dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Toruń Wrzosy

120 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

120 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hubego

Jar,Toruń

789 000 zł57 m² 13 842,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Ogłoszenie prywatne Funkcjonalne 3 pokoje z oddzielną kuchnią z dwoma balkonami w świetnej lokalizacji idealne dla rodziny lub inwestora. Są mieszkania, które po prostu się ogląda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strobanda

Jar,Toruń

1 900 zł36 m² 52,15 zł/m²

 

Piętro:3/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje, umeblowane, wyposażone, na strobanda! Polecam dwupokojowe mieszkanie na osiedlu Jar na ul. Strobanda o o powierzchni 36,43m2 w niezwykle atrakcyjnym miejscu, w sąsiedztwie lasu oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Toruń

Jar,Toruń

2 000 zł39 m² 51,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyłącznie w Copernicus Nieruchomości! Szukasz komfortowego mieszkania w pełni umeblowanego, z miejscem postojowym w garażu podziemnym na nowoczesnym osiedlu ? Koniecznie zainteresuj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Watzenrodego

Jar,Toruń

530 000 zł47 m² 11 353,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mam zaszczyt zaprezentować Państwu przestronne 2 pokojowe mieszkanie, usytuowane na drugim piętrze budynku wybudowanego w 2023 r. przez Dewelopera Majster Development, zlokalizowanego na osiedlu Jar.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zbożowa

Wrzosy,Toruń

519 500 zł48 m² 10 711,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż zadbane, funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48,30 m , położone na 1. piętrze w niskim budynku z 2007 roku, na cenionym osiedlu Wrzosy przy ul. Zbożowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Toruń

Wrzosy,Toruń

950 000 zł155 m² 6 132,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:613 m²

Z przyjemnością prezentujemy Państwu ładny i zadbany dom na sprzedaż na Wrzosach, blisko centrum Torunia. Dom będzie prezentowany w ramach dnia otwartego w sobotę 21 marca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Toruń

Jar,Toruń

725 000 zł55 m² 13 181,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Komfortowe mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie, powierzchni ok 55m 2 , składa się z: - salonu z wyjściem na zadaszony taras, - otwartej na salon kuchni, - sypialni, - łazienki z wc, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Toruń

Wrzosy,Toruń

1 599 000 zł294 m² 5 445,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:482 m²

Dom W zabudowie szeregowej (skrajny) | 293,64 m | 7 pokoi | wrzosy | działka 482 m | garaż 2-stanowiskowy | kominek Biuro Nieruchomości Blue-Home ma przyjemność zaprezentować wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hubego

Jar,Toruń

2 000 zł47 m² 42,32 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Umeblowane, wyposażone dwa pokoje na jarze na ul. Hubego W otoczeniu lasu! miejsce postojowe! Polecam 2 pokoje na osiedlu Jar na ul. Hubego o powierzchni 47,26 m2 w niezwykle atrakcyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Jar,Toruń

1 900 zł35 m² 54,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam ofertę wynajmu mieszkania zlokalizowanego przy ul. Watzenrodego ( Zielony Zakątek) W najbliższej okolicy znajdziemy punkty gastronomiczno- handlowe ( restauracja, pizzernia, cukiernia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Storczykowa

Wrzosy,Toruń

950 000 zł262 m² 3 632,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom z ogromnym potencjałem czeka na nabywcę! Chcesz zamieszkać na toruńskich Wrzosach? Czeka na Ciebie dom w zabudowie szeregowej położony na działce 300m2, przy ulicy Storczykowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rolnicza

Jar,Toruń

359 000 zł43 m² 8 348,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Przedstawiam Państwu interesujące mieszkanie składające się z 2 rozkładowych pokoi (18m/10m), aneksu kuchennego, łazienki, przedpokoju oraz balkonu. Mieszkanie jest w bardzo dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Strobanda

Jar,Toruń

1 068 000 zł76 m² 13 995,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowe | 4 pokoje | jar - osiedle maureska | 76,31 m | standard premium | 2 balkony | windą | nowe budownictwo Biuro pośrednictwa w nieruchomościach Blue-Home ma przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Brzoskwiniowa

Wrzosy,Toruń

2 500 zł53 m² 46,95 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecam trzypokojowe, rozkładowe mieszkanie w bloku z 2024 roku na pierwszym piętrze o powierzchni 53,25m2. Do dyspozycji najemcy miejsce postojowe w hali garażowej i dedykowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Traktorowa

Wrzosy I,Toruń

440 000 zł57 m² 7 695 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Oferta sprzedaży mieszkania na osiedlu wrzosy II Marzy Ci się lokal mieszkalny w doskonałej lokalizacji, idealny zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja? Świetnie trafiłeś!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zbożowa

Wrzosy,Toruń

520 000 zł48 m² 10 766 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hubego

Jar,Toruń

1 800 zł38 m² 47,46 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przepiękne mieszkanie z tarasem 22 m2 Jeśli cenisz sobie nowoczesne wnętrze, zapoznaj się z ofertą - osiedle mieszkaniowe Jar - ul. Hubego w pobliżu lasu. Mieszkanie w niskim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chabrowa

Wrzosy,Toruń

2 000 zł55 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na Wrzosach czeka nowego lokatora, nieruchomość znajduję się w bardzo spokojnej i cichej okolicy, tylko 20 metrów od przystanku autobusowego (linia 27 i 31). W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strobanda

Wrzosy,Toruń

440 332 zł42 m² 10 590 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Jar | watzenrodego 45 | 2 pokoje | 41,58 m 2 gotowe do odbioru natychmiast! Dostępne również oddzielne garaże z własną bramą garażową, bez dostępu dla osób postronnych , znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Toruń

Jar,Toruń

2 200 zł47 m² 46,81 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jar | Watzenrodego | 2 Pokoje | 47 m2 | Najem Prezentuję Państwu ofertę najmu okazjonalnego, w lokalu mieszkalnym, dwupokojowym, usytuowanym na 2 piętrze, w trzypiętrowym budynku, w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Strobanda

Jar,Toruń

1 600 zł28 m² 57,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wykończone, umeblowane, wyposażona kawalerka na strobanda! Polecam kawalerkę na osiedlu Jar na ul. Strobanda o powierzchni 27,79 m2 w niezwykle atrakcyjnym miejscu, w sąsiedztwie lasu oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Strehla

Wrzosy II,Toruń

2 350 000 zł168 m² 13 988,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:404 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom w spokojnej okolicy Torunia! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięknego domu w zabudowie szeregowej, położonego przy ul. Strehla w Toruniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Jar,Toruń

2 200 zł45 m² 48,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wykończone, umeblowane, wyposażone, dwa pokoje na jarze! dodatkowo miejsce postojowe W garażu podziemnym do dyspozycji najemcy! Polecam 2 pokoje na osiedlu Jar na ul. Strobanda o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Keplera

Jar,Toruń

2 000 zł37 m² 54,05 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zostań pierwszym najemcą! Nowe, piękne i Pachnące 2-pokojowe mieszkanie blisko lasu - osiedle Jar, ul. Jana Keplera 52. Mieszkanie w niskim bloku z cegły, o powierzchni ok. 37 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Strobanda

Jar,Toruń

550 000 zł37 m² 15 006,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Apartament premium W otoczeniu natury - botanika, jar Na sprzedaż wyjątkowy, designerski apartament o powierzchni 36,65 m To propozycja dla osób, które poszukują czegoś więcej niż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Fasolowa

Wrzosy,Toruń

1 850 000 zł150 m² 12 333,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:642 m²

Marzysz o przestrzeni? Myślisz o zmianie mieszkania na dom ale nie chcesz wyprowadzać się z Torunia? Jeśli tak, ta oferta z pewnością Cię zainteresuje! Przestronny, zadbany, gotowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zbożowa

Wrzosy,Toruń

1 600 zł49 m² 32,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: toruń, osiedle Wrzosy, ul. Zbożowa 61. Mieszkanie położone jest w spokojnej i dobrze rozwiniętej części Toruń, która zapewnia komfort codziennego życia oraz wygodny dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Jar,Toruń

2 300 zł48 m² 47,92 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Jar | Watzenrodego | 3 pokoje | 48 m2 najem okzajonalny minimum rok W cenie najmu naziemne miejsce parkingowe. Ładne, nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie na wynajem, zlokalizowane na Jarze, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Strobanda

Jar,Toruń

85,40 zł/m²35 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

W ogłoszeniu przedstawiam ofertę najmu lokalu użytkowego przy ulicy Strobanda, na toruńskim Jarze. Lokal znajduje się na parterze, z bezpośrednim wejściem z parkingu przez ogródek. Duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strobanda

Jar,Toruń

2 200 zł39 m² 57,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Jar,Toruń

1 800 zł31 m² 57,32 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowoczesna kawalerka Toruń, jar ul. Jana Keplera 52 Nowoczesna, świeżo wykończona kawalerka położona na osiedlu Heweliusza Jar to komfortowy lokal o wysokim standardzie, znajdujący się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Toruń

Wrzosy,Toruń

875 000 zł158 m² 5 537,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:416 m²

Wyłącznie w Copernicus Nieruchomości - z racji tego, iż udostępniam konkretną lokalizację, pokazuję nieruchomość z zewnątrz, proszę o uszanowanie woli właścicieli i o.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Watzenrodego

Jar,Toruń

559 000 zł51 m² 10 881,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kupujący nie płaci podatku pcc! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 51,37 m , zlokalizowane na Jarze, na nowoczesnym, zielonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Watzenrodego

Jar,Toruń

630 000 zł50 m² 12 602,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż Gotowe do zamieszkania od ręki 2 pokoje z balkonem Powierzchnia: 49,99 m Forma własności: pełna własność z kw Dostępność: od ręki Struktura: 2 pokoje, aneks kuchenny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Toruń

Jar,Toruń

725 000 zł55 m² 13 181,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strobanda

Jar,Toruń

399 430 zł34 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

2 pokoje wykończone w wysokim standardzie, z dbałością o każdy szczegół na Jarze na ul. Strobanda. Polecam dwupokojowe mieszkanie usytuowane na drugim piętrze w budynku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Jar,Toruń

590 000 zł53 m² 11 182,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 52,76 m , położone na parterze inwestycji Harmonia na toruńskim Osiedlu Jar. Budynek powstał w 2024 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Ugory

Jar,Toruń

1 800 000 zł240 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:800 m²

Nieruchomość inwestycyjna ugory, toruń główny ciąg komunikacyjny sprzedaż całości lub wejście kapitałowe (50%) oferta bez kosztów dla kupującego! oferta prywatna Na sprzedaż działka komercyjna.