dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Toruń Chełmińskie Przedmieście

95 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 ogłoszeń

Mieszkanie z garażem, ul. Wodociągowa

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

820 000 zł64,85 m² 12 644,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego apartamentu zlokalizowanego przy ul. Wodociągowej 3 na Chełmińskim Przedmieściu. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł48 m² 39,58 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie położone przy ulicy Bema 20, na Osiedlu Młodych w Toruniu. Lokal o powierzchni 48 m2 składa się z trzech osobnych pokoi, łazienki z wc, kuchni oraz balkonu. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

323 000 zł35,20 m² 9 176,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentuję Państwu mieszkanie położone na trzecim piętrze w bloku z cegły na Chełmińskim Przedmieściu Mieszkanie składa się z : -przestronnego salonu, z którego przechodzi się.

Szczegóły ogłoszenia

53,85 zł/m²130 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Chełmińskie przedmieście - lokal biurowy na wynajem 130 m2 klimatyczna powierzchnia biurowa w komercyjnym budynku. Toruń, chełmińskie Przedmieście, szosa Chełmińska Zalety nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Mieszkanie umeblowane, ul. Bema

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

2 500 zł38,08 m² 65,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem, doskonale zlokalizowane, po kapitalnym remoncie mieszkanie, w bardzo dobrze skomunikowanej części miasta. Lokalizacja: blok zlokalizowany jest około 7 10 minut spacerem do Starego Miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morcinka

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

380 000 zł45,50 m² 8 351,65 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości w Toruniu na ul. Morcinka. Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,50 m2, położone na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł48 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do obejrzenia ciekawego 3- pokojowego mieszkania na Osiedlu Młodych. Mieszkanie położone na pitym piętrze w bloku z balkonem i dużą piwnicą. Atutem mieszkania są :.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł65,30 m² 29,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia umeblowane mieszkanie z dużym balkonem i garderobą. Zapraszam do zapoznania się z ofertą jasnego, umeblowanego 3 pokojowego mieszkania w bloku z cegły zbudowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Józefa

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

2 200 zł48 m² 45,83 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne trzypokojowe mieszkanie w atrakcyjnej części Torunia Nieruchomość w pełni wyposażona i gotowa do zamieszkania. Mieszkanie idealne dla osób ceniących sobie funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Kołłątaja

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

750 000 zł102,48 m² 7 318,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Tylko u Nas! Ponad 100m2 mieszkanie na pierwym piętrze na Chełmińskim Przedmieściu! Układ pomieszczeń oraz standard wykończenia: lokal mieszkalny o metrażu 102,48m2 usytuowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł44 m² 10 886,36 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mam zaszczyt zaprezentować Państwu przestronne 2 pokojowe mieszkanie, usytuowane na 3 piętrze budynku z windą, zlokalizowane przy ul. Kraszewskiego w Toruniu. Ekspozycja okien: południowy.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Dekerta

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

1 700 zł61 m² 27,87 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie trzypokojowe przy ulicy Jana Dekerta. Świetna lokalizacja, mieszkanie usytuowane w centrum miasta. Na 61m2 składają się: -trzy oddzielne pokoje -kuchnia -łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł24 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wolne od końca czerwca. Kawalerka Z balkonem po kapitalnym remoncie! Blisko umk i starówki , Niski blok - ul. Matejki 88. Na powierzchnię mieszkania składa się: - salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

760 000 zł115,50 m² 6 580,09 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1912

Umowa Przedwstępna! Jesteś miłośnikiem kamienic i poszukujesz przestronnego mieszkanie blisko centrum ? To idealna oferta dla Ciebie! Mieszkanie 4 pokojowe o pow. 115,5m na Chełmińskim.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kraszewskiego

Młodych,Toruń

1 800 zł41 m² 44,12 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę od zaraz 2-pokojowe mieszkanie położone w niskim bloku przy ul. Kraszewskiego 54. Na powierzchnie 40 m2 składają się 2 oddzielne pokoje, osobna kuchnia, łazienka z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Toruń

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

599 000 zł65 m² 9 146,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Fantastyczna oferta mieszkania trzypokojowego na drugim piętrze! mega balkon! Miło mi zaprezentować Państwu naprawdę świetne 3- pokojowe , bardzo przestronne mieszkanie o powierzchni blisko 65.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Toruń

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

380 000 zł45 m² 8 444,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie, powierzchni ok 45m 2 , składa się z: - trzech pokoi, - kuchni, - łazienki z wc - przedpokoju. do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Matejki

Młodych,Toruń

379 000 zł38 m² 9 921,47 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż słoneczny lokal mieszkalny 2 pokojowy zlokalizowany na Osiedlu Młodych, w bliskim sąsiedztwie Starego Miasta. atrakcyjna lokalizacja z dogodnym dojazdem do Starego Miasta lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Bema

Młodych,Toruń

1 300 zł27 m² 48,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam ofertę wynajmu kawalerki W Toruniu, w świetnej lokalizacji- przy ul. Bema 38a Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w niskim bloku- bez windy. Na prawie 27m2 mieszkania składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

585 000 zł67 m² 9 159,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Idealne mieszkanie po remoncie - 3 pokoje, duża kuchnia, piwnica 8m! Lokalizacja: ul. Długosza, toruń Typ: mieszkanie na sprzedaż Cena: 610 000 zł (do negocjacji) Opis Nieruchomości: zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

