dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Toruń Chełmińskie Przedmieście

95 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Młodych,Toruń

405 000 zł51 m² 7 941,18 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Mieszkanie idealne pod inwestycje os. Młodych Oferta sprzedaży 3 - pokojowego mieszkania o pow. 51 m2 zlokalizowanego na 4 piętrze w bloku przy ul. Tuwima w Toruniu. Atuty mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Toruń

Młodych,Toruń

395 000 zł47 m² 8 404,26 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Trzypokojowe mieszkanie W topowej lokalizacji - osiedle młodych - ulica bema Miło mi zaprezentować Państwu mieszkanie trzypokojowe znajdujące się na najlepszym osiedlu w Toruniu - Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Końcowa

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

1 700 zł57 m² 29,82 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najem okazjonalny (notarialny) Przedstawiam Państwu interesujące mieszkanie składające się z 2 rozkładowych pokoi (20m/10m), kuchni (10m), łazienki, przedpokoju oraz balkonu. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Toruń

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

380 000 zł45 m² 8 444,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie, powierzchni ok 45m 2 , składa się z: - trzech pokoi, - kuchni, - łazienki z wc - przedpokoju. do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Końcowa

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

2 450 zł60 m² 40,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne mieszkanie 3 pokojowe w zadbanym budynku z cegły z balkonem. Os. Chełmińskie Przedmieście, ul. Końcowa. Najważniejsze atuty: - wyposażone w agd - osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Kraszewskiego

Młodych,Toruń

333 500 zł28 m² 11 996,40 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kompaktowa kawalerka w doskonałej lokalizacji Osiedle Młodych Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 27,8 m , położona na Osiedlu Młodych przy ul. Kraszewskiego, w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bema

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

1 350 zł29 m² 47,20 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę od marca kawlerkę z balkonem - ul. Bema 20 - centrum. - bardzo dobry dojazd do umk. Atuty: - mieszkanie umeblowane (brak biurka widocznego na zdjęciach) - funkcjonalne zaaranżowane wnetrze -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bema

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

1 200 zł38 m² 31,83 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę od zaraz 2-pokojowe mieszkanie z balkonem - ul. Bema 18 - centrum - Targowisko - bardzo dobry dojazd do umk. Atuty: - mieszkanie umeblowane - możliwość doposażenia w pralkę, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Toruń

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

857 000 zł92 m² 9 306,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Namiastka domu, świetna lokalizacja - samo centrum, 15 min.pieszo na Stare Miasto, loggia, możliwość aranżacji 5 pokoi, dwie łazienki, idealne dla rodziny, komfort w samym centrum Torunia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Młodych,Toruń

439 000 zł54 m² 8 069,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentuję dwu pokojowe, rozkłądowe mieszkanie z dużym balkonem w cegle na osiedlu Młodych. Na wyróżnienie zasługuje proponowana przeze mnie oferta sprzedaży mieszkania ze względu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Rusa

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

1 200 zł26 m² 46,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam kawalerkę na osiedlu Chełmińskie Przedmieście na ul. Rusa o powierzchni 25,66m2. Mieszkanie zlokalizowane jest w bloku na trzecim piętrze. Składa się z pokoju (15)m2, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Drzewieckiego

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

1 650 zł57 m² 28,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajęcia 2 pokojowego mieszkania na 1 piętrze niskiego bloku z cegły z lat 90-tych. Teren bloku ogrodzony, świetna lokalizacja. Na 57,1m2 składa się: - przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Młodych,Toruń

380 000 zł38 m² 9 992,11 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 38 m - centrum Torunia usytuowane na 1. piętrze w budynku z 1970 roku. Lokal składa się z: - oddzielnej, jasnej kuchni z zabudową, - dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Żwirki i Wigury

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

1 250 zł35 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie przy ulicy Żwirki i Wigury 81e w Toruniu. Nieruchomość: powierzchnia 35 m2. Piętro 3. Ogrzewanie centralne. Lokalizacja: w najbliższym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Morcinka

Młodych,Toruń

1 400 zł37 m² 37,84 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie w bloku z balkonem nieopodal umk i Starego Miasta. Mieszkanie składa się z salonu z którego przechodzi się do kuchni oraz drugiego odrębnego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Matejki

