dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Toruń Osiedle Jar

56 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

56 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

2 200 zł36,35 m² 60,52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament 36,35 m2 w zielonej części Torunia Słoneczny apartament w doskonałej lokalizacji w zielonej części Torunia (ulica Strobanda). Nowy blok otoczony dużą ilością zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

539 750 zł43,18 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Oferujemy 2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką oraz balkonem. Mieszkanie znajduje się w budynku B7 na osiedlu Harmonia w Toruniu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

471 678 zł37,14 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

633 199 zł53,21 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Oferujemy 3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką oraz ogródkiem. Mieszkanie znajduje się w budynku B7 na osiedlu Harmonia w Toruniu.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

459 000 zł36,63 m² 12 530,71 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania w stanie deweloperskim o powierzchni 36,63m2! Nowy nietuzinkowy apartament, w 3 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

815 000 zł62,21 m² 13 100,79 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

3-pokojowe mieszkanie, jar, duży balkon z pięknym widokiem tylko W naszym biurze Przedstawiamy na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,21 m2, położone.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł34,63 m² 60,64 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowy apartament z widokiem na las! Jeśli cenisz sobie wygodę i kontakt z naturą, ciszę i spokój po pracy - zapoznaj się z ofertą:) Wynajmę 2-pokojowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

394 000 zł39,46 m² 9 984,79 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta sprzedaży gotowego, nowego mieszkania w stanie deweloperskim. Zakup bez podatku pcc i bez dodatkowych prowizji! Dwupokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym o pow. 39,46 m2.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł52 m² 13 057,69 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Jar | Watzenrodego | Sosnowe Zacisze | 2 pokoje | 52 m2 Bez prowizji dla pośrednika! Na sprzedaż pięknie zaaranżowane, umeblowane i wyposażone mieszkanie, zlokalizowane na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł150,30 m² 9 973,39 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2025

Dwupoziomowy apartament w stanie deweloperskim z tarasem na dachu, położony na osiedlu Jar w dzielnicy Wrzosy w Toruniu. Lokal środkowy, dwustronny, położony na ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

495 000 zł38,74 m² 12 777,49 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

** nowoczesne, stylowe mieszkanie Z balkonem na osiedlu jar ul. Strobanda - 38,74 m2, 2 rozkładowe pokoje, 1 piętro W niskim bloku 3 piętrowym, M.POSTOJOWE ZEWNĘTRZNE W CENIE ** Zapraszam.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł46,58 m² 11 485,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szukając mieszkania na pewno natrafiłeś na oferty mieszkań wykończonych przez flipera. Spokojnie - to nie ten przypadek. Ślicznie urządzone, 2-pokojowe mieszkanie, w nowym bloku, na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

451 542 zł51,37 m² 8 789,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Jar | watzenrodego 45 | 2 pokoje | 51,37 m 2 gotowe do odbioru natychmiast! Dostępne również oddzielne garaże z własną bramą garażową, bez dostępu dla osób postronnych , znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł47 m² 48,94 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jar | Watzenrodego | 2 Pokoje | 47 m2 najem okazjonalny Naziemne miejsce parkingowe przed budynkiem, w cenie najmu. Prezentuję Państwu ofertę najmu okazjonalnego, w lokalu mieszkalnym,.

Szczegóły ogłoszenia

483 000 zł42 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowa niższa cena! Biuro pośrednictwa w nieruchomościach Blue Home ma przyjemność przedstawić Państwu interesującą ofertę sprzedaży 2 pokojowego mieszkania zlokalizowanego na osiedlu jar.

Szczegóły ogłoszenia

762 000 zł57 m² 13 368,42 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Prezentuję Państwu wykończone mieszkanie na os. Jar, w jednym z najładniejszych jego zakątków - os. Naturia - zbudowane przez renomowanego i cenionego dewelopera - Budlex. Apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

724 765 zł83,02 m² 8 730 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie z antresolą - 83,02m2, znajdujące się na 2.piętrze. Możliwe zaaranżowanie 4 pokoi. Dodatkowo - 2 balkony. -> Obsługa codziennie do godz. 22! Również w niedzielę i święta!.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł885 m² 902,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Mam niebywałą przyjemność zaprezentować nieruchomość gruntową o powierzchni 885m 2 zlokalizowaną na osiedlu Jar w Toruniu. Aktualne położona na terenie lasu, gdzie prężnie rozwija się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

450 375 zł41,74 m² 10 790,01 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Jar | watzenrodego 47 | 2 pokoje | 41,74 m 2 Przekazanie lokalu mieszkalnego do użytkowania na Grudzień 2026 roku. Bez prowizji, bez podatku pcc! Dostępne również oddzielne garaże z własną.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł33 m² 14 242,42 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

2 pokoje | 33 m | jar | 3 piętro | winda | balkon Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33,02 m , położone na nowoczesnym osiedlu jar w Toruniu. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

57,33 zł/m²67,16 m² 3 850 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Lokal usługowy do wynajęcia 67,15 m | Murapol Helio, jar Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu nowoczesnego lokalu usługowego o powierzchni 67,15 m , zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

575 000 zł44,27 m² 12 988,48 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe 2-pokojowe mieszkanie jar Heweliusza budynek A bez podatku pcc Przedstawiamy mieszkanie o pow. 44,27 m2 znajdujące się na 2 piętrze nowoczesnego bloku z windą od poziomu -1.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

411 663 zł38,87 m² 10 590,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Jar | watzenrodego 47 | 2 pokoje | 38,87 m 2 Przekazanie lokalu mieszkalnego do użytkowania na Grudzień 2026 roku. Dostępne również oddzielne garaże z własną bramą garażową, bez dostępu.

