dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Toruń Wrzosy

121 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

121 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

699 000 zł93,40 m² 7 484 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Przestrzeń i zieleń na wyciągnięcie ręki - Mieszkanie 3-pokojowe Wrzosy. Oferta dostępna tylko w Krupiński Nieruchomości. Pokazujemy dokładną lokalizację nieruchomości, zatem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

546 750 zł43,74 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Oferujemy 2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką oraz ogródkiem. Mieszkanie znajduje się w budynku B7 na osiedlu Harmonia w Toruniu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

539 750 zł43,18 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Oferujemy 2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką oraz balkonem. Mieszkanie znajduje się w budynku B7 na osiedlu Harmonia w Toruniu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

471 678 zł37,14 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

o nowych ogłoszeniach

599 000 zł42,78 m² 14 001,87 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe niesamowite mieszkanie gotowe do wprowadzenia jar Na sprzedaż nowe, nigdy niezamieszkałe dwupokojowe mieszkanie, wykończone w wysokim standardzie i gotowe do wprowadzenia od zaraz. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 999 zł220 m² 6 363,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:776 m²

Wyjątkowa oferta - dom, cicha I spokojna okolica machdom invest nieruchomości Opiekun oferty: marika Kosowska tel.   Oferujemy na sprzedaż dom wolnostojący, znajdujący się.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł51,70 m² 12 746,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Trzy pokoje ul.ZBOŻOWA - TEREN OGRODZONY, MONITOROWANY, DUŻO ZIELENI. Miło mi przedstawić Państwu mieszkanie trzypokojowe znajdujące się na ostatnim - trzecim piętrze W bloku wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

410 345 zł38,35 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta sprzedaży mieszkania w stanie deweloperskim na kameralnym osiedlu przy ul. Rolniczej 33 - zadzwoń i umów się na prezentację - dostępne jeszcze jest 19 mieszkań 2 i 3 pokojowych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

476 224 zł42,52 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:marzec 2026

2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem, mieszczące się w nowej inwestycji Zakątek Flora w Toruniu. O inwestycji Zakątek Flora to inwestycja zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

709 352 zł66,92 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:marzec 2026

3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem, mieszczące się w nowej inwestycji Zakątek Flora w Toruniu. O inwestycji Zakątek Flora to inwestycja zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

843 442 zł79,57 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:marzec 2026

4-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką, garderobą i balkonem, mieszczące się w nowej inwestycji Zakątek Flora w Toruniu. O inwestycji Zakątek Flora to inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

394 000 zł39,46 m² 9 984,79 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta sprzedaży gotowego, nowego mieszkania w stanie deweloperskim. Zakup bez podatku pcc i bez dodatkowych prowizji! Dwupokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym o pow. 39,46 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł34 m² 41,18 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu interesujące mieszkanie składające się z 1 pokoju (18m), oddzielnej kuchni, balkonu, łazienki z wc oraz przedpokoju. Czynsz najmu wynosi 1400 zł. + 650 zł.opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł126,88 m² 6 297,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:325 m²

Toruń, wrzosy, dom, wolnostojący, 126,88 m2, 4 pokoje, działka 325 m2, oferta dostępna tylko w Krupiński Nieruchomości. Pokazujemy dokładną lokalizację nieruchomości, zatem właściciele.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

471 450 zł44,90 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Opis nieruchomości oferta sprzedaży mieszkania W stanie deweloperskim na kameralnym osiedlu przy ul. Rolniczej 33 kupując to mieszkanie nie płacisz prowizji do biura oraz podatku pcc Akt notarialny.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł150 m² 4 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:384 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom typu bliźniak położony w jednej z najbardziej cenionych lokalizacji w Toruń na spokojnym i zielonym osiedlu Wrzosy. Nieruchomość idealna dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

631 150 zł48,55 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe, w pełni umeblowane mieszkanie położone w dzielnicy Wrzosy w Toruniu. Nieruchomość znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy zabudowy jednorodzinnej, bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

607 775 zł52,85 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:październik 2026

3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką, mieszczący się w inwestycji Apartamenty Brzoskwiniowa w Toruniu. Mieszkania na pierwszym i drugim piętrze mają dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

385 441 zł32,39 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Termin realizacji:październik 2026

Mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką, mieszczący się w inwestycji Apartamenty Brzoskwiniowa w Toruniu. Lokale na parterze posiadają dostęp do dodatkowej przestrzeni zewnętrznej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

385 441 zł32,39 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Termin realizacji:październik 2026

Kawalerka z aneksem kuchennym i łazienką, mieszcząca się w inwestycji Apartamenty Brzoskwiniowa w Toruniu. Mieszkania na pierwszym i drugim piętrze mają dostęp do przestronnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