Młodych,Toruń

399 000 zł54 m² 7 402,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 3 pokoje w cenie 2 (jeden pokój gratis) Rewelacyjna lokalizacja blisko centrum. Mieszkanie wyjątkowo jasne i przestronne. Duże przestrzenie zarówno za oknami jak i wewnątrz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tuwima

Młodych,Toruń

355 000 zł38 m² 9 220,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Funkcjonalny układ, dwustronna ekspozycja, znakomita lokalizacja! Polecam dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie na osiedlu Młodych na ul. Tuwima o powierzchni 38,50m2. Lokal składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Matejki

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

2 000 zł49 m² 40,65 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne 2 pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie, powierzchni ok 49m 2 , składa się z przestronnego przedpokoju, kuchni z jadalnią, łazienki z wc i 2 niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany, ul. Matejki

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

1 100 zł49 m²

 

Piętro:2/2

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 500 zł

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Toruń

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

100 000 zł12 m² 8 130,08 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Lokal idealny na działalność kosmetyczną, biurową, handlową, medyczną! Polecam lokal na Chełmińskim Przedmieściu o powierzchni 12,3m2 usytuowany w budynku wybudowanym z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

52,13 zł/m²125 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu obszernego lokalu o wysokim standardzie na Szosie Chełmińskiej. - rezydencja Daglezja ; - świetna lokalizacja z ruchem pieszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem Toruń

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

104,93 zł/m²45 m² 4 750 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta najmu przestrzeni biurowo-handlowo-usługowej. Oferta skierowana do firm należących do sektora mśp zarejestrowanych w województwie kujawsko-pomorskim. Idealny na działalność usługową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Długa

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

499 000 zł58 m² 8 581,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Tylko u nas Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania 3 pokojowego zlokalizowanego na 2 piętrze niskiego bloku przy ul. Długiej w Toruniu. Na 58,15 m2 składa się obecnie: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żwirki i Wigury

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

1 200 zł48 m² 24,95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie na ul. Żwirki i Wigury usytuowane w niskim bloku na pierwszym piętrze. Mieszkanie o powierzchni 48,09m2 składa się z dwóch przestronnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Żwirki i Wigury

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

800 000 zł58 m² 13 726,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Żwirki i Wigury 75a - Apartamenty Lotników w Toruniu - elegancja, nowoczesność, wyjątkowe miejsce do życia. Tu właśnie mieści się apartament, który dziś Państwu przedstawiam. Wyobraź.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kraszewskiego

Młodych,Toruń

1 800 zł47 m² 38,30 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Cenisz sobie komfort i wygodę, zapoznaj się z ofertą! Atuty: - mieszkanie po remoncie, w pełni umeblowane - pralka, lodówka z zamrażarką, zmywarka, tv, odkurzacz, naczynia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Matejki

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

385 000 zł45 m² 8 555,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Toruń

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

65,04 zł/m²12 m² 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tuwima

Młodych,Toruń

355 000 zł38 m² 9 220,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

52,42 zł/m²124 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

* lokal handlowo-usługowy na wynajem chełmińskie przedmieście * Oferta wynajmu lokal o pow. 124 m2 przy ul. Szosa Chełmińska, położony na parterze z dużą witryną. Lokal dwustronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Toruń

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

509 000 zł63 m² 8 140,09 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

*** hit cena - hit oferta*** dostępny od czerwca 2026 najpiękniejsze mieszkanie W kamienicy W toruniu - Z własnym ogródkiem - ideał dla rodziny lub studentów Miło mi zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Grabowskiego

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

910 000 zł126 m² 7 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:484 m²

Mam przyjemność przedstawić Państwu dom w centrum Torunia w spokojnej cichej okolicy. Na działce o powierzchni 484m2 znajduje się także wolno stojący garaż z pomieszczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Toruń

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

539 000 zł59 m² 9 151,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Wyłącznie w Copernicus Nieruchomości - tej oferty nigdzie indziej nie znajdziesz. Komfortowe mieszkanie o funkcjonalnym układzie, pierwsze piętro w niskim bloku z 1996 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Moniuszki

Młodych,Toruń

375 000 zł50 m² 7 485,03 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Oferta tylko W biurze marchlewicz nieruchomości - zapraszamy! lokalizacja: toruń, bydgoskie Przedmieście, ul. Stanisława Moniuszki (skrzyżowanie z ul. Kraszewskiego). Mieszkanie znajduje się.