dowolna

Działki Toruń – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek

112 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

112 ogłoszeń

8 339 800 zł23 828 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam niezabudowaną działkę usługowo-przemysłową o powierzchni 23.828m2. Działka jest zlokalizowana na terenie Centrum Przemysłowego Towimor Invest Park. Przy działce jest dostęp do mediów,.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł1 309 m² 381,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana objęta mpzp 1. Przeznaczenie podstawowe - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna wolnostojąca. 2. Przeznaczenie dopuszczalne - nieuciążliwe usługi handlu i rzemiosła (ogrodnictwo).

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł5 000 m² 360 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna położona przy skrzyżowaniu ulic Łódzkiej i Stawki Południowe o powierzchni 0.5000 ha, o kształcie podłużnym, położona jest na terenie objęty, MPZP.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł780 m² 126,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż - działka rekreacyjna z rozpoczętą budową domu - Toruń, rudak Mam przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży działki rekreacyjnej, położonej w malowniczej dzielnicy Torunia -.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

4 075 085 zł16 633 m² 245 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działki inwestycyjne! położone 6 km od granic torunia! Przedstawiam wyjątkową ofertę inwestycyjną , która może stać się doskonałą okazją do realizacji projektów deweloperskich lub komercyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł2 635 m² 568,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Dom z uroczym ogrodem w otulinie doliny Wisły. Zapraszam Państwa do obejrzenia nieruchomości zabudowanej domem jednorodzinnym. Obecnie dom ogrzewany jest za pomocą pompy ciepła. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł3 269 m² 48,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży malowniczej nieruchomości - działki w Kaszczorku Lokalizacja - Toruń, kaszczorek , ulica Turystyczna; - prestiżowa lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł32 099 m² 4,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Tylko u nas Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży malowniczej nieruchomości - terenu leśnego - pięknego lasu sosnowego, składającego się z trzech działek Lokalizacja -.

Szczegóły ogłoszenia

2 324 700 zł3 321 m² 700 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem sprzedaży jest duża działka zabudowana domem wolnostojącym i dwoma budynkami gospodarczymi położona w Kaszczorku, w otoczeniu rzeki Drwęcy i zieleni. Zgodnie z mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

973 500 zł1 770 m² 550 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna w Toruniu na Bielawach1770 m2 Przeznaczenie usługi-,obiekty produkcyjne. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego działka znajduje się w granicach.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka przy ul. Bielańskiej o powierzchni 0,2734 ha. Forma władania gruntem - własność. Uzbrojenie: - woda - energia elektryczna Na działce znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł942 m² 445,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 942 m2 w Toruniu przy ul.Rudackiej! Działka budowlana o powierzchni 942 m2 położona w Toruniu przy ul.Rudackiej. Działka ogrodzona , płaska z pojedynczymi.

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł1 279 m² 496,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Nieruchomość gruntowa o powierzchni 1279m 2 zlokalizowana jest na osiedlu Stawki w Toruniu. Działka o ustawnym kształcie kwadratu, wymiarach ok 35,5m x 36m z bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

5 999 000 zł8 647 m² 693,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka usługowa objęta mpzp Przeznaczenie działki w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego: - usługi - Produkcja - Składy - Magazyny Maksymalna intensywność zabudowy 3,6. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł713 m² 1 122,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Rewelacyjne położenie i bliskość lasu, terenów zielonych rekreacyjnych zapewnia ciszę i spokój mieszkańcom osiedla. Idealne miejsce dla osób ceniących spokój i bliskość natury -.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł500 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do wynajęcia plac utwardzony o powierzchni 500 m - możliwość powiększenia placu według potrzeb. Plac jest ogrodzony, oświetlony i utwardzony. Na placu jest możliwość postawienia.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł2 796 m² 2,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka Toruń wynajem teren przemysłowy Przedstawiamy ofertę wynajmu działki o pow. 2796 m2 zlokalizowana w Toruniu przy ul. Skłodowskiej-Curie. Działka nr 129/51 o wymiarach: 44.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł1 152 m² 737,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Posiadamy do sprzedaży działkę inwestycyjną (budowlana) położoną przy ul. Sobieskiego 41a - w bliskiej odległości od Galerii Copernicus i około 1,5 km od Starego Miasta. Działka posiada.

Szczegóły ogłoszenia

2 989 000 zł3 863 m² 773,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta obejmuje dwie nieruchomości położone w dzielnicy Grębocin nad Strugą w Toruniu: przestronny, dwupiętrowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 486 m oraz budynek.

Szczegóły ogłoszenia

672 000 zł1 122 m² 598,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki w Toruniu. Lokalizacja: osiedle Stawki, ul. Artyleryjska, z odległością 4,5km do centrum. Kameralne, spokojne, zielone osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł791 m² 442,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa, położona w Toruniu na osiedlu Rudak przy ul. Rudackiej. Działka budowlana o powierzchni 791 m2, w kształcie prostokątu o wymiarach.

