dowolna

Biura Toruń - Ogłoszenia lokali biurowych na wynajem

152 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

152 ogłoszenia

41 zł/m²30 m² 1 230 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Biuro lub studio w sercu Starego Miasta ul. Piekary Szukasz klimatycznej przestrzeni dla swojej firmy w prestiżowej lokalizacji? Na wynajem dwa lokale użytkowe położone na 1 piętrze kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

45,11 zł/m²266 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do wynajęcia dwupoziomowy lokal biurowy położony na I oraz II piętrze przy ul. Polnej 61 w Toruniu. Nieruchomość posiada niezależne wejście, mozliwość podziału na lokale po 113.

Szczegóły ogłoszenia

48,67 zł/m²133,55 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do wynajęcia lokal biurowy położony na I piętrze przy ul. Polnej 61 w Toruniu. Nieruchomość posiada niezależne wejście. Przed budynkiem duży, własny parking. Budynek wykonany.

Szczegóły ogłoszenia

52,94 zł/m²85 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Na wynajem przestronny lokal usługowy o powierzchni 85 m , położony w doskonałej lokalizacji na toruńskim Starym Mieście. Lokal znajduje się w pięknej, klimatycznej kamienicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Nowoczesne biuro o powierzchni: 16,5m w topowej lokalizacji Torunia, z miejscem parkingowym wliczonym w cenę! Gotowe do pracy od zaraz. Lokal do własnej aranżacji, bez umeblowania.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Nowoczesne biuro o powierzchni: 21,5m w topowej lokalizacji Torunia, z miejscem parkingowym wliczonym w cenę! Gotowe do pracy od zaraz. Lokal do własnej aranżacji, bez umeblowania.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł160 m² 10 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal handlowo -usługowy w świetnej lokalizacji przy ul. Szosa Lubicka. Całkowita powierzchnia lokalu to 160m2, wysokość 3,10m-3,60m. Przestronny lokal użytkowy na sprzedaż,.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²15 m² 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

*******biuro na mokrem********* Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu użytkowego położonego na 1 piętrze biurowca na Mokrem. Lokal posiada powierzchnię 15 m- jedno pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

35,63 zł/m²98,23 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Oferuję do wynajęcia lokal przeznaczony na usługi, zlokalizowany w samym sercu Torunia Lokalizacja: toruń, stare Miasto, ul. Szewska 2, świetna dostępność komunikacyjna i wysoki ruch pieszy.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy

Toruń,kujawsko-pomorskie

77,03 zł/m²74 m² 5 700 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

!tylko U nas! Biuro Prestige Location ma niezwykłą przyjemność przedstawić Państwu ofertę wynajmu lokalu o powierzchni 74m2 znajdującego się w biurowcu Kościuszko Business Point.

Szczegóły ogłoszenia

75 zł/m²40 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal na I piętrze z windą, o powierzchni 40 m2 , składa się z jednego pomieszczenia. Idealny pod działalność biurową, bankową, siedzibę firmy, itp. Świetna lokalizacja, duże.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²100 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

lokal biurowy na 1 piętrze Budynku nr 12a, powierzchnia ok. 100 m2. 6 pomieszczeń biurowych+aneks kuchenny Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane

Toruń,kujawsko-pomorskie

52,94 zł/m²21,50 m² 1 138 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Nowoczesne biuro o powierzchni: 21,5m w topowej lokalizacji Torunia! Gotowe do pracy od zaraz. Lokal do własnej aranżacji, bez umeblowania. Szukasz idealnego miejsca dla swojej firmy? Ten.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²15 m² 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Lokal o powierzchni około ok. 15 m2 położony na parterze znajdujący się w budynku przy ul. Świętopełka. Nieruchomość posiada własny parking, przypadający dla wynajmującego jedno.

Szczegóły ogłoszenia

39,68 zł/m²62 m² 2 460 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal w odrestaurowanym budynku komercyjnym o funkcji biurowej usytuowanym w samym centrum Torunia przy ul. Bydgoskiej 1, zaledwie 300m od centrum toruńskiej starówki z własnymi.

Szczegóły ogłoszenia

57,14 zł/m²70 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Zapraszam do zapoznania się Z ofertą wynajmu lokalu biurowego. Lokal O powierzchni 70 M2. Lokal znajduje się na 2 piętrze w zadbanej kamienicy. Bezpośrednio przy głównym deptaku. Ulica.

Szczegóły ogłoszenia

1 380 000 zł106 m² 13 018,87 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:własny parking

Szukasz idealnego miejsca na rozwój swojej firmy lub pewnej inwestycji? Nie przegap tej okazji - nieruchomości w takiej lokalizacji to rzadkość na rynku! Na sprzedaż działka 462m2 (odrębna.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł69 m² 7 231,88 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy 69 m - świetna lokalizacja, gotowy do działania! machdom invest nieruchomości Opiekun nieruchomości: marika Kosowska tel.   Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²112 m² 4 480 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowocześnie urządzone biuro w klimatycznym biurowcu w prestiżowej lokalizacji Torunia na Starówce. Biurowiec jest strzeżony z dostępem 24h przez cały rok.Prestiżowa lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²32 m² 2 080 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy 32m, składa się z dwóch pomieszczeń, położony na parterze w biurowcu. Teren ogrodzony, monitorowany, dostęp do budynku 24h. Ogólnodostępny parking przed.

Szczegóły ogłoszenia

80,82 zł/m²66 m² 5 334 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal biurowy na parterze w biurowcu Kościuszko Business Point Największy w Toruniu biurowiec klasy A - powierzchnia netto najmu lokalu: 66 m2, pow. brutto: 77,88 m2 - media oraz opłata.

Szczegóły ogłoszenia

63,64 zł/m²22 m² 1 400 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

! tylko U nas! Do wynajęcia lokal usługowy po kapitalnym remoncie (wysoka piwnica budynku) o powierzchni 22m2, dostępny od zaraz. Idealnie nadaje się na biuro, sklep internetowy, przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

75 zł/m²20 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę wynajmu lokalu/ biura na Bydgoskim Przedmieściu. Jeśli potrzebujesz niewielkiego biura dla swojej działalności w świetnej lokalizacji - ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

33,33 zł/m²450 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia biurowa , położona na I piętrze. Budynek z 2020 roku , nowoczesny biurowiec , całość ogrodzona, wjazd bramą na pilota. Przed budynkiem miejsca parkingowe!.

Szczegóły ogłoszenia

46,88 zł/m²64 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Biura po remoncie o pow. ok. 60 m. (piętro II / windy) w biurowcu ul. Droga Starotoruńska 5. 3 pomieszczenia przechodnie. Do dyspozycji najemcy są części wspólne w tym m. in. kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²117,80 m² 5 301 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro 117,8 m2 * starówka toruń * Lokal znajduje się w centrum przy ul. Strumykowej, na IV piętrze budynku. (pomieszczenie ok. 90 m+ pomieszczenie gospodarcze ok. 10 m+ zaplecze kuchenne+ toaleta).

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²120 m² 4 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia biurowa 80 m2 położona na 1 piętrze biurowca przy ul. Chrobrego, możliwość dowolnej konfiguracji biur, dostępne różne metraże. Dostępne powierzchnie: 57,5 m 21,75.

Szczegóły ogłoszenia

39,96 zł/m²250 m² 9 990 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu biura w biurowcu Nowy Arsenał przy ul. Dominikańskiej. Opis nieruchomości: powierzchnia: 250 m Piętro: 2 Lokalizacja: centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane

Toruń,kujawsko-pomorskie

59,26 zł/m²54 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Oferta wynajmu lokalu w biurowcu w atrakcyjnej lokalizacji na Chełmińskim Przedmieściu Lokal składa się z dwóch osobnych biur Piętro 2 Powierzchnia: 54m 2 Liczba pomieszczeń: 2.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²65 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Oferta wynajmu lokalu w biurowcu w atrakcyjnej lokalizacji na os. Mokre Lokal składa się z dwóch osobnych biur Piętro : pierwsze Powierzchnia: 65 m 2 Liczba pomieszczeń: 2.

Szczegóły ogłoszenia

41 zł/m²137,20 m² 5 625 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia biurowa w biurowcu Nikolaus w Toruniu. Biura Na powierzchnię biurową składają się: -6 gabinetów biurowych w tym sekretariat, -sala konferencyjna, -pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²64 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

iurowiec przy ul. Starotoruńska 5, toruń Piętro II / Windy Wynajmę biura po remoncie o powierzchni 64 m2. Istnieje możliwość wynajęcia również innych biur o powierzchni od 32m2 do 180m2.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal usługowy Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

45 zł/m²160 m² 7 200 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Zapraszam do zapoznania się w ofertą wynajmu lokalu użytkowego na Jakubskim Przedmieściu. Lokal o powierzchni użytkowej 160m2 znajduje się na parterze bloku, w ruchliwym miejscu, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł59,02 m² 9 810,23 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży lokalu biurowo-usługowego w centrum Torunia. Lokal znajduje się w jednej z ulubionych kamienic toruńskiej starówki "tzw. Żelazko". Swój przydomek.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy

Toruń,kujawsko-pomorskie

78,26 zł/m²69 m² 5 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

!tylko U nas! Biuro Prestige Location ma niezwykłą przyjemność przedstawić Państwu ofertę wynajmu lokalu o powierzchni 69m2 znajdującego się w biurowcu Kościuszko Business Point.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

32 zł/m²190 m² 6 080 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal 190 metrów! W pobliżu starówki! parking! Lokal biurowy o powierzchni 190 m2 w ścisłym centrum Torunia, w bliskiej odległości od Starówki. Położony na II piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

78 zł/m²20 m² 1 560 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Krótko, zwięźle i na temat. Lokal użytkowy o powierzchni 20 m2 przy ul. Batorego 28. Wejście bezpośrednio z chodnika. Sala sprzedażowa ok 17 m2, łazienka 3 m2. Idealny pod biuro lub.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

100 zł/m²15 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia lokale biurowe w Przychodni w Wielkiej Nieszawce przy ul. Przemysłowej. Miejsce idealne na prowadzenie działalności ( biuro projektowe, salon kosmetyczny, sklep.

Szczegóły ogłoszenia

25,64 zł/m²156 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia atrakcyjny lokal usługowo-handlowy o powierzchni 156m2 z dużą, dobrze widoczną witryną, zapewniającą doskonałą ekspozycję od strony ulicy. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

28 zł/m²220 m² 6 160 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedmiotem oferty jest lokal biurowy położony na osiedlu Mokre w Toruniu na pierwszym piętrze o pow. 220 m2. Lokal składa się z dużego openspace i dwóch pomieszczeń biurowych,.

Szczegóły ogłoszenia

90 zł/m²77 m² 6 930 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowoczesny lokal usługowy w stanie deweloperskim na Jakubskim Przedmieściu , zlokalizowany na parterze budynku, z dużymi witrynami zapewniającymi doskonałą ekspozycję i naturalne.