dowolna

Działki na sprzedaż Toruń - Oferty sprzedaży działek

107 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

107 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

989 000 zł1 654 m² 597,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Nieruchomość znajduję się pod adresem: toruń ul. Nad Rzeczką 1 Działka numer 186/11 (za siedzibą Atut Rental). Budynek dwukondygnacyjny do remontu lub wyburzenia o powierzchni około 150m2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

672 000 zł1 122 m² 598,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki w Toruniu. Lokalizacja: osiedle Stawki, ul. Artyleryjska, z odległością 4,5km do centrum. Kameralne, spokojne, zielone osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł1 813 m² 303,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży - działka budowlana toruń - rudak Na sprzedaż nieruchomość gruntowa: działka budowlana o powierzchni 1813m2. Cena 550000 tys zł - Kształt: prostokąt, pochyła - działka.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł620 m² 951,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Urocza działka na stawkach! unikat! Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży działki budowlanej w Toruniu na osiedlu Stawki przy ul Łącznej. Bardzo atrakcyjna lokalizacja. Działka o pow. 620.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 630 000 zł5 353 m² 304,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży - 3 działki budowlane toruń - rudak Na sprzedaż nieruchomość gruntowa: * składająca się z trzech działek budowlanych o łącznej powierzchni 5353 m * działki.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł1 362 m² 477,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam ofertę sprzedaży działki inwestycyjnej przy ul. Poznańskiej 113 na toruńskim Podgórzu. Działka liczy 1362 m2, (27 x 53 m), objęta jest miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

649 000 zł1 118 m² 580,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biuro Nieruchomości Blue Home ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży działki o powierzchni 1118 m , położonej w spokojnej i rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

398 000 zł2 157 m² 184,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość gruntowa niezabudowana, skład której stanowią działki nr 815/3 (o,0246 ha); 816/2 (0,0104 ha) oraz 817/3 (0,1807 ha) o łącznej pow. 0,2157 obr. Toruń 0043 w Toruniu.

Szczegóły ogłoszenia

973 500 zł1 770 m² 550 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna w Toruniu na Bielawach1770 m2 Przeznaczenie usługi-,obiekty produkcyjne. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego działka znajduje się w granicach.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł569 m² 1 124,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana na sprzedaż - Toruń, bydgoskie Przedmieście Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość budowlana o powierzchni 569 m , zlokalizowana w sercu Torunia, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

329 590 zł4 770 m² 69,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz dużej działki pod projekt deweloperski lub inwestycję w Toruniu? Ta nieruchomość na ul. Wiejskiej daje realne możliwości zabudowy i elastycznego zagospodarowania również.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł791 m² 442,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa, położona w Toruniu na osiedlu Rudak przy ul. Rudackiej. Działka budowlana o powierzchni 791 m2, w kształcie prostokątu o wymiarach.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł690 m² 1 159,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się ofertą działki budowlanej w centrum Torunia. Teren jest objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem na budownictwo mieszkaniowe.

Szczegóły ogłoszenia

75 900 zł300 m² 253 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Idealne miejsce na odpoczynek, działka rod na sprzedaż - ul. Rudacka, toruń Na sprzedaż działka o powierzchni 300 m , położona na terenie Rodzinnych Ogródków Działkowych przy ul. Rudackiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 477 600 zł3 694 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Doskonale położona działka, idealna na działalność usługową Z doskonałym dojazdem lokalizacja to duży atut : Na sprzedaż działka budowlano- usługowa o powierzchni 3694m2. Położona na.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł3 570 m² 111,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość położona w Toruniu przy ul. Spacerowej 40 oraz 42 46, obejmująca działki nr 128 i 129 o łącznej powierzchni 0,3570 ha (3570 m ). Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł747 m² 963,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana o wymiarach 33x23 m, usytuowana w Toruńskich Stawkach. Działka ma utwardzony dojazd oraz dostęp do mediów: prąd, woda, gaz i kanalizacja. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

5 718 500 zł14 505 m² 394,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działki inwestycyjne położone w Toruniu przy ul. Szosa Bydgoska (naprzeciwko Castoramy). Łączna powierzchnia działek to 14505 m2. - przeznaczenie w Miejscowym Planie.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł706 m² 1 090,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

*** działka budowlano - usługowa W centrum miasta ul. Batorego, 706 M2, wsztstkie media , zabudowa mieszkaniowa, usługi *** * Oferta na wyłączność - nie szukaj dalej * Oferujemy do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł400 m² 1 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

**** Wyłącznie w Copernicus Nieruchomości **** Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 400 m , składająca się z dwóch działek ewidencyjnych,.