Szczegóły ogłoszenia

3 960 zł165 m² 24 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Jeśli prowadzisz firmę i poszukujesz pomieszczeń produkcyjno-magazynowo-biurowych w jednej z najlepszych dzielnic Torunia, to to ogłoszenie jest dla Ciebie! Zapraszamy na Jar, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł36,65 m² 12 278,31 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Biuro Anna Nieruchomości ma ogromną przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni 36,65 m2 znajdujące się na urokliwym i funkcjonalnym osiedlu Botanika będącego częścią.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł62,02 m² 12 076,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferta tylko W biurze marchlewicz nieruchomości zapraszamy! Umeblowanie w cenie! (z wyłączeniem rzeczy osobistych oraz części sprzętów agd/rtv). Lokalizacja: toruń, jar, osiedle Smart, ulica.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

440 000 zł40 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na sprzedaż. Stan deweloperski, położone gładzie, przygotowane wyprowadzenie do klimatyzacji. Bez podatku pcc. Blok oddany w styczniu 2026. Powierzchnia mieszkania ok. 40m2, na.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł37,49 m² 14 643,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Cena do negocjacji! Mieszkanie z widokiem na las | Toruń - ul. Henryka Strobanda | 37,49 m | III piętro Do mieszkania przynależy naziemne miejsce postojowe nr 8.233 za dodatkową opłatą 25 000.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł35,30 m² 53,82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Komfortowe mieszkanie do wynajęcia na osiedlu Jar przy ul. Heweliusza. Mieszkanie o pow. 35, 30 m2 usytuowane jest na 1 piętrze w budynku z 2026 r. Blok z windą. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

322 000 zł28,26 m² 11 394,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Oferta sprzedaży gotowego, nowego mieszkania w stanie deweloperskim. Zakup bez podatku pcc i bez dodatkowych prowizji! Mieszkanie o pow. 28,26 m2 w bardzo kompaktowym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł48 m² 52,08 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam świeżo wyremontowane dwupokojowe mieszkanie w spokojnej okolicy, na osiedlu Jar! W skład mieszkania wchodzi: - salon z aneksem kuchennym, - sypialnia z wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

477 800 zł48,78 m² 9 795 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Jar | watzenrodego 47 | 3 pokoje | 48,78 m 2 Przekazanie lokalu mieszkalnego do użytkowania na IV kwartał 2026 roku. Dostępne również oddzielne garaże z własną bramą garażową, bez.

Szczegóły ogłoszenia

47 000 zł20 m² 2 350 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferta sprzedaży miejsca postojowego w hali garażowej. Garaż znajduje się w podpiwniczeniu budynku mieszkalnego do którego zjedziemy windą. Wjazd bramą sterowaną przy pomocy pilota. Duża.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł36,10 m² 13 545,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mamy przyjemność zaprezentować kompaktowe, świetnie zaaranżowane i w pełni wyposażone mieszkanie dwupokojowe położone na toruńskim Jarze w zielonej, cichej i spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

450 374 zł41,74 m² 10 789,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Jar | watzenrodego | 2 pokoje | 41,74 m 2 Przekazanie lokalu mieszkalnego do użytkowania na Grudzień 2026 roku. Bez prowizji, bez podatku pcc! Dostępne również oddzielne garaże z własną.

Szczegóły ogłoszenia

40 000 zł16,27 m² 2 458,51 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż miejsce postojowe w garażu podziemnym przy ulicy Strobanda 8d w Toruniu - budynek budowany przez dewelopera Budlex. Wjazd do garażu po otwarciu bramy garażowej sterowanej na pilota,.

Szczegóły ogłoszenia

419 800 zł46,82 m² 8 966,25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Jar | Watzenrodego | 2 Pokoje | 46.82 m2 Super cena! Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na II piętrze, w trzypiętrowym budynku nr 5 , w klatce schodowej bez windy na Jarze przy ul. Watzenrodego.

Szczegóły ogłoszenia

22,22 zł/m²18 m² 400 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia garaż zlokalizowany na Osiedlu Zielony Zakątek przy ul. Watzenrodego - jar w Toruniu. Garaż jednostanowiskowy, samodzielny , oświetlenie - 2 lampy led, posadzka wyłożona kostką.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

645 313 zł62,50 m² 10 325,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie z antresolą i 2 balkonami o łącznej pow. 62,50 m2 w nowej inwestycji deweloperskiej! Mieszkanie w stanie deweloperskim na Osiedlu jar w Toruniu znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

452 000 zł41,45 m² 10 904,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Jar | Watzenrodego | 2 Pokoje | 41.45 m2 Naziemne miejsce parkingowe wartości 18000 złotych, w cenie mieszkania. Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na III piętrze, w trzypiętrowym budynku nr.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

611 357 zł57,27 m² 10 675 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 3 pokoje z antresolą i 2 balkonami o łącznej pow. 57,27 m2 w nowej inwestycji deweloperskiej! Mieszkanie w stanie deweloperskim na Osiedlu jar Toruniu znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł51,16 m² 12 998,44 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie na Jarze. Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe, umeblowane o powierzchni 47,69 mkw z przynależną komórką lokatorską, w piwnicy, o pow. 3,47 mkw - razem 51,16 mkw,.