dowolna

Działki inwestycyjne Toruń - Baza ofert sprzedaży i dzierżawy

27 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

950 000 zł3 251 m² 292,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna położona w Toruniu (lewobrzeżna część miasta), przy ul. Poznańskiej. Idealna lokalizacja pod działalność usługową, handlową lub.

Szczegóły ogłoszenia

1 882 400 zł4 706 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna 4706 m | toruń - ul. Polna Gotowy koncept inwestycyjny w strategicznej lokalizacji. Biuro nieruchomości Blue-Home prezentuje atrakcyjną ofertę sprzedaży działki.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

1 848 000 zł3 080 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o funkcji komercyjnej. Położona jest przy ul. Chrzanowskiego 13 - działka oznaczona numerem 259/61. Teren utwardzony i ogrodzony. Na działce znajdują się budynki.

Szczegóły ogłoszenia

329 590 zł4 770 m² 69,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz dużej działki pod projekt deweloperski lub inwestycję w Toruniu? Ta nieruchomość na ul. Wiejskiej daje realne możliwości zabudowy i elastycznego zagospodarowania również.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 800 000 zł3 100 m² 580,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o charakterze inwestycyjnym z przeznaczeniem pod budownictwo wielorodzinne. Cena wynosi 600 pln za metr kwadratowy. To wyjątkowa okazja dla inwestorów.

Szczegóły ogłoszenia

735 500 zł2 942 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka komercyjna Z potencjałem magazynowym | toruń, ul. Wspaniała Działka nr 250/1 | Pow. 2 942 m | mpzp 67.11-U(k) Cena: 290 zł/m netto LOKALIZACJA REJON O NAJWYŻSZYM POTENCJALE.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł1 652 m² 1 937,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Przedstawiam ofertę sprzedaży działki w centrum Torunia, z warunkami zabudowy pod mieszkalnictwo wielorodzinne. Działka znajduje się przy ul. Grudziądzkiej 51a, w Toruniu składa się.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 000 zł9 946 m² 382,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna w bardzo dobrze skomunikowanej części Torunia, w mpzp jako przeznaczenie podstawowe: usługi - magazyn, biura, sklepy; dopuszczalne: obiekty małej architektury urządzenia.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł569 m² 1 124,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana na sprzedaż - Toruń, bydgoskie Przedmieście Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość budowlana o powierzchni 569 m , zlokalizowana w sercu Torunia, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

3 042 050 zł5 531 m² 550 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Toruń - Stawki Działka Usługowa 5531 m przy ul. Łódzkiej Biuro Nieruchomości Blue Home prezentuje unikalną ofertę sprzedaży nieruchomości gruntowej o charakterze komercyjnym, położonej.

Szczegóły ogłoszenia

973 500 zł1 770 m² 550 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna w Toruniu na Bielawach1770 m2 Przeznaczenie usługi-,obiekty produkcyjne. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego działka znajduje się w granicach.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł1 152 m² 737,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Posiadamy do sprzedaży działkę inwestycyjną (budowlana) położoną przy ul. Sobieskiego 41a - w bliskiej odległości od Galerii Copernicus i około 1,5 km od Starego Miasta. Działka posiada.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł1 720 m² 750 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjne działki inwestycyjne ul. Andersa , Stawki Polecam atrakcyjne działki usługowo - inwestycyjne, położone w dynamicznie rozwijającej się części Torunia - na Stawkach przy ul. Andersa.

Szczegóły ogłoszenia

217 445 zł277 m² 785 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

*** działka usługowo/inwestycyjna, stawki ul. Andersa, 277 M2, media, rozwojowa, poszukiwana lokalizacja *** Prezentujemy do sprzedaży działkę usługowo/inwestycyjną w doskonałej lokalizacji na.

Szczegóły ogłoszenia

5 999 000 zł8 647 m² 693,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka usługowa objęta mpzp Przeznaczenie działki w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego: - usługi - Produkcja - Składy - Magazyny Maksymalna intensywność zabudowy 3,6. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł1 159 m² 543,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferta sprzedaży atrakcyjnie położonej nieruchomości gruntowej o powierzchni 1159m 2 , zlokalizowanej na osiedlu Stawki przy ulicy Perłowej. Działka w kształcie ustawnego kwadratu.

Szczegóły ogłoszenia

4 600 000 zł5 740 m² 801,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w miejscu wyjątkowo korzystnym dla prowadzenia jakiegokolwiek biznesu w samym centrum osiedla Mokre. W tej lokalizacji kontrahent czy partner biznesowy będzie patrzył.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł1 362 m² 477,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam ofertę sprzedaży działki inwestycyjnej przy ul. Poznańskiej 113 na toruńskim Podgórzu. Działka liczy 1362 m2, (27 x 53 m), objęta jest miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

5 718 500 zł14 505 m² 394,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działki inwestycyjne położone w Toruniu przy ul. Szosa Bydgoska (naprzeciwko Castoramy). Łączna powierzchnia działek to 14505 m2. - przeznaczenie w Miejscowym Planie.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł1 720 m² 750 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

*** działka usługowo/inwestycyjna, stawki ul. Andersa, 1720 M2, media, rozwojowa, poszukiwana lokalizacja *** Prezentujemy do sprzedaży działkę usługowo/inwestycyjną w doskonałej lokalizacji na.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 000 zł1 668 m² 2 937,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko poprzez biuro nieruchomości. Jedyna i niepowtarzalna oferta sprzedaży zabudowanej działki komercyjnej w centrum Torunia. Dynamicznie rozwijająca się część miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

4 200 000 zł11 000 m² 381,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

.Działka inwestycyjna w Toruniu wielkośc1,1ha. Posiada bardzo dobry dojazd do drogi głównej. Jest usytuowana na lewobrzeżnej stronie Torunia. Dojazd do centrum Torunia około 10min. Dobry dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

389 120 zł512 m² 760 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

*** działka usługowo/inwestycyjna, stawki ul. Andersa, 512 M2, media, rozwojowa, poszukiwana lokalizacja *** Prezentujemy do sprzedaży działkę usługowo/inwestycyjną w doskonałej lokalizacji na.

Szczegóły ogłoszenia

7 999 999 zł11 667 m² 685,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

*** duża działka 11 667m2 pod zabudowę mieszkaniową jednorodziną - wyjątkowa oferta inwestycyjna *** Lokalizacja w Toruniu na Osiedlu jar przy (ul. Keplera) to dynamicznie rozwijające się,.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 000 zł4 700 m² 1 702,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Teren inwestycyjny pod zabudowę wielorodzinną - położony w dzielnicy Rubinkowo - jednej z największych dzielnic Torunia! Przedmiotem oferty jest nieruchomość gruntowa o powierzchni 4 700.

Szczegóły ogłoszenia

3 980 000 zł14 000 m² 284,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlano-inwestycyjna | 14 000 m | toruń - ul. Wierzbowa | mpzp | media | 3 980 000 zł Biuro nieruchomości Blue-Home z przyjemnością prezentuje atrakcyjną ofertę sprzedaży działki.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł5 000 m² 360 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna położona przy skrzyżowaniu ulic Łódzkiej i Stawki Południowe o powierzchni 0.5000 ha, o kształcie podłużnym, położona jest na terenie objęty, MPZP.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona

Koniuchy,Toruń

699 000 zł854 m² 818,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka Toruń blisko centrum Przedstawiamy ofertę sprzedaży działki o pow. 854 m2 zlokalizowanej w Toruniu przy ul. Wybickiego 90; nr działki 479/2. Działka w kształcie trapezu;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona, ul. Perłowa

Stawki,Toruń

630 000 zł1 159 m² 543,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona, ul. Perłowa

Stawki,Toruń

630 000 zł1 159 m² 543,57 zł/m²

 

 

 

Toruń,kujawsko-pomorskie

66 400 000 zł83 000 m² 800 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Lokalizacja terenu blisko wjazdu na drogę krajową nr 15, będąca obwodnicą Torunia. W odległości ok 6 km od terenu, znajduje się autostrada A1, która stanowi obwodnicę miasta, dlatego też trasa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

803 000 zł1 460 m² 550 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna w Toruniu na Bielawach1460 m2 Przeznaczenie usługi-,obiekty produkcyjne. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego działka znajduje się w granicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Toruń

Starotoruńskie Przedmieście,Toruń

1 600 000 zł13 400 m² 119,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Nieruchomość wielkości 1,34 hektara w Toruniu z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Nieruchomość składa się z 5 działek w pobliżu Motoareny w Toruniu. Idealny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

935 000 zł1 700 m² 550 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna w Toruniu na Bielawach1700 m2 Przeznaczenie usługi-,obiekty produkcyjne. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego działka znajduje się w granicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Toruń

Stawki,Toruń

630 000 zł1 159 m² 543,57 zł/m²

 

 

 

Stawki,Toruń

630 000 zł1 159 m² 543,57 zł/m²

 

 

 

Stawki,Toruń

630 000 zł1 159 m² 543,57 zł/m²

 

 

 

Stawki,Toruń

630 000 zł1 159 m² 543,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona, ul. Andersa

Stawki,Toruń

217 445 zł277 m² 785 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

* działka usługowo/inwestycyjna, stawki ul. Andersa, 277 M2, media, lokalizacja * Prezentujemy do sprzedaży działkę usługowo/inwestycyjną w doskonałej lokalizacji na Stawkach przy ul. Andersa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Andersa

Stawki,Toruń

389 120 zł512 m² 760 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

* działka usługowo/inwestycyjna, stawki ul. Andersa, 512 M2, media, lokalizacja * Prezentujemy do sprzedaży działkę usługowo/inwestycyjną w doskonałej lokalizacji na Stawkach przy ul. Andersa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Toruń

Stawki,Toruń

580 000 zł1 159 m² 500,43 zł/m²