Szczegóły ogłoszenia

2 131 500 zł8 700 m² 245 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę inwestycyjną na sprzedaż działka 8700m2 z obiektem piętrowym o powierzchni 3000m2. Położony 6 km od granic torunia! Możliwość zakupu sąsiednich.

Szczegóły ogłoszenia

5 999 000 zł8 647 m² 693,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka usługowa objęta mpzp Przeznaczenie działki w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego: - usługi - Produkcja - Składy - Magazyny Maksymalna intensywność zabudowy 3,6. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

1 299 000 zł2 894 m² 448,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Biuro pośrednictwa w nieruchomościach Blue-Home ma przyjemność przedstawić Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży zabudowanej działki budowlano-inwestycyjnej o pow. 2894 mkw, zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

1 208 000 zł967 m² 1 249,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 967 m2 w j ednej z najbardziej poszukiwanych i prestiżowych lokalizacji do zamieszkania w Toruniu. Działka położona nieopodal lasu - na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł1 200 m² 579,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana oznaczona nr 661, o powierzchni 1200 mkw jest usytuowana przy ul Stara Droga na Stawkach, w planie zagospodarowania przestrzennego z 2015 r. znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 000 zł7 453 m² 1 207,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości blue-home ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży atrakcyjnego gruntu inwestycyjnego położonego w Toruniu, oferowanego na zasadach wyłączności. Charakterystyka.

Szczegóły ogłoszenia

1 730 000 zł2 176 m² 795,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta na wyłączność Biuro pośrednictwa nieruchomości Blue Home przedstawia Państwu ofertę sprzedaży działki budowlanej objętej mpzp Powierzchnia działki 2176m2. Front działki 46,75m Działka.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł942 m² 445,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 942 m2 w Toruniu przy ul.Rudackiej! Działka budowlana o powierzchni 942 m2 położona w Toruniu przy ul.Rudackiej. Działka ogrodzona , płaska z pojedynczymi.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł2 255 m² 709,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 2 255 m2 położona przy ul. Rodzinnej w Toruniu. Nieruchomość z pięknym widokiem na Wisłę. Zadrzewiona działka znajduje się w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 000 zł1 668 m² 2 937,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Grunt inwestycyjny | toruń - jakubskie przedmieście Potencjał zabudowy do 8 kondygnacji - unikat w sercu miasta Biuro nieruchomości Blue-Home z dumą prezentuje ofertę na wyłączność:.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 000 zł1 668 m² 2 937,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko poprzez biuro nieruchomości. Jedyna i niepowtarzalna oferta sprzedaży zabudowanej działki komercyjnej w centrum Torunia. Dynamicznie rozwijająca się część miasta.

Szczegóły ogłoszenia

425 860 zł2 140 m² 199 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży dużej działki o pow. 2140 m2 położonej w spokojnym sąsiedztwie ładnych i nowo wybudowanych domów. Ulica Makowa przy której mieści się działka znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł350 m² 228,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Prezentuję działkę rekreacyjną , usytuowaną na terenie ogrodów działkowych wrzos przy ulicy Słowiczej na toruńskich Wrzosach. Działka zabudowana domkiem murowanym, częściowo z przyłączem.

Szczegóły ogłoszenia

8 339 800 zł23 828 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam niezabudowaną działkę usługowo-przemysłową o powierzchni 23.828m2. Działka jest zlokalizowana na terenie Centrum Przemysłowego Towimor Invest Park. Przy działce jest dostęp do mediów,.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł3 809 m² 236,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki usługowej położonej przy ul. Rudackiej. Działka niezabudowana, nieogrodzona, o w miarę regularnym kształcie. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

2 989 000 zł3 863 m² 773,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta obejmuje dwie nieruchomości położone w dzielnicy Grębocin nad Strugą w Toruniu: przestronny, dwupiętrowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 486 m oraz budynek.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł13 267 m² 64,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Duże działki na sprzedaż przy ulicy rudacka/dybowska w Toruniu. Dojazd nowym i starym mostem. Cena do negocjacji. Sprzedaż tylko w całości. Działki o numerach: 3 - 7201m2 5 -.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł1 159 m² 543,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferta sprzedaży atrakcyjnie położonej nieruchomości gruntowej o powierzchni 1159m 2 , zlokalizowanej na osiedlu Stawki przy ulicy Perłowej. Działka w kształcie ustawnego kwadratu.

Szczegóły ogłoszenia

45 000 zł312 m² 144,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży prawa do działki rod z domkiem i szklarniami. Lokalizacja - Toruń, rod Rudak ; - dogodna lokalizacja z bliskością.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł2 309 m² 420,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka przy ul.Dwernickiego. Nieruchomość o pow. 2309 m2 położona tuż przy Trasie Wschodniej, z dobrym wyjazdem do autostrady A1. Prąd w granicy działki. Woda.