dowolna

Lokale użytkowe Toruń – na sprzedaż i na wynajem w Toruniu

222 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

222 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Kosynierów Kościuszkowskich

Na Skarpie,Toruń

170 000 zł126 m² 1 349,96 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta na wyłączność. Wynagrodzenie Pośrednika pokrywa Właściciel. Więcej zdjęć i spacer wirtualny dostępne na stronie internetowej gotyk Biuro Nieruchomości Toruń widocznej na zdjęciu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Toruń

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

375 000 zł50 m² 7 449,34 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę lokalu biurowego na parterze, z niezależnym wejściem. W skład nieruchomości wchodzi lokal biurowy typu openspace, składający się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Stare Miasto,Toruń

49,20 zł/m²250 m² 12 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Do wynajęcia unikatowy lokal biurowy o powierzchni 250 m , usytuowany na 2 kondygnacjach nowoczesnego biurowca Nowy Arsenał w centrum Torunia. Lokal położony jest na 2. piętrze oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Strumykowa

Stare Miasto,Toruń

27,56 zł/m²127 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Derdowskiego

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

259 000 zł29 m² 8 931,03 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedstawiam Państwu interesujący lokal biurowo - usługowy znajdujący się w piwnicy, z osobnym wejściem od ulicy. Lokal o pow. 29 m składa się z 1 pomieszczenia (20m) +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Szosa Chełmińska

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

600 000 zł99 m² 6 050,83 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż przestronny lokal usługowy o powierzchni 100 m , położony w atrakcyjnej i doskonale skomunikowanej lokalizacji w samym centrum miasta. To idealna propozycja zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Dominikańska

Stare Miasto,Toruń

67,65 zł/m²90 m² 6 089 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Do wynajęcia unikatowy lokal biurowy o powierzchni 90m , usytuowany na 2. piętrze nowoczesnego biurowca Nowy Arsenał w centrum Torunia. Lokal posiada drewniane belki i okna wychodzące na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

63,64 zł/m²55 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Lokal handlowo-usługowy na wynajem chełmińskie przedmieście Oferta wynajmu lokalu o pow. 55 m2 przy ul. Szosa Chełmińska os. Wrzosy przy kościele p.w. Św. Antoniego, położony na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Dominikańska

Stare Miasto,Toruń

49,20 zł/m²55 m² 2 706 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia unikatowy lokal biurowy o powierzchni 55 m , usytuowany na 2. piętrze nowoczesnego biurowca Nowy Arsenał w centrum Torunia. Lokal położony jest na poddaszu z drewnianymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Szosa Lubicka

Bielawy,Toruń

55 zł/m²230 m² 12 650 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Polecam na wynajem lokal użytkowy położony na piętrze o pow. około 230 m2. Podana powierzchnia może ulec pomniejszeniu lub zwiększeniu - na tym etapie istnieje możliwość łączenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Jęczmienna

Stare Miasto,Toruń

399 000 zł54 m² 7 321,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż oferuję lokal usługowy położony w samym sercu toruńskiej Starówki, w pięknej, odrestaurowanej kamienicy o wyjątkowym charakterze. To idealne miejsce na rozpoczęcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Grudziądzka

Toruń,kujawsko-pomorskie

48,26 zł/m²86 m² 4 150 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Do wynajęcia bezpośrednio - lokal użytkowy ok. 86 m2 ul. Grudziądzka 32/36 toruń tel.:   Zalety nieruchomości: doskonała lokalizacja lokal na parterze z dużymi witrynami, wejście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro

Anna,Toruń

62,50 zł/m²40 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Oferta wynajmu lokalu w biurowcu w atrakcyjnej lokalizacji na Chełmińskim Przedmieściu Lokal typu open space Piętro 2 Powierzchnia: 40m 2 Przeznaczenie: biurowe, handlowe, usługowe itp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Strobanda

Jar,Toruń

85,40 zł/m²35 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

W ogłoszeniu przedstawiam ofertę najmu lokalu użytkowego przy ulicy Strobanda, na toruńskim Jarze. Lokal znajduje się na parterze, z bezpośrednim wejściem z parkingu przez ogródek. Duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny Toruń

