dowolna

Lokale użytkowe na sprzedaż i na wynajem od ręki Toruń

55 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

55 ogłoszeń

Biuro

Mokre,Toruń

60 zł/m²32 m² 1 920 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

******* biuro na wynajem osiedle mokre********* Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu iurowego położonego na 1 piętrze biurowca na Mokrem. Lokal posiada powierzchnię 32 mkw- dwa.

Szczegóły ogłoszenia

32 zł/m²51 m² 1 632 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro Prestige Location ma przyjemność przedstawić Państwu lokal w kamienicy przy ulicy Marii Panny. Samo centrum toruńskiej starówki! Lokal znajduje się na czwartym piętrze (poddaszu) i ma.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²151,50 m² 6 818 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Biuro 151,5 m2 * starówka toruń * Lokal znajduje się w centrum na IV piętrze budynku w komercyjnej, zadbanej kamienicy przy ul. Panny Marii 13 w Toruniu. Na powierzchnię biurową.

Szczegóły ogłoszenia

91,30 zł/m²115 m² 10 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowoczesny lokal 115 m na wynajem open space + 4 gabinety + taras z widokiem! Szukasz przestrzeni, która zrobi wrażenie na Twoich klientach i pracownikach? Mamy coś wyjątkowego! Do.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

18,46 zł/m²65 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Mam przyjemność przedstawić lokal znajdujący się na Starym Mieście w Toruniu. Lokal znajduje się w piwnicy kamienicy z wejściem od ulicy Małe Garbary. Powierzchnia lokalu wynosi ok 65.

Szczegóły ogłoszenia

37,04 zł/m²108 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Mam przyjemność przedstawić przestronny, klimatyczny lokal znajdujący się na Starym Mieście w Toruniu. Lokal ten znajduje się w odrestaurowanej kamienicy przy ul. Małe Garbary. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

41,77 zł/m²81,40 m² 3 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Polecam lokal handlowo-usługowy zlokalizowany na osiedlu mokrym. Lokal wolny od zaraz. Lokal znajduje się na parterze w ciągu innych lokali usługowo-handlowych. Koszt najmu: 3400 zł , plus ok. 1100.

Szczegóły ogłoszenia

18,01 zł/m²211 m² 3 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wynajmę nieogrzewany magazyn 211 m Port Drzewny, toruń Do wynajęcia przestronny magazyn o powierzchni 211 m , zlokalizowany w Toruniu, przy ul. Droga Starotoruńska, na terenie Portu.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²69 m² 3 105 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Biuro 69 m2 * starówka toruń * Lokal znajduje się w centrum na II piętrze budynku (poddasze) w komercyjnej, zadbanej kamienicy przy ul. Ślusarskiej w Toruniu. Na powierzchnię biurową.

Szczegóły ogłoszenia

47 zł/m²40 m² 1 880 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Biuro 40 m2 * starówka toruń * Lokal znajduje się w centrum przy ul. Ślusarskiej, na parterze budynku. Lokal posiada: - 2 pomieszczenia (1 przechodnie) - toaletę Media: wg zużycia. Treść.

Szczegóły ogłoszenia

62,50 zł/m²80 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszam do zapoznania się Z ofertą wynajmu lokalu. DO wynajmu lokal O powierzchni ok. 80 m2 (dodatkowo łazienki i kuchnia). Lokal stanowi powierzchnię typu open-space, do wygospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

54,44 zł/m²90 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do wynajęcia nowoczesny lokal o przeznaczeniu biurowym w doskonałej lokalizacji. Budynek znajduje się w ruchliwym i dobrze skomunikowanym rejonie miasta, co gwarantuje wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł103,40 m² 6 721,47 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferowany lokal użytkowy znajduje się w wolnostojącym budynku mieszkalnym przy głównym ciągu handlowym na Wrzosach. Lokal posada dwa niezależne wejścia z poziomu przyziemia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

31,88 zł/m²69 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu biurowego zlokalizowanego w środku toruńskiej Starówki, przy ul. Królowej Jadwigi. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Kościuszki

Mokre,Toruń

30,77 zł/m²65 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Z przyjemnością przedstawiam Państwu lokal handlowo-usługowy znajdujący się na parterze budynku w doskonałej lokalizacji. Lokal o powierzchni 65 m2 składa się z 3 pomieszczeń oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Kościuszki

Mokre,Toruń

42,50 zł/m²80 m² 3 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal, w doskonałej lokalizacji w Toruniu. Miejsce o dużym natężeniu ruchu także pieszego, nie daleko aqua Toruń, centrum bumar, przystanki tramwajowe i autobusowe. Lokal: proponuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Mokre,Toruń

55 zł/m²86 m² 4 730 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Przedsiębiorco, ta lokalizacja może być

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

32,50 zł/m²40 m² 1 300 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

! tylko U nas! Biuro Prestige Location oferuje w pełni odnowiony lokal usługowy w dogodnej lokalizacji przy ul. Przybyszewskiego w Toruniu o powierzchni około 40 m2 ( 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Szosa Lubicka

Rubinkowo II,Toruń

250 000 zł30 m² 8 196,72 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż oferuję lokal użytkowy położony na parterze pawilonu handlowo-usługowego, w którym funkcjonuje wiele punktów handlowych i usługowych, co zapewnia stały ruch klientów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem

Bielawy,Toruń

57,69 zł/m²26 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Polecam na wynajem lokal użytkowy położony na 1 piętrze o pow. około 27 m2. Podana powierzchnia może ulec pomniejszeniu lub zwiększeniu - na tym etapie istnieje możliwość łączenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

45,44 zł/m²57 m² 2 590 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Atrakcyjny lokal użytkowy blisko Starego Miasta parter, witryna, parking Do wynajęcia funkcjonalny lokal użytkowy o łącznej powierzchni 57 m (wraz z piwnicą), położony w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem

Bielawy,Toruń

55,20 zł/m²62 m² 3 450 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Polecam na wynajem lokal użytkowy położony na 1 piętrze o pow. około 70 m2. Podana powierzchnia może ulec pomniejszeniu lub zwiększeniu - na tym etapie istnieje możliwość łączenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

56,25 zł/m²80 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta wynajmu lokalu w biurowcu w atrakcyjnej lokalizacji na Chełmińskim Przedmieściu Pomieszczenie biurowe składa się z 3 pomieszczeń: 1 - 30,53m 2 2 - 22,96m 2 3 - 20,02m 2 korytarz -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Toruń

Stare Miasto,Toruń

26,73 zł/m²101 m² 2 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

DO wynajęcia - biuro / kancelaria - 101m2 - stare miasto - toruń Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu pomieszczeń biurowo - kancelaryjnych o powierzchni ok. 101 m2, na Starym Mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Rydygiera

Rubinkowo I,Toruń

1 500 000 zł499 m² 3 003,78 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:22

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta na wyłączność. Wynagrodzenie Pośrednika pokrywa Właściciel. Więcej zdjęć (35) oraz rzuty kondygnacji dostępne na stronie internetowej gotyk Biuro Nieruchomości Toruń widocznej na zdjęciu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Legionów

Toruń,kujawsko-pomorskie

43,33 zł/m²180 m² 7 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:garaż

Do wynajęcia cały budynek wolnostojący | ul. Legionów 48 | Centrum Torunia | parkingdo wynajęcia cały budynek wolnostojący zlokalizowany w ścisłym centrum Torunia, przy jednej z głównych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

63,64 zł/m²55 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Lokal handlowo-usługowy na wynajem chełmińskie przedmieście Oferta wynajmu lokalu o pow. 55 m2 przy ul. Szosa Chełmińska os. Wrzosy przy kościele p.w. Św. Antoniego, położony na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Grudziądzka

Toruń,kujawsko-pomorskie

48,26 zł/m²86 m² 4 150 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Do wynajęcia bezpośrednio - lokal użytkowy ok. 86 m2 ul. Grudziądzka 32/36 toruń tel.:   Zalety nieruchomości: doskonała lokalizacja lokal na parterze z dużymi witrynami, wejście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Strobanda

Jar,Toruń

85,40 zł/m²35 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

W ogłoszeniu przedstawiam ofertę najmu lokalu użytkowego przy ulicy Strobanda, na toruńskim Jarze. Lokal znajduje się na parterze, z bezpośrednim wejściem z parkingu przez ogródek. Duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro

Stare Miasto,Toruń

56 zł/m²25 m² 1 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro-lokale, stare miasto, rynek staromiejski, plac rapackiego Oferujemy na wynajem biuro-lokale w zabytkowej kamienicy na Starym Mieście. Nieruchomość położona jest w prestiżowej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany

Stare Miasto,Toruń

40 zł/m²50 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Wyjątkowy lokal na wynajem na I piętrze w sercu toruńskiej Starówki przy ulicy Szewskiej. Lokal bezczynszowy Lokalizacja: w prestiżowej części Starówki - w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany

Wrzosy,Toruń

64,87 zł/m²60 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia atrakcyjny lokal użytkowy na Wrzosach Oferujemy do wynajęcia lokal użytkowy położony na parterze bloku mieszkalnego na osiedlu Wrzosy. Lokal jest doskonale wyeksponowany posiada dwie duże.