dowolna

Mieszkania Toruń Bydgoskie Przedmieście

79 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

79 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

419 000 zł40,40 m² 10 371,29 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe dwa pokoje - osobna kuchnia - mieszkanie po remoncie - wyłącznie U nas - ul. Słowackiego blisko umk Miło mi przedstawić śliczne - rozkładowe mieszkanie dwupokojowe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł37,34 m² 9 641,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Oferta na wyłączność tylko W centrum nieruchomości kopernik Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie tuż przy uczelni umk, naprzeciwko galerii Plaza. przy ul. Fałata. Świetne również jako inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł77,48 m² 9 408,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność tylko W centrum nieruchomości kopernik Na sprzedaż przestronne, wyjątkowo zadbane mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 77,48 m , położone w urokliwej,.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 000 zł357 m² 6 022,41 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:12

 

Rok budowy:1900

Mam przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż wyjątkową nieruchomość inwestycyjną obejmującą 3 lokale mieszkalne w kamienicy oraz oficynę zlokalizowane przy ul. Sienkiewicza.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 099 000 zł158,55 m² 6 931,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1905

Mam przyjemność zaprezentować Państwu duże rozkładowe mieszkanie o powierzchni 158,55 m2 z możliwością podziału na dwa lub trzy niezależne, mniejsze mieszkania. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

538 000 zł53 m² 10 150,94 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Przedstawiam Państwu interesujące mieszkanie (zieleniec) w cegle, położone na parterze, składające się z 3 rozkładowych pokoi (14m/12m/9m), oddzielnej kuchni (9m), łazienki, przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł47,20 m² 9 322,03 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Sprzedam mieszkanie przy ulicy Broniewskiego na osiedlu Bydgoskie Przedmieście. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym bloku. W skład mieszkania wchodzi: * pokój * pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

595 000 zł52 m² 11 442,31 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego mieszkania w Toruniu na Bydgoskim Przedmieściu, ul. Reja. Idealna oferta dla osób poszukujących mieszkania szytego na miarę produktu, a nie.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lindego

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

585 000 zł59,60 m² 9 815,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1922

Na sprzedaż mieszkanie 59,6m2 na parterze w kamienicy na Przedmieściu Bydgoskim! 3 pokoje z dobrym rozkładem, w których łatwo złapiesz mood la dolce vita każdy ma swoje miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Jaroczyńskiego

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

1 750 zł82 m² 21,34 zł/m²

 

Piętro:suterena/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Wynajmę mieszkanie o powierzchni około 82 m2 w kamienicy przy ulicy Jaroczyńskiego w bardzo bliskiej lokalizacji umk w Toruniu. Mieszkanie usytuowane jest na poziomie -1,.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł32,50 m² 9 815,38 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Rezrewacja! Mieszkaj na swoim! Dzień dobry :) Cena: 319.000zł (do negocjacji) Mamy przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32,5m2 znajdujące się na czwartej kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł64,30 m² 8 242,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Zapraszamy Państwa na dzień otwarty w sobotę 23.05.2026 w godzinach 13:00-16:00. Okazanie wyłącznie po uprzedniej rezerwacji telefonicznej. Oferujemy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 465 000 zł316 m² 10 965,19 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:14

 

Rok budowy:1910

Mamy przyjemność przedstawić Państwu wyjątkową ofertę inwestycyjną pakiet pięciu w pełni wynajętych mieszkań zlokalizowanych w jednej kamienicy w doskonałej lokalizacji Torunia,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

920 000 zł118 m² 7 796,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż dające dużo możliwości aranżacyjnych mieszkanie trzypokojowe przy ul. Moniuszki. Znajduje się na III piętrze czteropiętrowej kamienicy z południową wschodnią ekspozycją okien.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 zł96 m² 31,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Toruń, os. Bydgoskie | - bydgoska 90 luksusowy metraż: 96 m I tylko 3 pokoje | przestrzeń premium! wprowadzenie Do wynajęcia od zaraz, doskonale zlokalizowane, spektakularnie przestronne, 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł42 m² 52,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 2 pokoje! fałata 94! uno! Nowoczesne, komfortowe mieszkanie w nowym bloku z windą. Lokal jest kompletnie umeblowany i wykończony w wysokim standardzie, gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z aneksem, ul. Prusa

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

650 000 zł69,60 m² 9 339,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż przestronne, świeżo wyremontowane mieszkanie 4-pokojowe, zlokalizowane na 3. piętrze klimatycznej kamienicy z lat 30-tych przy ul. Prusa 7. To idealna propozycja dla osób, które cenią.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł33 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam ofertę wynajmu mieszkania w Toruniu, przy ul. Krasińskiego 21. Lokalizacja zapewnia świetny dostęp do centrum miasta zarówno środkami komunikacji miejskiej ( tramwaj i autobus).