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

46,30 zł/m²54 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Polecam do wynajęcia pawilon handlowy o powierzchni 54m2 posadowiony na działce o powierzchni 135m2. Pawilon usytuowany jest w niedalekim sąsiedztwie Uniwersytetu. Pawilon jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Szosa Lubicka

Toruń,kujawsko-pomorskie

40,63 zł/m²49 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Nowoczesny lokal użytkowy 49 m gotowy do działalności, doskonała lokalizacja. Do wynajęcia elegancki i funkcjonalny lokal użytkowy o powierzchni 49 m , usytuowany na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z tarasem Toruń

Czerniewice,Toruń

10 800 000 zł4 185 m² 3 174,19 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nowoczesny biurowiec z dużą przestrzenią magazynową Chciałbym zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży biurowca wybudowanego we wczesnych latach 2000 z przylegającą do niego ogromną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Lubicka

Jakubskie Przedmieście,Toruń

1 099 000 zł58 m² 18 964,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż wolnostojący

Na sprzedaż lokal biurowo-usługowy 60 m | Toruń, ul. Lubicka 17 Na sprzedaż lokal o powierzchni 60 m , położony na parterze nowoczesnego budynku przy ul. Lubickiej 17 w Toruniu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Toruń

Rubinkowo,Toruń

41,67 zł/m²72 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy na wynajem - 72 m | Możliwość wynajmu dwóch lokali obok siebie Do wynajęcia dwa lokale użytkowe, każdy o powierzchni 72 m , usytuowane obok siebie. Idealne pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Szosa Lubicka

Winnica,Toruń

1 840 000 zł160 m² 11 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Szukałeś dużego biura lub lokalu handlowego? Ta nieruchomość ma 160 m i znajduje się na parterze. Wykończenie z płytek i jasne wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro

Stare Miasto,Toruń

56 zł/m²25 m² 1 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro-lokale, stare miasto, rynek staromiejski, plac rapackiego Oferujemy na wynajem biuro-lokale w zabytkowej kamienicy na Starym Mieście. Nieruchomość położona jest w prestiżowej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Lubicka

Jakubskie Przedmieście,Toruń

83,32 zł/m²60 m² 4 999 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż wolnostojący

Do wynajęcia nowoczesny lokal biurowy o powierzchni 60 m , zlokalizowany na parterze nowego budynku usługowego przy ul. Lubickiej 17 w Toruniu, bezpośrednio obok przychodni medycznej Luxmed.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Warszawska

Stare Miasto,Toruń

42,06 zł/m²107 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia przestronny lokal usługowy o powierzchni 107 m , położony na podwyższonym parterze przy ul. Warszawskiej w Toruniu. To wyjątkowa przestrzeń, która łączy funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany

Stare Miasto,Toruń

40 zł/m²50 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Wyjątkowy lokal na wynajem na I piętrze w sercu toruńskiej Starówki przy ulicy Szewskiej. Lokal bezczynszowy Lokalizacja: w prestiżowej części Starówki - w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem

Rubinkowo,Toruń

690 000 zł160 m² 4 312,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż budynek wolnostojący samodzielny o powierzchni 160m2 w doskonałej lokalizacji (osiedle Rubinkowo - Skarpa) Zalety lokalizacji: - budynek samodzielny wolnostojący - położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Sowińskiego

Jakubskie Przedmieście,Toruń

2,32 zł/m²1 511 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Obiekt magazynowy z zapleczem biurowo - socjalnym i dużym placem składowym w centrum Torunia! Na terenie obiektu - 6400 m2 znajdują się pomieszczenia składowe o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Turystyczna

Kaszczorek,Toruń

52,86 zł/m²70 m² 3 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal 70 m do wynajęcia kaszczorek (toruń) | idealny pod beauty Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 70 m , położony w Kaszczorku. W lokalu wcześniej funkcjonował gabinet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany

Wrzosy,Toruń

64,87 zł/m²60 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia atrakcyjny lokal użytkowy na Wrzosach Oferujemy do wynajęcia lokal użytkowy położony na parterze bloku mieszkalnego na osiedlu Wrzosy. Lokal jest doskonale wyeksponowany posiada dwie duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Toruń

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

100 000 zł12 m² 8 130,08 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Lokal idealny na działalność kosmetyczną, biurową, handlową, medyczną! Polecam lokal na Chełmińskim Przedmieściu o powierzchni 12,3m2 usytuowany w budynku wybudowanym z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

52,13 zł/m²125 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu obszernego lokalu o wysokim standardzie na Szosie Chełmińskiej. - rezydencja Daglezja ; - świetna lokalizacja z ruchem pieszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Wojska Polskiego

Chrobrego,Toruń

70,31 zł/m²26 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedstawiam Państwu lokal biurowy do wynajęcia znajdujący się na parterze niskiego bloku w świetnej lokalizacji! Ul. Wojska Polskiego jest bardzo dobrze skomunikowana z pozostałą częścią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem Toruń

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

104,93 zł/m²45 m² 4 750 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta najmu przestrzeni biurowo-handlowo-usługowej. Oferta skierowana do firm należących do sektora mśp zarejestrowanych w województwie kujawsko-pomorskim. Idealny na działalność usługową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Jakubskie Przedmieście,Toruń

118,08 zł/m²12 m² 1 476 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Nowoczesne biuro 12,5 m w topowej lokalizacji Torunia! Gotowe do pracy od zaraz. Szukasz idealnego miejsca dla swojej firmy? Ten kompaktowy, funkcjonalny lokal 12,5 m na 1. piętrze to świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny Toruń

Stare Miasto,Toruń

430 000 zł62 m² 6 935,48 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż wyjątkowy lokal gastronomiczno - handlowo - usługowy o powierzchni ok 62m 2. Lokal ten znajduje się przy jednej z głównych i najbardziej ruchliwych ulic na toruńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Bukowa

Toruń,kujawsko-pomorskie

76,28 zł/m²18 m² 1 373 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy lokal o powierzchni 18m (nr 10, 28m (nr 14), 28m (nr 16), 13m (nr 37). Zdjęcie lokalu na końcu galerii zdjęć jest podglądowe, zapraszamy do obejrzenia lokali na miejscu. Przykładowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Toruń

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

65,04 zł/m²12 m² 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Toruń

Stare Miasto,Toruń

7 000 000 zł600 m² 11 666,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:-

Przedmiotem sprzedaży jest kamienica z 1880 r., którą kompleksowo wyremontowano w 2014 r. Aktualnie urządzona pod wynajem krótkoterminowy. Wynajmowanych jest 10 apartamentów o pow 40 - 45.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

52,42 zł/m²124 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

* lokal handlowo-usługowy na wynajem chełmińskie przedmieście * Oferta wynajmu lokal o pow. 124 m2 przy ul. Szosa Chełmińska, położony na parterze z dużą witryną. Lokal dwustronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Kozacka

Koniuchy,Toruń

44,30 zł/m²79 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Najważniejsze informacje powierzchnia całkowita: 79 m parter: 51 m część piwniczna: 28 m przeznaczenie: lokal usługowy / medyczny standard: po generalnym remoncie (6 miesięcy temu),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Strobanda

Jar,Toruń

70 zł/m²44 m² 3 100 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Nowy lokal usługowo-biurowy na nowym osiedlu Maureska w Toruniu przy ul. H. Strobanda. Lokal znajduje się na parterze. Posiada dwa wejścia; od zewnątrz/ od ogrodu z wejściem przez furtkę oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Szosa Lubicka

Winnica,Toruń

1 350 000 zł160 m² 8 442,78 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż przestronny lokal użytkowy na Toruńskiej Winnicy idealne miejsce na Twój biznes! Prezentujemy atrakcyjny lokal o powierzchni 160 m , położony w doskonałej lokalizacji na.