dowolna

Domy wybudowane metodami tradycyjnymi Toruń - Lista anonsów

19 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

19 ogłoszeń

1 650 000 zł117 m² 14 102,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży wolnostojącego domu, półtora-kondygnacyjnego o całkowitej pow. 177m2. Wybudowany na działce o pow. 600m2, położony w Toruniu - Wrzosy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 000 zł148,07 m² 5 733,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:203 m²

Przedstawiamy ofertę nowoczesnego, przestronnego domu na sprzedaż, bardzo blisko centrum Torunia! Piętrowy dom w zabudowie szeregowej, z garażem w bryle budynku, na niewielkiej działce,.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł126 m² 8 730,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 910 m²

Bezpośrednio sprzedam dom wolnostojący w Toruniu, 126 m2, działka 1910 m2. 5 pokoi, 2 łazienki, kuchnia, garderoba. Na parterze znajdują się: salon z wyjściem na taras, jadalnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

880 065 zł108,65 m² 8 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:192 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego domu szerokogłowego zlokalizowanego na nowym osiedlu na Toruńskich Bielawach kameralnym osiedlu położonym w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 900 000 zł435 m² 4 367,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:705 m²

Oferta sprzedaży trzykondygnacyjnego , podpiwniczonego domu wolnostojącego , osiedle Stawki. Powierzchnia użytkowa budynku 400mkw. Piwnica ma powierzchnię 100mkw. Garaż 45mkw. Działka - pow. 705 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

1 380 000 zł167,31 m² 8 248,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:718 m²

Toruń, stawki, ul. Stawki Południowe. Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, położony na działce o powierzchni 718 m2, w prestiżowej dzielnicy Stawki.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł135 m² 6 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:360 m²

Rezerwacja Przedstawiamy ofertę sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej. Budynek zlokalizowany na ulicy Boboli, chełmińskie Przedmieście. Powierzchnia całkowita 135m2, na którą składa się.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł321 m² 5 604,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:846 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny wolnostojący położony na prestiżowym i spokojnym osiedlu Wrzosy przy ul. Słonecznej w Toruniu. Cena: 1 799 000 zł Powierzchnia użytkowa: 321,63.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł158,10 m² 7 583,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

**** dom W stanie deweloperskim W zabudowie bliźniaczej W toruniu - rudak - 134,71 M2, 4 pokoje, salon Z aneksem kuchenny Z wyjściem na taras, 2 łazienki, garaż W bryle.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł220 m² 6 818,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:206 m²

*** wyjątkowa kamienica na sprzedaż W sercu starego miasta **** prezentujemy ofertę sprzedaży kamienicy Z bardzo dużym potencjałem, w bardzo dobrej lokalizacji starego miasta ul. Małe.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł108,80 m² 8 731,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:342 m²

Dom -chełmińskie Przedmieście- 950000 Marzysz o domu w zielonej i spokojnej oraz dobrze skomunikowanej części Torunia. Ta wyjątkowa oferta spełni Twoje oczekiwania. Topowa lokalizacja-.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł70 m² 8 557,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 122 m²

Kaszczorek. Atrakcyjnie usytuowana działka z małym domem do remontu. Działka o powierzchni 2122m2. Za domem piękny widok na teren, który nie zostanie zabudowany. Blisko od zjazdu przy Obi.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 000 zł168 m² 13 988,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:404 m²

Biuro Nieruchomości jwg prezentuje wyjątkową ofertę urokliwy segment domu w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowany na osiedlu Wrzosy blisko centrum Torunia. Ten pięknie zaprojektowany dom został.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

864 854 zł108,65 m² 7 960 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:183 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego domu szeregowego zlokalizowanego na nowym osiedlu na Toruńskich Bielawach kameralnym osiedlu położonym w jednej z najbardziej zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

777 000 zł127 m² 6 118,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:171 m²

**** dom W zabudowie szeregowej, toruń - grębocin ul. Nad strugą, 127 M2, 4 pokoje, salon Z kominkiem oraz wyjściem na taras, otwarta kuchnia na salon, łazienka oraz wc, poddasze do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł150 m² 9 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:814 m²

Biuro jwg Nieruchomości prezentuje Państwu atrakcyjną nieruchomość zlokalizowaną w Toruniu, w dzielnicy Czerniewice, przy ulicy Relaksowej, na działce o powierzchni 814 m .

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł152,20 m² 7 220,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:663 m²

Dom w Toruniu idealny pod działalność gospodarczą. Przygotowaliśmy koncepcję rozbudowy budynku z przeznaczeniem pod biura lub gabinety lekarskie. Miejsce warte uwagi z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Wrzosy,Toruń

1 049 000 zł155 m² 6 767,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:556 m²

! tylko U nas! Na sprzedaż atrakcyjny, wielopoziomowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok. 155 m , położony w jednej z najbardziej cenionych lokalizacji w Toruniu.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł147,90 m² 7 430,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:342 m²

Na sprzedaż atrakcyjny dom w zabudowie bliźniaczej z garażem w bryle budynku, położony w Toruniu, na spokojnym i rozwijającym się osiedlu Bielawy. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Toruń

Wrzosy,Toruń

1 599 000 zł294 m² 5 445,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:482 m²

