dowolna

Lokale usługowe Toruń - Oferty najmu i sprzedaży lokali

55 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

55 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, Bielany

Bielany,Toruń

928 306 zł142 m² 6 519 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przy zakupie Kupujący nie płaci pcc czym oszczędza 2%. Jeśli jesteś vatowcem, w cenie zawarty jest 23% podatek vat. Lokal znajduje się w doskonałej lokalizacji i sąsiedztwie innych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Bankowa

Anna,Toruń

65,09 zł/m²106 m² 6 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą najmu lokali położonych w Centrum Torunia w zabytkowej kamienicy. Idealna oferta dla biur i firm usługowych, przestrzeń daje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Bankowa

Anna,Toruń

59,28 zł/m²167 m² 9 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą najmu lokali położone w Centrum Torunia w zabytkowej kamienicy. Idealna oferta dla biur i firm usługowych, przestrzeń daje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, Rubinkowo

Rubinkowo,Toruń

34,88 zł/m²43 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro pośrednictwa w nieruchomościach Blue Home ma przyjemność zaprezentować Państwu interesującą ofertę wynajmu lokalu usługowo- handlowego zlokalizowanego na Rubinkowie III. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Rubinkowo I

Rubinkowo I,Toruń

53 zł/m²174 m² 9 222 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro pośrednictwa nieruchomości Blue Home ma przyjemność przedstawić państwu ofertę wynajmu lokalu handlowo- usługowego, zlokalizowanego na Rubinkowie. Lokal o powierzchni 174m2. Mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Mostowa

Anna,Toruń

69,41 zł/m²85 m² 5 900 zł

 

 

 

Mokre,Toruń

40 zł/m²500 m² 20 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Komfortowe lokale od 100 do 1000m! Najnowocześniejszy biurowiec w Toruniu, oferujący biura oraz powierzchnie usługowe do wynajęcia. Powierzchnie biurowe spełniają najwyższe standardy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Chełmińskie Przedmieście

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

32,73 zł/m²55 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal w budynku przy ulicy o dużym natężeniu ruchu. Dowolny rodzaj działalności. Dwa miejsca parkingowe przypisane do lokalu. Miejsce na reklamę zewnętrzną. Czynsz najmu 1800 + vat Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Lelewela

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

30,30 zł/m²33 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Lokal użytkowy o pow.33m2.przy ul.Lelewela/Ogrodowa na parterze 4 piętrowego bloku z cegły.Rok budowy 2000r .Były 2 pomieszczenia + Wc i małe pomieszczenie socjalne, ale na potrzeby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, Jakubskie Przedmieście

Jakubskie Przedmieście,Toruń

22 zł/m²100 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal użytkowy o powierzchni 100mkw z parkingiem i ogródkiem ok 25m. Lokal znajduje się w budynku stylizowanym na dworek, w bardzo dobrej lokalizacji w połowie drogi między.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Szczytna

Stare Miasto,Toruń

52,63 zł/m²57 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

DO przejęcia za odstępne dobrze prosperująca restauracja orientalna W toruniu Wysoki standard wykończenia całego lokalu. Oddam dobrze prosperującą Restauracje orientalną wraz z marką za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Stefana Batorego

Toruń,kujawsko-pomorskie

70 000 zł17 m² 4 117,65 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy obecnie Z przeznaczeniem na salon fryzjerski wynajmę lub sprzedam

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Skłodowskiej-Curie

Bielawy,Toruń

18 zł/m²1 000 m² 18 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia: 1000 m2, wysoki standard, dwa biura, toaleta i pomieszczenie gospodarcze, wysokość 320 cm, ogrzewanie gazowe. Dodatkowo brama towarowa od tyłu. Istnieje możliwość podziału.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, Bydgoskie Przedmieście

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

40 zł/m²75 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

lokal użytkowy w pełni funkcjonalny w atrakcyjnym położeniu. b. dobry stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, Lubicka

Na Skarpie,Toruń

21,43 zł/m²70 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wynajmę lokal handlowo-usługowy przy Szosie Lubickiej. Telefon kontaktowy  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Podgórna

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

25,71 zł/m²70 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Przestronny lokal w doskonałej lokalizacji. Recepcja z poczekalnią, 2 pomieszczenia , toaleta ,pomieszczenie gospodarcze (możliwość zrobienia drugiej toalety ), aneks kuchenny, socjal, schowek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy przy ruchliwej ulicy, ul. Piekary

Stare Miasto,Toruń

50 zł/m²40 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal 40-m2,parter,2 pomieszczenia, wc(glazura terakota), ogrzewanie c.o. miejskie, alarm, telefon, internet, lokal wolny od 1 lutego 2013r. Na podłogach płytki, na ścianach stiuk włoski. Atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy przy ruchliwej ulicy Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

41 zł/m²230 m² 9 430 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Najemca nie ponosi kosztów prowizji dla biura nieruchomości, prowizję pokrywa wynajmujący. Prezentujemy Państwu lokal użytkowy na wynajem położony w pobliżu Starówki, w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, Na Skarpie

Na Skarpie,Toruń

15 zł/m²100 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal na Skarpie,w ciągu pawilonów handlowych,100-metrowy,na 1 piętrze ,lokal przystosowany pod każdą działalność handlową-usługową,biurową,wolny od zaraz, lokal z zapleczem sanitarnym, (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, Bydgoskie Przedmieście

