dowolna

Mieszkania do remontu Toruń - Oferty sprzedaży i najmu

87 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

87 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Toruń

Mokre,Toruń

359 000 zł48 m² 7 448,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Oferta sprzedaży trzypokojowego mieszkania o metrażu 48,20m2, położonego na 4 piętrze niskiego bloku na osiedlu Mokre, 2 km od centrum miasta. Cechy mieszkania: - 3 rozkładowe pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szarych Szeregów

Na Skarpie,Toruń

397 000 zł60 m² 6 616,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Mieszkanie na sprzedaż * 3 pokoje * Na Skarpie Mieszkanie oferuje ładny widok na pobliski las, który wprowadza spokojną i naturalną atmosferę. Pomimo że wymaga remontu, układ pomieszczeń jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kosynierów Kościuszkowskich

Toruń,kujawsko-pomorskie

322 000 zł38 m² 8 566,11 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Na sprzedaż - 2 pokojowe mieszkanie ( salon z wejściem do kuchni, sypialnia łazienka z wc, przedpokój) - 37,59m2 - wieżowiec 8 piętro, wielka płyta - nowa winda - jednostronne -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Toruń

Mokre,Toruń

590 000 zł79 m² 7 477,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Sprzedam przestronne mieszkanie 79 m na osiedlu Mokre w Toruniu. Mieszkanie składa się z: - salonu ( ok 20m2) z wyjściem na zadaszony balkon w kształcie trójkąta - większej osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sucharskiego

Mokre,Toruń

299 000 zł38 m² 7 868,42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Oferta tylko W biurze marchlewicz nieruchomości - zapraszamy! lokalizacja: toruń, mokre, ul. mjr. Henryka Sucharskiego. Mieszkanie położone jest w jednej z najbardziej cenionych części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świętopełka

Mokre,Toruń

319 000 zł39 m² 8 179,49 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Centrum nieruchomości Kopernik przedstawia ofertę sprzedaży mieszkania dwupokojowego, w wieżowcu z windą. Budynek wybudowany z wielkiej płyty wybudowanym w 1977 roku na 4 piętrze na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kujota

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

790 000 zł105 m² 7 526,68 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1904

Uebrick Signature: 105 m Czystego Potencjału przy Parku Bydgoskim Nie szukaj mieszkania. Szukaj fundamentu pod inwestycję, która zdefiniuje Twój portfel lub Twój nowy standard życia. Biuro inlok ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rydygiera

Rubinkowo,Toruń

429 000 zł72 m² 5 925,41 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Oferta w przygotowaniu. Mieszkanie 4-pokojowe, 72,40 m - Toruń, rubinkowo, ul. Rydygiera Na sprzedaż przestronne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72,40 m , zlokalizowane na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Witosa

Na Skarpie,Toruń

390 000 zł49 m² 8 013,15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Polecam dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie na Skarpie na ul. Witosa o powierzchni 48,67m2. Mieszkanie usytuowane jest w bloku na drugim piętrze. Składa się z salonu (25m2) z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Stare Miasto,Toruń

2 170 000 zł105 m² 20 647 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Rosette Residence: twój bezobsługowy azyl premium w sercu Torunia. Znasz to uczucie, gdy po intensywnym tygodniu w Warszawie, poznaniu czy Gdańsku, marzysz o zmianie otoczenia na miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Toruń

Na Skarpie,Toruń

405 000 zł60 m² 6 750 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Moniuszki

Młodych,Toruń

375 000 zł50 m² 7 485,03 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Oferta tylko W biurze marchlewicz nieruchomości - zapraszamy! lokalizacja: toruń, bydgoskie Przedmieście, ul. Stanisława Moniuszki (skrzyżowanie z ul. Kraszewskiego). Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Stare Miasto,Toruń

2 049 450 zł105 m² 19 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Rosette Residence - Zamień rutynę na prestiż w sercu Torunia Czy Twoja firma zasługuje na wyjątkowe miejsce, które ją wyróżni? Twój gabinet, kancelaria czy prestiżowe biuro właśnie tu zyska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Toruń,kujawsko-pomorskie

320 000 zł43 m² 7 428,04 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1111

Tylko U nas! oferta mieszkania do własnej aranżacji. Lokalizacja - Ul. Pck - do Starówki do 10 minut spacerem. ponadto wszystko "pod ręką" apteka, szkoły, przedszkola, przystanki mzk, tramwaj,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przedzamcze

Stare Miasto,Toruń

355 000 zł52 m² 6 807,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1892

Mieszkanie o powierzchni 52 m w jednej z najpiękniejszych kamienic w Toruniu to wyjątkowa propozycja zarówno dla osób poszukujących swojego miejsca do życia, jak i dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Broniewskiego

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

380 000 zł50 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Mieszkanie na sprzedaż przy ul. Broniewskiego , blisko Galerii plaza i uczelni umk Opis nieruchomości: prezentuję Państwu mieszkanie na sprzedaż położone przy ul. Broniewskiego 82 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Staszica

Mokre,Toruń

549 000 zł79 m² 6 958,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę przestronne, niemal 80-metrowe mieszkanie idealne dla rodziny lub osób ceniących komfort oraz funkcjonalny układ pomieszczeń. Lokal znajduje się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rubinkowo,Toruń

399 000 zł48 m² 8 278,01 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

3-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem 11. piętro | ul. Łyskowskiego 7 | Toruń Na sprzedaż oferujemy przestronne i w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 48,20 m , usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łyskowskiego

Rubinkowo,Toruń

379 000 zł48 m² 7 895,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż oferuję 3-pokojowe, dwustronnie rozkładowe mieszkanie położone na 2 piętrze w bloku na osiedlu Rubinkowo przy ul. Łyskowskiego w Toruniu. Informacje podstawowe: powierzchnia: 48.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szarych Szeregów

Na Skarpie,Toruń

349 000 zł54 m² 6 454,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń lub napisz i zapytaj o wirtualny spacer! Spacer z opcją łatwego pomiaru dowolnego elementu nieruchomości! rezerwacja Na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe funkcjonalne i bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szarych Szeregów

Na Skarpie,Toruń

405 000 zł61 m² 6 639,34 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie (przy lesie) składające się z 3 rozkładowych pokoi (25m/12m/8m), oddzielnej kuchni, łazienki z wc, przedpokoju oraz balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Reja,Toruń

369 000 zł45 m² 8 262,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie na sprzedaż ul. Reja, przy umk! Idealna miejscówka dla studentów Szukasz mieszkania blisko umk? A może chcesz zainwestować i wynajmować studentom? Lepiej trafić nie mogłeś!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legionów

Koniuchy,Toruń

344 000 zł37 m² 9 398,91 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Toruń, koniuchy, ul. Legionów Jeśli szukasz niewielkiego mieszkania w bloku z cegły, na optymalnym piętrze, z piwnicą i parkingiem przed blokiem - zatrzymaj się przy tej ofercie. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowackiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

340 000 zł39 m² 8 717,95 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie 39 m idealne inwestycyjnie, blisko Uniwersytetu Mikołaja Kopernika Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 39 m , położone na 2. piętrze w 11-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Mokre,Toruń

345 000 zł38 m² 9 055,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38 m2 położone w bloku na czwartym piętrze na osiedlu Mokre. Mieszkanie dwu-pokojowe po remoncie z obszernym balkonem, w pełni wyposażoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Młodych,Toruń

309 000 zł38 m² 8 196,29 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Oferta z klauzulą wyłączności, tylko u nas. Atutem tej nieruchomości jest przede wszystkim pożądana lokalizacja, tuż obok Starego Miasta, cinema City, rynek, i sklepy na wyciągnięcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Staszica

Mokre,Toruń

589 000 zł79 m² 7 465,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Toruń

Rubinkowo,Toruń

370 000 zł48 m² 7 676,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Funkcjonalne, słoneczne mieszkanie o powierzchni 48,2 m , w czystym i zadbanym budynku. Mieszkanie składa się z: - trzech niezależnych pokoi - osobnej kuchni z oknem - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Konopnickiej

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

1 050 000 zł159 m² 6 562,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Chcesz przestrzeni, światła i możliwości aranżacyjnych, jakich nie daje nowoczesne budownictwo? To miejsce spełni Twoje oczekiwania. Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Toruń

Mokre,Toruń

379 000 zł48 m² 7 895,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie na sprzedaż * 48 m2 * 3 pokoje * Oś. Mokre Funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie położone na parterze niskiego bloku. To idealne miejsce dla osób ceniących aktywny tryb życia, rodzin oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mickiewicza

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

449 000 zł66 m² 6 762,05 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż urokliwe mieszkanie o powierzchni 60 m , położone na parterze 3-piętrowego budynku z cegły z 1999 roku, w Toruniu przy ulicy Mickiewicza. Mieszkanie z widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słowackiego

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

409 000 zł49 m² 8 415,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania jako zakup "pod wynajem" ? gwarantuję Ci, że kupno mieszkania w tym miejscu i o tym rozkładzie pomieszczeń będzie doskonałą inwestycją. To jedna z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rubinkowo,Toruń

479 000 zł61 m² 7 878,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Prezentuję na sprzedaż atrakcyjne, 3-pokojowe mieszkanie w Toruniu o powierzchni 60,8 m , położone w spokojnej i zielonej części miasta. 0% prowizji dla kupującego Nowa niższa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

100 000 zł41 m² 2 463,05 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferta inwestycyjna 40 m w Toruniu za 100 000 zł | Lokal z najemcami | Potencjał odszkodowania wg wartości rynkowej Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 40,6 m , położone przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przy Kaszowniku

Mokre,Toruń

350 000 zł46 m² 7 625,27 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zamieszkaj wygodnie w miejscu z zapierającym dech w piersiach widokiem na toruńską Starówkę! Z przyjemnością prezentuję Państwu jasne i przytulne 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

269 000 zł40 m² 6 725 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

2-pokojowe mieszkanie do generalnego remontu | IV piętro | ul. Bażyńskich Na sprzedaż oferujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,33 m , zlokalizowane na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Toruń

Mokre,Toruń

359 000 zł48 m² 7 448,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rubinkowo,Toruń

299 000 zł36 m² 8 375,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

35,7 m2, 2 pokoje na II piętrze w czteropiętrowym bloku, wolne od zaraz Mieszkanie składa się z: - salonu - sypialni - kuchni - przedpokoju - łazienki - wc Budynek znajduje się w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Odrodzenia

Starotoruńskie Przedmieście,Toruń

739 000 zł132 m² 5 598,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż nieruchomość z potencjałem inwestycyjnym. Budynek i lokalizacja zapewnia szereg możliwości. Są to między innymi: - podział na 2 lub 3 odrębne mieszkania - przestrzenny loft.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana

Bielany,Toruń

195 000 zł23 m² 8 358,34 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1944

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 23,33 m , zlokalizowana w sercu toruńskich Bielan. To idealna propozycja zarówno dla singla, pary, studenta umk, jak i inwestora poszukującego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

512 000 zł65 m² 7 913,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie na Bydgoskim Przedmieściu w Toruniu - ul. Krasińskiego Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego mieszkania o powierzchni 64 m ,.