Dom W zabudowie szeregowej (skrajny) | 293,64 m | 7 pokoi | wrzosy | działka 482 m | garaż 2-stanowiskowy | kominek Biuro Nieruchomości Blue-Home ma przyjemność zaprezentować wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Bielawy,Toruń

930 044 zł109 m² 8 560 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:375 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego narożnego domu szeregowego (a1) zlokalizowanego na nowym osiedlu na Toruńskich Bielawach kameralnym osiedlu położonym w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Bielawy,Toruń

1 070 000 zł86 m² 12 441,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:485 m²

Nowoczesny dom w prestiżowej lokalizacji - Bielawy, komfort i spokój blisko miasta! 1 070 000 zł Do negocjacji. Na sprzedaż oferujemy nowoczesny dom, wybudowany w 2021 roku, zamieszkiwany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Koniuchy,Toruń

1 150 000 zł106 m² 10 849,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:490 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej | Toruń - Koniuchy | ogród 490 m Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej położony na osiedlu Koniuchy, w centralnej części Torunia, w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wspólna

Koniuchy,Toruń

1 350 000 zł270 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:558 m²

Cicha okolica, dwa niezależne mieszkania, duży garaż z kanałem naprawczym, pełne podpiwniczenie, piękny ogród i fotowoltaika 5 kw na starych zasadach. Na sprzedaż oferujemy zadbany i w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Grudziądzka

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 430 000 zł162 m² 8 842,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:845 m²

Nowoczesny dom 161,72 m na prestiżowym, zamkniętym osiedlu Łysomice k. Torunia Cena: 1 430 000 zł Wyjątkowy dom w standardzie premium na ekskluzywnym, kameralnym osiedlu składającym się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Bielawy,Toruń

864 854 zł109 m² 7 960 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:183 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Toruń

Czerniewice,Toruń

560 000 zł200 m² 2 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom bliźniak do remontu. Znajduje się w Toruniu-Czerniewicach, bardzo atrakcyjnej dzielnicy miasta. Cicha i spokojna okolica domków jednorodzinnych. Przed domem pieszojezdnia wykonana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Bielawy,Toruń

864 854 zł109 m² 7 960 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:183 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

nad Doliną,Toruń

864 854 zł109 m² 7 960 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:192 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Legnicka

Bielawy,Toruń

864 854 zł109 m² 7 960 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:186 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

św. Józefa,Toruń

999 000 zł177 m² 5 641,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:753 m²

Toruń, działki Św. Józefa, ul. Malinowa *** Wynagrodzenie pośrednika prowadzącego ofertę pokrywa Właściciel *** Jeśli marzysz o parterowym domu w mieście, narożnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Rodzynkowa

Wrzosy,Toruń

3 590 000 zł306 m² 11 729 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:843 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny, komfortowy i w pełni wykończony dom jednorodzinny, położony w prestiżowej i spokojnej części Torunia na nowym osiedlu Wrzosy (ul. Rodzynkowa 10),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Brzezina,Toruń

1 250 000 zł275 m² 4 544,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:583 m²

Wolnostojący dom z ogrodem na Brzezinie 275 m , działka 583 m , blisko lasu idealny dla rodziny! Na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom z 1991 roku, położony w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

660 000 zł106 m² 6 203,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:522 m²

Domy-Krobia przedstawia: twój nowy dom według projektu Olaf Powierzchnia użytkowa 106,4 m Segment prawy: działka 522 m cena 680 tys. zł Segment lewy: działka 522 m cena 680 tys. zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Koniuchy,Toruń

1 065 000 zł148 m² 7 195,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:533 m²

Dom bliźniak z ogrodem na Koniuchach, podpiwniczony, o powierzchni użytkowej 110 m2, powierzchnia całkowita to 148 m2. Parter: wiatrołap łazienka z prysznicem i wc salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dojazd

Grębocin nad Strugą,Toruń

1 170 000 zł126 m² 9 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Bezpośrednio sprzedam przestronny dom wolnostojący położony w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Torunia ul. Dojazd. Proszę o kontakt telefoniczny po godz. 17:00 od poniedziałku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Legionów

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

2 199 000 zł500 m² 4 398 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:427 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu interesującą ofertę sprzedaży budynku wielorodzinnego zlokalizowanego na ul. Legionów w dzielnicy Chełmińskie Przedmieście. Budynek jest atrakcyjnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Wrzosy,Toruń

780 000 zł58 m² 13 448,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:775 m²

Na sprzedaż dom przy ul. Jastrzębiej posadowiony na działce o pow. 775 m2. Budynek o pow. 58 m2. Składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, przedpokoju, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Nad Strugą

nad Strugą,Toruń

777 000 zł127 m² 6 118,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:171 m²

Arthaus poleca! Przedmiotem sprzedaży jest dom w zabudowie szeregowej położony w Toruniu przy ul. Nad Strugą (grębocin) Dom o powierzchni 127 mkw wybudowany na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Toruń

Bielawy,Toruń

1 229 000 zł129 m² 9 494,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:447 m²

Dom 5-pokojowy | Bielawy w Toruniu | 129,45 m | Nowy, z garażem| *opis nieruchomości Grupa Fly High ma przyjemność zaprezentowania wyjątkowej oferty domu w zabudowie bliźniaczej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Czeremchowa

Wrzosy,Toruń

1 700 000 zł141 m² 11 990,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:382 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży piętrowego domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej ( prawa strona ), zlokalizowanego w jednej z najbardziej.