727 740 zł55,98 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

777 612 zł58,91 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

679 000 zł52 m² 13 057,69 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Jar | Watzenrodego | Sosnowe Zacisze | 2 pokoje | 52 m2 Bez prowizji dla pośrednika! Na sprzedaż pięknie zaaranżowane, umeblowane i wyposażone mieszkanie, zlokalizowane na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

528 444 zł48,93 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim przy ul. Rolniczej - jeden kameralny blok. Mieszkanie numer 26 * powierzchnia 48,93 m2 * 3 pokoje * 2 piętro - winda od poziomu garażu * balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

589 000 zł45,92 m² 12 826,66 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie na prestiżowym osiedlu Sosnowe Zacisze na toruńskim Jarze inwestycji wyróżniającej się elegancką architekturą, starannie zagospodarowaną przestrzenią.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł48 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane na Osiedlu jar. Jest to jedna z najprężniej rozwijających się dzielnic Torunia. Jest tam zarówno mnóstwo zieleni jak i pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł76,87 m² 9 756,73 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży niezwykle komfortowego mieszkania na osiedlu Wrzosy Przestronne 4 pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie, powierzchni 76,87m 2 , składa się z: - salonu z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

450 374 zł41,74 m² 10 789,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Jar | watzenrodego | 2 pokoje | 41,74 m 2 Przekazanie lokalu mieszkalnego do użytkowania na Grudzień 2026 roku. Bez prowizji, bez podatku pcc! Dostępne również oddzielne garaże z własną.

Szczegóły ogłoszenia

483 000 zł42 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowa niższa cena! Biuro pośrednictwa w nieruchomościach Blue Home ma przyjemność przedstawić Państwu interesującą ofertę sprzedaży 2 pokojowego mieszkania zlokalizowanego na osiedlu jar.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

451 474 zł40,95 m² 11 025 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny apartament inwestycyjny Na sprzedaż przytulne mieszkanie w nowym budownictwie, zlokalizowane w jednej z najbardziej spokojnych dzielnic Torunia. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-16

339 644 zł33 m² 10 292,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Jedyne 3 km do starego miasta apartament gotowy do odbioru idealny na wynajem I do zamieszkania - bezpośrednio od dewelopera, - bez prowizji, - bez podatku pcc, apartament na nowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

440 000 zł40 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na sprzedaż. Stan deweloperski, położone gładzie, przygotowane wyprowadzenie do klimatyzacji. Bez podatku pcc. Blok oddany w styczniu 2026. Powierzchnia mieszkania ok. 40m2, na.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł1 142 m² 1 182,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam kupno działki budowlanej o łącznym metra 1142 mkw, położonej na toruńskich Wrzosach. Działka w pełni uzbrojona - gaz, prąd kanalizacja, woda. Działka budowlana przy lesie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

645 313 zł62,50 m² 10 325,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie z antresolą i 2 balkonami o łącznej pow. 62,50 m2 w nowej inwestycji deweloperskiej! Mieszkanie w stanie deweloperskim na Osiedlu jar w Toruniu znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

899 999 zł102,80 m² 8 754,85 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Prezentujemy przestronne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 102,8 m , położone przy ul. Kwiatowej na zielonym osiedlu Wrzosy w Toruniu. Nieruchomość znajduje się w solidnym, ceglanym.

Szczegóły ogłoszenia

419 800 zł46,82 m² 8 966,25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Jar | Watzenrodego | 2 Pokoje | 46.82 m2 Super cena! Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na II piętrze, w trzypiętrowym budynku nr 5 , w klatce schodowej bez windy na Jarze przy ul. Watzenrodego.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł68 m² 9 838,24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe rozkładowe mieszkanie z dużym balkonem położone na 3 piętrze 3-piętrowego budynku z 2004r. przy ul. Zbożowej na osiedlu Wrzosy;.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł46,58 m² 11 485,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szukając mieszkania na pewno natrafiłeś na oferty mieszkań wykończonych przez flipera. Spokojnie - to nie ten przypadek. Ślicznie urządzone, 2-pokojowe mieszkanie, w nowym bloku, na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł53 m² 9 339,62 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53 m , usytuowane przy ul. Traktorowej. Lokal znajduje się na 2. piętrze (z 2) w niskim, kameralnym budynku z 1995 roku spokojne, kameralne osiedle,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-16

575 922 zł58 m² 9 929,69 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Apartament na dynamicznie rozwijającym się osiedlu zaledwie 10 minut do Uniwersytetu Mikołaja Kopernika oraz wsb Merito Lokalizacja zapewnia szybki dostęp do komunikacji miejskiej, starówki oraz terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

323 806 zł28,28 m² 11 450 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1