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł27 m² 8 111,11 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Prezentujemy świetną propozycję inwestycyjną - bardzo poszukiwana na rynku kawalerka na Bydgoskim Przedmieściu. Dwadzieścia metrów kwadratowych, które pozwolą spełnić marzenia o własnym 'M'.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł147,70 m² 8 463,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1927

To mieszkanie to nie jest zwykła oferta to perełka, która na rynku pojawia się niezwykle rzadko. 148 m pełnych światła, klimatu i rozwiązań, które zadowolą zarówno estetów, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Toruń

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

560 000 zł70 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1939

4 pokoje | 70,5 m | kamienica | osiedle bydgoskie | blisko centrum | 570 000 zł Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 70,5 m , położone na Osiedlu Bydgoskim - jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

765 000 zł89,10 m² 8 585,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Przytulne i przestronne mieszkanie na sprzedaż w Toruniu na Bydgoskim Przedmieściu Opis nieruchomości Na sprzedaż oferujemy przestronne oraz komfortowe mieszkanie o powierzchni 89,1.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł59,30 m² 9 527,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

M3 z potencjałem aranżacyjnym w zielonej części Torunia dostępne od zaraz! Prezentuję Państwu mieszkanie trzypokojowe (pow. 59,3 m ) z 2000 r, znajdujące się na 4 piętrze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem Toruń

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

509 000 zł58,40 m² 8 715,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Doskonale położone mieszkanie Z pięknym układem pomieszczeń, idealne jako inwestycja pod wynajem jak również dla siebie Wyjątkowa Lokalizacja Absolutna perełka dla osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Toruń

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

475 000 zł60,82 m² 7 809,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1963

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania na osiedlu Bydgoskie Przedmieście. Lokal o powierzchni 60,82 m2 znajduje się na czwartym piętrze w bloku wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł60 m² 7 483,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż przytulne czteropokojowe mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia, znajdujące się w dogodnej lokalizacji Torunia, przy ulicy Kochanowskiego. Cena ofertowa wynosi 480 000 pln, co.

Szczegóły ogłoszenia

293 000 zł34,50 m² 8 492,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni ok. 34,5 m , zlokalizowany w cenionej i bardzo dobrze skomunikowanej części Torunia Bydgoskim Przedmieściu, w bliskiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fałata

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

444 000 zł40,39 m² 10 992,82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Jeśli szukasz mieszkania, do którego wystarczy wnieść walizkę i zamieszkać, a lokalizacja ma realnie ułatwiać codzienne życie - ta oferta zdecydowanie zasługuje na uwagę. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 5-pokojowe

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

949 000 zł178,86 m² 5 305,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1917

Idealna przestrzeń do własnej aranżacji. Prawdziwa perełka dla miłośników kamienic na Bydgoskim Przedmieściu. Mieszkanie o powierzchni 178,86m2 usytuowane jest na 1 piętrze kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Toruń

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

300 000 zł81,32 m² 3 689,13 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1903

klimatyczne poddasze w rewitalizowanej kamienicy | 100 m po podłodze | ogromny potencjał aranżacyjny. Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane na poddaszu klimatycznej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

580 000 zł70,50 m² 8 226,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Polecam czteropokojowe mieszkanie na Bydgoskim Przedmieściu na ul. Mickiewicza o powierzchni 70,5m2. Lokal usytuowany jest w bardzo zadbanej, ogrodzonej kamienicy na pierwszym piętrze! Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

365 000 zł48,20 m² 7 572,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości w Toruniu na Bydgoskim Przedmieściu. To idealna okazja dla osób, które szukają wyjątkowego miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy

Sztuk Pięknych,Toruń

586 000 zł53,36 m² 10 982,01 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Prezentujemy przestronne, w pełni wyposażone i gotowe do wprowadzenia 2. pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Osiedlu Sztuk Pięknych w Toruniu. Atrakcyjna lokalizacja blisko umk.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-15

699 000 zł73 m² 9 575,34 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Zapraszam na dzień pokazowy 15.04.2026r w godzinach 12-18. Dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 73 m , położone przy ul. Asnyka na toruńskim Bydgoskim Przedmieściu, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tuwima

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

399 000 zł37,49 m² 10 642,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż, doskonale zlokalizowane, 2-pokojowe mieszkanie 700 metrów od Toruńskiej Starówki Lokalizacja: budynek położony w Toruniu przy osiedlu Młodych, które należy do dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Toruń

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

2 700 zł45 m² 60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 poziomy i przemyślany układ 45 m , które daje realny komfort życia Jeśli szukasz mieszkania, które nie jest typową kawalerką, tylko daje wyraźny podział przestrzeni i wygodę na co.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

518 844 zł51,90 m² 9 997 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie 2 pokojowe z oddzielną kuchnią i balkonem : Powierzchnia: 51,90m2forma własności: pełna własność z kwdostępność: do ustaleniastruktura: 2 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł31 m² 11 290,32 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Marzy Ci się mieszkanie na Bydgoskim Przedmieściu, jako miejsce do zamieszkania, bądź inwestycyjnie? Świetnie trafiłeś, bo to mieszkanie jest wyjątkowe nie tylko ze względu na lokalizację, cenę.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł53 m² 8 584,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Duże 2-pokojwe mieszkanie z Widokiem na Park na Bydgoskim Przedmieściu. Cechy oferty: mieszkanie 2 stronne, rozkładowe w bloku z cegły wystawa okien w kierunku północ-południe -.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł48,30 m² 10 248,45 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje po generalnym remoncie, blisko umk Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie w Toruniu przy ul. Słowackiego. Lokal znajduje się na 6. piętrze w wieżowcu.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł43,90 m² 10 683,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż słoneczny, w pełni rozkładowy lokal mieszkalny 2 pokojowy zlokalizowany na Przedmieściu Bydgoskim. atrakcyjna lokalizacja z dogodnym dojazdem do Starego Miasta, w pobliżu umk.