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

25,64 zł/m²117 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Prezentujemy Państwu lokal na wynajem. Zadbany lokal użytkowy na Bydgoskim Przedmieściu o powierzchni 117m2 wraz z piwnicą 15m2,w tym sala sprzedaży około 70m2, zaplecze składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Poznańska

Podgórz,Toruń

15,22 zł/m²46 m² 700 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy 46 m2, opcja - możliwość powiększenia o dodatkowe pomieszczenia ok. 40 m2 Lokalizacja: toruń, ul. Poznańska (centrum starego Podgórza), parter reprezentacyjnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Konstytucji 3 Maja

Maciej,Toruń

15,63 zł/m²16 m² 250 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Posiadam lokal użytkowy do wynajęcia. Lokal znajduje się na targowisku Maciej. W tej chwili jest w nim lumpeks. Ale lokal nadaje się również na inną działalność handlową. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Broniewskiego

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

30 zł/m²50 m² 1 500 zł

 

 

 

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

22,22 zł/m²45 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Atrakcyjny lokal (45m2) lub więcej na działalność biurową, edukacyjną, gabinety lekarskie, terapeutyczne. Eleganckie wnętrza kamienicy wzbogacone są zabytkową drewnianą stolarką okienną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, Stare Miasto

Stare Miasto,Toruń

23,91 zł/m²230 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecamy lokal rozrywkowy na ścisłej Starówce,2-poziomowy,całkowicie przystosowany do prowadzenia działalności rozrywkowej.Lokal prosperował dotychczas jako klub muzyczny.Jest to lokal 2-poziomowy,1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, Stare Miasto

Stare Miasto,Toruń

40,63 zł/m²320 m² 13 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Prezentujemy lokal do wynajęcia w samym centrum Starówki.Lokal znajduje się w budynku dwukondygnacyjnym z piwnicą,mającym bezpośrednie wejście od ulicy.Lokal użytkowy 320 m2 parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, Stare Miasto

Stare Miasto,Toruń

25,64 zł/m²195 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Prezentujemy Państwu lokal biurowy/mieszkalny do wynajmu, lokal znajduje się na Starówce, na pierwszym piętrze kamienicy, lokal po kapitalnym remoncie, składający się z 6 pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, Stare Miasto

Stare Miasto,Toruń

127 zł/m²55 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wynajmę salon fryzjersko kosmetyczny na starówce W toruniu. Cena odstępnego 200 tyś. Możliwość prowadzenia gotowego biznesu , przejęcie klienteli, całego zatowarowania. Możliwe jest również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy klimatyzowany, Stare Miasto

Stare Miasto,Toruń

220 000 zł55 m² 4 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Sprzedam działający salon fryzjersko-kosmetyczny W toruniu na starówce. Pełne nowe wyposażenie,zatowarowanie , bogata klientela.MOŻLIWOŚĆ PROWADZENIA POD TA SAMĄ NAZWĄ. Powierzchnia lokalu 55.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Żeglarska

Stare Miasto,Toruń

250 000 zł55 m² 4 545,45 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Odsprzedam dobrze prosperujący od kilkudziesięciu lat ekskluzywny salon fryzjersko-kosmetyczny W centrum toruńskiej starówki pełne profesjonalne luksusowe wyposażenie bogata klientela. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, Mokre

Mokre,Toruń

25 zł/m²40 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Pomieszczenie w ktorym była wulkanizacja. Udostepnione jest rowniez wjazd podworze i brama.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, Stare Miasto

Stare Miasto,Toruń

3 200 000 zł930 m² 3 440 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kamienica na Toruńskiej starówce z przeznaczeniem na hotel o pow. około 930m2, 5 kondygnacji całość po remoncie kapitalnym. Piwnica kamienicy z wejściem od ulicy o pow. około 100m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Szeroka

Stare Miasto,Toruń

250 000 zł180 m² 1 388,89 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Odsprzedam prawo użytkowania do dobrze prosperującego lokalu gastronomicznego. Na lokal składają się: restauracja grill bar (parter. ok. 100 m2) i pub (suterena ok. 80m2) oraz ogródek letni (ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy umeblowany, ul. Podgórna

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

37,74 zł/m²53 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

róg ul. Podgórnej i Ogrodowej ,idealny na sklep lub gabinet,niski czynsz ok. 350 zł (z wodą i co), blisko szkoła. okratowane, drugie wejście z klatki schodowej, tel. kom.  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Polna

Toruń,kujawsko-pomorskie

50 zł/m²240 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 220m2 wraz z działką 600m2. Idealne miejsce pod biuro, siedzibę banku, dowolną działalność gospodarczą. Bardzo dobra lokalizacja Lokal przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Konopnickiej

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

19,09 zł/m²22 m² 420 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pomieszczenie 20m2 + wc 2,5m2, w kamienicy, wejscie prosto z ulicy z przeznaczeniem na biuro, sklep, lokal usługowy. Na podłodze panele, ogrzewanie - piec kaflowy, lub elektryczne, alarm,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, Mokre

Mokre,Toruń

22,22 zł/m²36 m² 800 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy lokal użytkowy o przeznaczeniu biurowym lub usługowym, o powierzchni całkowitej 36m2, zlokalizowany na parterze w budynku mieszkalnym. Lokal składa się z 2 pomieszczeń.