425 000 zł45 m² 9 444,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Mieszkanie 2 pok. Parter 45 m2 po remoncie Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na wysokim parterze w bloku położonym przy ul. Ogrodowej w Toruniu. Blok czteropiętrowy z cegły, bez windy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Toruń

Bema,Toruń

455 000 zł48 m² 9 518,83 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje | V piętro | balkon | osiedle bema | ul. Bema | 47,8 m | po remoncie | 455 000 zł Biuro nieruchomości Blue-Home z przyjemnością prezentuje ofertę sprzedaży funkcjonalnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Matejki

Młodych,Toruń

385 000 zł49 m² 7 873,21 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Proponuję Państwu ciekawą ofertę mieszkania składającego się z trzech odrębnych pokoi , łazienki z wc, kuchni i balkonu. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w wieżowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Toruń

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

455 000 zł48 m² 9 518,83 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

** bardzo ładne mieszkanie po generalnym remoncie, 47,80 M2, ul. Bema, 3 rozkładowe pokoje, osobna kuchnia, balkon, 5 piętro W wysokim bloku Z 2 windami, piwnica, idealne pod inwestycję **.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Toruń

Młodych,Toruń

455 000 zł48 m² 9 479,17 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

3-pokojowe mieszkania o powierzchni 47,8 m na 5 piętrze bloku z dwiema windami, w samym centrum Torunia. Mieszkanie po generalnym remoncie - gotowe do zamieszkania bez żadnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Toruń

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

36,76 zł/m²68 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal zlokalizowany przy szosie Chełmińskiej, zapewnia bardzo duży ruch pieszych. Lokal o powierzchni łącznej około 68m2. W skład powierzchni wchodzą: - pomieszczenie główne 32,68m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grudziądzka

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

2 000 zł41 m² 48,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne na prezentacje po 15.04.2026r. Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest przy ul. Grudziądzkiej 12, w samym sercu Torunia tuż obok Cinema City. Lokalizacja zapewnia świetną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

56,25 zł/m²80 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta wynajmu lokalu w biurowcu w atrakcyjnej lokalizacji na Chełmińskim Przedmieściu Pomieszczenie biurowe składa się z 3 pomieszczeń: 1 - 30,53m 2 2 - 22,96m 2 3 - 20,02m 2 korytarz -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szosa Chełmińska

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

1 250 000 zł95 m² 13 208 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Oferta na wyłączność. Wynagrodzenie Pośrednika pokrywa Właściciel. Więcej zdjęć i spacer wirtualny dostępne na stronie internetowej gotyk Biuro Nieruchomości Toruń widocznej na zdjęciu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Żwirki i Wigury

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

1 200 zł28 m² 43,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam kawalerkę na Chełmińskim Przedmieściu na ul. Żwirki i Wigury o powierzchni 27,78m2. Lokal usytuowany jest w bloku z cegły na drugim pietrze. Składa się z umeblowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

380 000 zł38 m² 9 895,83 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Gotowe do wejścia po remoncie: osiedle Młodych Oferuję mieszkanie o powierzchni 38,4 m2 w Toruniu, blisko centrum przy ul. Bema. Mieszkanie jest położone na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bema

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

455 000 zł48 m² 9 518,83 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Bardzo ładne 3 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie. Dobry rozkład pomieszczeń idealny do zamieszkania (rodzina z dziećmi) lub na wynajem (w całości lub na pokoje). Trzy niezależne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wybickiego

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

539 999 zł65 m² 8 320,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Idealne , funkcjonalne mieszkanie dla rodziny. Prezentuję Państwu , trzypokojowe w pełni rozkładowe mieszkanie położone na trzecim piętrze w bloku przy ulicy Wybickiego. Do poszczególnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Szosa Chełmińska

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

600 000 zł99 m² 6 050,83 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż przestronny lokal usługowy o powierzchni 100 m , położony w atrakcyjnej i doskonale skomunikowanej lokalizacji w samym centrum miasta. To idealna propozycja zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

63,64 zł/m²55 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Lokal handlowo-usługowy na wynajem chełmińskie przedmieście Oferta wynajmu lokalu o pow. 55 m2 przy ul. Szosa Chełmińska os. Wrzosy przy kościele p.w. Św. Antoniego, położony na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Młodych,Toruń

1 850 zł40 m² 46,25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie w centrum Torunia ul. Kraszewskiego Na wynajem przytulne, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 40 m , położone na pierwszym piętrze bloku zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Toruń

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

419 000 zł50 m² 8 380 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż - 3-pokojowe mieszkanie z balkonem na Chełmińskim Przedmieściu w Toruniu Oferujemy przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49,80 m , położone w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Toruń

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

499 000 zł59 m² 8 471,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Wyłącznie w Copernicus Nieruchomości - tej oferty nigdzie indziej nie znajdziesz. Komfortowe mieszkanie o funkcjonalnym układzie, pierwsze piętro w niskim bloku z 1996 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bema

Młodych,Toruń

386 000 zł38 m² 10 157,90 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie (I-piętro) składające się z 2 rozkładowych pokoi (15m/10m), oddzielnej kuchni, łazienki z wc, przedpokoju oraz balkonu.

Szczegóły ogłoszenia