dowolna

Mieszkania Toruń ul. Moniuszki

2 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 ogłoszenia

920 000 zł118 m² 7 796,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż dające dużo możliwości aranżacyjnych mieszkanie trzypokojowe przy ul. Moniuszki. Znajduje się na III piętrze czteropiętrowej kamienicy z południową wschodnią ekspozycją okien.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne mieszkanie na wynajem ul. Moniuszki, toruń. Do wynajęcia duże, jasne i funkcjonalne mieszkanie położone przy ul. Moniuszki w Toruniu w świetnie skomunikowanej części miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Moniuszki

Młodych,Toruń

375 000 zł50 m² 7 485,03 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Oferta tylko W biurze marchlewicz nieruchomości - zapraszamy! lokalizacja: toruń, bydgoskie Przedmieście, ul. Stanisława Moniuszki (skrzyżowanie z ul. Kraszewskiego). Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Moniuszki

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

1 700 zł53 m² 31,86 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Moniuszki

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

1 800 zł38 m² 47,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę od zaraz 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m2, położone w nowej kamienicy, przy ul. Moniuszki na Bydgoskim Przedmieściu - blisko Wydziału Matematyki i Informatyki umk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

2 000 zł43 m² 46,51 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie w odremontowanej kamienicy Świetna lokalizacja- 500 m od Starego Miasta, z widokiem na Park Miejski. Idealne miejsce do rekreacji, świetnie skomunikowane -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Moniuszki

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

120 000 zł19 m² 6 266,32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1932

Pierwsza własna nieruchomość? Dywersyfikacja portfela inwestycyjnego? Nieruchomość złożona z: przedpokój 2,27 m.kw łazienka 3,08 m.kw pokój 13,8 m.kw W skład nieruchomości wchodzi też:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Moniuszki

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

429 000 zł77 m² 5 601,98 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1932

Doskonałe mieszkanie pod wynajem, z uchwałą wspólnoty o podziale na 2 mieszkania i wyodrębnienie. Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja doskonała komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Moniuszki

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

229 000 zł36 m² 6 284,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1932

Pierwsza własna nieruchomość? Dywersyfikacja portfela inwestycyjnego? Nieruchomość złożona z: pokój 13,9 m.kw pokój 10,27 m.kw przedpokój 9,34 m.kw łazienka 2,93 m.kw W skład nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Moniuszki

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

533 000 zł82 m² 6 468,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1933

Niepowtarzalne, doskonale nasłonecznione mieszkanie w centrum miasta aniołów. Główne atuty nieruchomości: rozkład pomieszczeń dobra ekspozycja na strony świata po remoncie instalacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Moniuszki

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

399 000 zł83 m² 4 790,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1932

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego przy ul. Moniuszki, w centrum Torunia. Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej rozkład pomieszczeń ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Moniuszki

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

345 000 zł40 m² 8 625 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Świetnie prosperujący biznes- wynajem apartamentu dla turystów na bookingu mieszkanie blisko starówki Mieszkanie o powierzchni 40 m2 znajduje się na 1 piętrze w niskim bloku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Moniuszki

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

380 000 zł38 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania położonego na Bydgoskim Przedmieściu, ul. Moniuszki. Lokal mieszkalny składa się z salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Moniuszki

Młodych,Toruń

375 000 zł38 m² 9 868,42 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie składające się z pokoi (25m/10m), aneksu kuchennego, łazienki z wc, oraz balkonu (loggia). Mieszkanie jest w bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Moniuszki

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

1 950 zł67 m² 29,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jeśli chcesz zamieszkać w kamienicy 500 m od Starego Miasta, ta oferta jest idealna dla Ciebie! Do wynajęcia dwupokojowe, słoneczne mieszkanie, z dwoma balkonami, o powierzchni 67 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Moniuszki

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

445 000 zł80 m² 5 562,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 80m2 z dwoma balkonami przy ul. Moniuszki. Mieszkanie zlokalizowane jest na Bydgoskim Przedmieściu przy ul. Moniuszki (skrzyżowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

365 000 zł50 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Szukasz mieszkania dla siebie? Zatrzymaj się, oferta na pewno Cię zainteresuje! piekny widok Z okna; II pokoje; ogród; blisko umk; spacerem na starówke;kamienica Na sprzedaż ofertujemy dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Moniuszki

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

365 000 zł49 m² 7 399,15 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Bydgoskie Przedmieście. Mieszkanie 2 - pokojowe 49 m2 z widokiem na piękny ogród. Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Moniuszki

Młodych,Toruń

2 000 zł64 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu mieszkalnego w bloku z cegły przy ul. Moniuszki. Lokal stanowią: - 2 duże pokoje, każdy z balkonem - odrębnego pokoju, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Moniuszki

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

1 400 zł27 m² 51,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka,świeżo po odświeżeniu,bardzo jasna ,ale wysoko 4 piętro bez windy,za to ładny widok na starówkę.pieszo 5 min do starego rynku .Mieszkanko wypełni wyposażone w dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Moniuszki

Młodych,Toruń

300 000 zł39 m² 7 653,06 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Osiedle Młodych. Mieszkanie 39 m2 w pobliżu starówki. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna okolica Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Moniuszki

Młodych,Toruń

1 200 zł39 m² 30,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na 1 piętrze na Osiedlu Młodych. Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Osiedlu Młodych w otoczeniu niskiej zabudowy i zieleni. Lokal jest odświeżony, do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Moniuszki

Młodych,Toruń

335 000 zł39 m² 8 545,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż kawalerka, na 3 piętrze przy ul. Moniuszki, osiedle Młodych. Ze względu na lokalizację i rozkład idealne mieszkanie zarówno pod wynajem, jak i do codziennego życia. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Moniuszki

Młodych,Toruń

350 000 zł39 m² 8 928,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

31316. Polecam mieszkanie o powierzchni 39,2 m2 /pokój 25m2, kuchnia 10m2/ na ulicy Moniuszki, osiedle Młodych. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w bloku z cegły, przynależy do niego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Moniuszki

Młodych,Toruń

335 000 zł39 m² 8 589,74 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie (ul. Moniuszki) składające się z pokoju (25m), oddzielnej kuchni (10m), spiżarni, łazienki i z wc, przedpokoju oraz balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Moniuszki

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

2 300 zł90 m² 25,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3 pokojowe z 2 łazienkami i 2 balkonami na 3 piętrze w kamienicy w Toruniu na dzielnicy Bydgoskie przedmieście, 90 m 2

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Moniuszki

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

280 000 zł33 m² 8 449 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta na wylacznosc mieszkanie idealne pod inwestycje lub jako pierwsze "M" Przedstawiam Państwu nieruchomość położona na trzecim pietrze z balkonem przy ul. Moniuszki. Lokal składa się z 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Moniuszki

Młodych,Toruń

1 200 zł44 m² 27,15 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Toruń, osiedle Młodych, ul. Moniuszki.Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe w samym centrum Torunia. Idealne miejsce zarówno dla studentów, osób uczących się, jak i osób pracujących.Gdzie?W.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Moniuszki

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

289 000 zł55 m² 5 254,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1906

Centrum blisko starówki, niedaleko parku (około 5 min pieszo). Doskonale skomunikowane z pozostałą częścią miasta (przystanki tramwajowe i autobusowe). W bliskim sąsiedztwie ogrodu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

289 000 zł55 m² 5 254,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1906

Toruń, bydgoskie Przedmieście, 55m2, 2 pokoje. III piętro, kamienica Zobacz film: szukasz mieszkania w kamienicy w dzielnicy Bydgoskie Przedmieście w Toruniu? Dobrze trafiłeś! Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

299 999 zł55 m² 5 454,53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1906

Toruń, bydgoskie Przedmieście, 55m2, 2 pokoje. III piętro, kamienica Szukasz mieszkania w kamienicy w dzielnicy Bydgoskie Przedmieście w Toruniu? Dobrze trafiłeś! Ta oferta Cię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Moniuszki

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

700 000 zł80 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Szukasz przestrzeni i komfortu w nowoczesnym wydaniu? Ta oferta z pewnością Cię zainteresuje! Biuro pośrednictwa nieruchomości Blue Home ma przyjemność przedstawić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Moniuszki

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

329 000 zł55 m² 5 981,82 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1906

Moniuszki | 2 pokoje | 55 m2 Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania położonego w dzielnicy Bydgoskie Przedmieście. Mieszkanie położone na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

250 000 zł30 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania 2 pokojowego zlokalizowanego na 4 piętrze bloku z cegły zaledwie 250m. od Starówki. Zakup dla klienta gotówkowego, klient nie jest zainteresowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Moniuszki

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

649 000 zł175 m² 3 708,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Toruń, bydgoskie Przedmieście, 175m2, 5 pokoi, i piętro, po remoncie, blisko Starówki Szukasz dużego mieszkania w dzielnicy Bydgoskie Przedmieście? Dobrze trafiłeś! Ta oferta Cię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Moniuszki

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

1 200 zł20 m² 60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka przy ul. Moniuszki o powierzchni 20m2 Z osobną kuchnią i łazienką. Mieszkanie w pełni umeblowane. Opłaty 1200zł czynsz najmu + 200zł czynsz administracyjny + opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Moniuszki

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

720 000 zł87 m² 8 275,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Nowoczesny apartament o powierzchni 87 m2 na Bydgoskim Przedmieściu w Toruniu Apartament usytuowany jest na IV piętrze, nowoczesnej kamienicy, wybudowanej w 2011 roku, nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Moniuszki

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

720 000 zł87 m² 8 305,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Toruń, bydgoskie Przedmieście, 87m2, 3 pokoje, IV Piętro, winda, balkon Szukasz nowoczesnego apartamentu na Bydgoskim Przedmieściu tuż przy samej Starówce? Dobrze trafiłeś! Ta oferta Cię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Moniuszki

Młodych,Toruń

1 300 zł52 m² 24,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Toruń, osiedle Młodych, 52m2, 2 pokoje, III piętro, blok, zapraszam do zapoznania się z ofertą najmu dwupokojowego mieszkania o powierzchni 52m2 usytuowanego na III piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Moniuszki

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

719 000 zł175 m² 4 108,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1908

Large apartment after renovation in A great location. A four-room flat available for sale on the first floor at ul. Moniuszko. On the surface 175 m2 there are four rooms with an area 34/30/28/19 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Moniuszki

Młodych,Toruń

245 000 zł52 m² 4 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Toruń, osiedle Młodych, 52.5m2, 2 POKOJE, III PIĘTRO, CEGŁA, 1960 rok Szukasz mieszkania na Osiedlu Młodych? Dobrze trafiłeś! Ta oferta Cię zainteresuje. Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij