą, ogrzewany, z dogodnym dojazdem (również dla pojazdów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Baśniowa

Bielany,Toruń

15 000 zł500 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:-

Dzień dobry, oferuję do wynajęcia całkowicie wyremontowany dom wolnostojący o łącznej powierzchni ok 500 m2 położony przy ul. Baśniowej w Toruniu. Obiekt po generalnym remoncie: - nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrodzony Toruń

Mokre,Toruń

57 978 zł2 429 m² 23,87 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala Produkcyjno -magazynowa w Toruniu 2429m2 z zapleczem socjalno-biurowym do wynajęcia od zaraz. Usytuowana w bardzo dogodnym logistycznie miejscu w Toruniu.Wyjazd na autostradę A1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrodzony Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

8 541 zł618 m² 17 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Magazyn z bardzo dobrym dojazdem z tras wylotowych Torunia. Teren ogrodzony ,monitoring. Magazyn wielkości 618m2, ogrzewany, z dogodnym dojazdem (również dla pojazdów o dużych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrodzony Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

23 834 zł1 543 m² 19 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala znajduje sie w przemysłowej częsci Torunia z dobrym dojazdem do autostrady A1. Hala posiada trzy bramy z mozliwościa wjazdu tirów oraz jeden dok rozładowawczy 1,1 m.Posiada środkowe.