Szczegóły ogłoszenia

3 850 000 zł11 644 m² 330,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Oferta dostępna tylko w naszym biurze. Biuro pośrednictwa w nieruchomościach Blue-Home ma przyjemność zaprezentować Państwu interesującą ofertę działki budowlano-inwestycyjnej o pow.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł2 894 m² 448,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Biuro pośrednictwa w nieruchomościach Blue-Home ma przyjemność przedstawić Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży zabudowanej działki budowlano-inwestycyjnej o pow. 2894 mkw, zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 000 zł9 946 m² 382,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna w bardzo dobrze skomunikowanej części Torunia, w mpzp jako przeznaczenie podstawowe: usługi - magazyn, biura, sklepy; dopuszczalne: obiekty małej architektury urządzenia.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł6 842 m² 584,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Wyłącznie W blue-home nieruchomości Blue-Home, ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę Sprzedaży wyjątkowej działki przy ul. Skłodowskiej Curie. Nieruchomość o powierzchni 6842m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 477 600 zł3 694 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Doskonale położona działka, idealna na działalność usługową Z doskonałym dojazdem lokalizacja to duży atut : Na sprzedaż działka budowlano- usługowa o powierzchni 3694m2. Położona na.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł1 156 m² 821,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka oferuje przestrzeń i potencjał do stworzenia unikalnego projektu, który będzie w pełni dostosowany do potrzeb przyszłych mieszkańców. Lokalizacja łączy w sobie komfort.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wynajmę plac utwardzony, ogrodzony (z bramą) na terenie zamkniętym Obecnie są prowadzone prace porządkowe na terenie (plac dostępny będzie w ciągu 4 tygodni) Plac znajduje się na terenie Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł690 m² 1 159,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się ofertą działki budowlanej w centrum Torunia. Teren jest objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem na budownictwo mieszkaniowe.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł696 m² 646,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam atrakcyjną działkę budowlaną w Toruniu Bielawy przy ul. Piotrkowskiej 26 (nr dz. 215/27) o pow. 696 m2, objętą mpzp (uchw. Rmt nr.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie, ul. Rypińska

Czerniewice,Toruń

150 000 zł360 m² 416,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 360 m + domek 40 m po remoncie | Toruń Czerniewice | całoroczny Na sprzedaż zadbana działka rekreacyjna o powierzchni 360 m z komfortowym domkiem o powierzchni 40.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Winnica

Winnica,Toruń

2 699 000 zł1 103 m² 2 446,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! jedyna taka nieruchomość na mapie torunia - pierwsza linia brzegowa! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu działkę budowlaną w pierwszej linii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie, ul. Międzyrzecze

Kaszczorek,Toruń

350 000 zł600 m² 583,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka rekreacyjna z domem całorocznym 70m2, dom po kapitalnym remoncie, dach wyremontowany (dodatkowo odeskowany + membrana wysokiej klasy Dorken maxx X) okna velux z roletami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Podgórz,Toruń

349 000 zł1 209 m² 288,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż - wyjątkowa działka budowlana | Toruń, ul. Cierpicka Nr działki: 415 | Powierzchnia: 1 209 m Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Okólna

Stawki,Toruń

450 000 zł864 m² 520,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Nieruchomość gruntowa o powierzchni 864m 2 zlokalizowana jest na osiedlu Stawki w Toruniu. Działka o ustawnym kształcie prostokąta z bezpośrednim dostępem do drogi publicznej. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona

Koniuchy,Toruń

699 000 zł854 m² 818,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka Toruń blisko centrum Przedstawiamy ofertę sprzedaży działki o pow. 854 m2 zlokalizowanej w Toruniu przy ul. Wybickiego 90; nr działki 479/2. Działka w kształcie trapezu;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona, ul. Szosa Okrężna

Bielany,Toruń

59 000 zł321 m² 183,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rekreacyjna o pow. 321m2 na terenie rod Storczyk-Nowicki przy ul. Sz. Okrężna w Toruniu. Na terenie ogródka liczne drzewa owocowe ( jabłoń, grusza, wiśnia, czereśnia).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Okólna

Stawki,Toruń

572 300 zł970 m² 590 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjnie usytuowana działka na stawkach Gorąco polecam zakup pięknej działki budowlanej zlokalizowanej w Toruniu w prężnie rozwijającej się dzielnicy Stawki. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Okólna

Stawki,Toruń

1 950 000 zł2 131 m² 915,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Duża działka 2131 m z zabudowaniami idealna pod dom lub inwestycję. Na sprzedaż przestronna działka o powierzchni 2131 m , przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną wolnostojącą oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Winnica

Winnica,Toruń

2 699 000 zł1 103 m² 2 446,96 zł/m²

 

 

 

Stawki,Toruń

635 000 zł1 279 m² 496,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat