dowolna

Mieszkania Toruń Na Skarpie

30 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

30 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Na Skarpie

Na Skarpie,Toruń

890 zł49 m² 18,31 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przedstawiam Państwu ofertę wynajęcia mieszkania 2 pokojowego zlokalizowanego na parterze czystego wieżowca na osiedlu Na Skarpie. Mieszkanie 48,6m2 składa się z salonu z wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Witosa

Na Skarpie,Toruń

250 000 zł49 m² 5 102,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Tylko u nas! Biuro "rodzinne Nieruchomości" ma przyjemność przedstawić Państwu atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie na Skarpie. Pomieszczenia: salon powierzchnia ok. 16,5 m salon niezwykle jasny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Na Skarpie,Toruń

332 000 zł61 m² 5 442,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania na skarpie. Nieruchomość o powierzchni 61 m2 , składa się z trzech osobnych pokoi, kuchni oraz łazienki. Mieszkanie dwustronne, znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Na Skarpie

Na Skarpie,Toruń

219 000 zł35 m² 6 257,14 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

29763. Cena do niewielkiej negocjacji dla zdecydowanego klienta! Przytulne mieszkanie w wieżowcu na Skarpie, z nową windą, niedawno malowane klatki schodowe. Część mebli zostaje: zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Na Skarpie,Toruń

383 000 zł50 m² 7 584,16 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Kup i zamieszkaj na nowoczesnym ogrodzonym osiedlu na bielawach! Przytulne mieszkanie idealne dla osób ceniących ciszę, wygodę i bezpieczeństwo. 50.5 m2, 2 POKOJE, na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Witosa

Na Skarpie,Toruń

250 000 zł49 m² 5 136,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Toruń, na skarpie, 48.67m2, 3 POKOJE, IV PIĘTRO, Szukasz mieszkania w dzielnicy Na Skarpie? Dobrze trafiłeś! Ta oferta Cię zainteresuje. Mieszkanie trzypokojowe powierzchni 48.67m2 usytuowane na IV.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mossakowskiego

Na Skarpie,Toruń

375 000 zł63 m² 5 952,38 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Gotowe do zamieszkania | świeżo po remoncie Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą pięknie wyremontowanego mieszkania. Mieszkanie trzypokojowe, o powierzchni 63 m2. Mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Anna,Toruń

285 000 zł52 m² 5 466,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Osiedle Tysiąclecia, drugie piętro, 3 pokojowe Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o metrażu 52.14m2 Mieszkanie składa się: *salon z wejściem do kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Na Skarpie

Na Skarpie,Toruń

319 000 zł49 m² 6 510,20 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu 3-pokojowe mieszkanie mieszczące się na drugim pietrze w wieżowcu na Skarpie. Lokal ma powierzchnię 49 m2 i został całkowicie wyremontowany. W cenie pozostaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Na Skarpie

Na Skarpie,Toruń

360 000 zł60 m² 5 950,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Jeżeli szukasz nowoczesnego Mieszkania dla siebie i swojej rodziny, ta oferta Cię zainteresuje. Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży komfortowego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 60,50.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kusocińskiego

Na Skarpie,Toruń

359 000 zł62 m² 5 753,21 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania 3 pokojowego, w pełni rozkładowego zlokalizowanego na 5 piętrze czystego wieżowa na osiedlu Na Skarpie. Mieszkanie 62,4m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Na Skarpie

Na Skarpie,Toruń

199 000 zł37 m² 5 378,38 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Oferta sprzedaży dwupokojowego mieszkania Na Skarpie Mieszkanie o pow ok 37m 2 składa się z 2 niezależnych pokoi, tj salonu, sypialni, kuchni z jadalnią, łazienki z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Na Skarpie,Toruń

223 000 zł33 m² 6 757,58 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na Skarpie | Ślaskiego | Dwupokojowe 33 m 2 Na sprzedaż dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie z balkonem na 11 piętrze w bloku przy ulicy Ślaskiego. Piękny widok i nasłonecznienie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Na Skarpie,Toruń

259 000 zł49 m² 5 285,71 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokojowe mieszkanie 49m2 gotowe do wprowadzenia, umeblowane! zamieszkaj, bez konieczności ponoszenia kosztów! 49m2, 2 pokoje, na VII piętrze w wieżowcu, słoneczne,jednostronne, środkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Teligi

Na Skarpie,Toruń

229 000 zł37 m² 6 189,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Oferta mieszkania w spokojnej dzielnicy, osiedle Na Skarpie. Na sprzedaż nieruchomość na 4. piętrze, przy ul. Teligi. * spokojna dzielnica * W bardzo bliskiej odległości od budynku las.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Na Skarpie

Na Skarpie,Toruń

250 000 zł49 m² 5 102,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie składające się z 2 rozkładowych pokoi (25m/9m), oddzielnej kuchni, łazienki, przedpokoju oraz balkonu. Mieszkanie jest w dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Na Skarpie,Toruń

183 000 zł31 m² 5 930,01 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie. Lokal o powierzchni 30,86 m2, składa się z: - jasnej osobnej kuchni, - salon, - sypialnia, - łazienka z wc, - przedpokój. Na podłogach w pokojach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Witosa

Na Skarpie,Toruń

250 000 zł49 m² 5 102,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie składające się z 3 pokoi (15m/10m/9m), oddzielnej kuchni, łazienki, przedpokoju oraz balkonu. Mieszkanie jest w dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Na Skarpie

Na Skarpie,Toruń

359 000 zł62 m² 5 753,21 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Oferta sprzedaży niezwykłego mieszkania Na Skarpie Mieszkanie o pow 62,4m 2 składa się z 3 niezależnych pokoi , tj salonu, sypialni, pokoju dziecięcego, kuchni z jadalnią, łazienki, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Na Skarpie

Na Skarpie,Toruń

329 000 zł61 m² 5 393,44 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz komfortowego mieszkania? Nie chcesz tracić czasu na dojazdy z dziećmi do przedszkola czy szkoły? Nie szukaj dalej! Biuro nieruchomości Blue-Home ma w ofercie świetne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stawisińskiego

Na Skarpie,Toruń

1 300 zł61 m² 21,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie składające się z 3 rozkładowych pokoi (25m/12m/8m), oddzielnej kuchni, łazienki, wc oraz przedpokoju. Mieszkanie jest w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Na Skarpie

Na Skarpie,Toruń

359 000 zł61 m² 5 885,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

29551. Sprzedam!świetne mieszkanie 3 pokojowe!61 M2! Do sprzedania mieszkanie na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku osiedle Na Skarpie w Toruniu. Składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Na Skarpie

Na Skarpie,Toruń

219 000 zł37 m² 5 983,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

29545. Przytulne mieszkanie z olbrzymim potencjałem do własnej aranżacji w bardzo spokojnej, cichej okolicy, bardzo dobrze zlokalizowane. Blisko znajdują się liczne sklepy, szkoły, komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Na Skarpie,Toruń

215 000 zł37 m² 5 874,32 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania na skarpie. Nieruchomość o powierzchni 36.6 m2. Znajduje się w wieżowcu na pierwszym piętrze. Mieszkanie podzielone następująco :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Na Skarpie

Na Skarpie,Toruń

235 000 zł49 m² 4 795,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

29620. Mieszkanie 2-pokojowe rozkładowe, o powierzchni 49 m2z zlokalizowane na czwartym piętrze w bloku, "na Skarpie". W skład mieszkania wchodzii: - duży 25 m2 salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Na Skarpie,Toruń

359 000 zł61 m² 5 885,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży 3 pokojowego mieszkania zlokalizowanego na pierwszym piętrze w bloku o powierzchni 60,78m2 na Skarpie. Mieszkanie składa się z: * oddzielnej kuchni * 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Na Skarpie,Toruń

309 000 zł49 m² 6 306,12 zł/m²

 

Piętro:2/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Lubicka | Na Skarpie | 3 pokoje Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą trzypokojowego mieszkania położonego na drugim piętrze wieżowca przy ul. Lubickiej. Mieszkanie znajduje się na II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prejsa

Na Skarpie,Toruń

255 000 zł49 m² 5 236,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Toruń, osiedle Na Skarpie, ul. Juliana Prejsa. Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w centrum osiedla Na Skarpie. Idealne zarówno dla rodzin, par jak i singli. Mieszkanie usytuowane jest na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Na Skarpie,Toruń

309 000 zł46 m² 6 717,39 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

II piętro blok cegła z przestronnym balkonem na skarpie w sąsiedztwie lasu oraz dużego kompleksu sportowego. Mieszkanie idealne na start! Zobacz film W pobliżu szkoły, przedszkola,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przy Skarpie

Na Skarpie,Toruń

559 000 zł60 m² 9 258,03 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Wyjątkowy apartament - osiedle panorama Ta oferta jest dostępna tylko u nas! Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży komfortowego mieszkania na ogrodzonym, monitorowanym osiedlu panorama.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Na Skarpie

Na Skarpie,Toruń

359 000 zł65 m² 5 514,59 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam do zaoferowania przepiękne mieszkanie blisko lasu o pow. 65m na osiedlu Przy Skarpie! Mieszkanie składa się z: * 3 pokoje, * kuchnia, * łazienki, * wc, * przedpokoju. Przynależy również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Na Skarpie,Toruń

1 300 zł64 m² 20,31 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na Skarpie, kosynierów Kościuszkowskich Mieszkanie odnowione gotowa do zamieszkania! Mam przyjemność zaprezentować nowoczesne mieszkanie 64m2, znajdujące się na 5 piętrze w wieżowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kosynierów Kościuszkowskich

Na Skarpie,Toruń

339 000 zł64 m² 5 296,88 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży 3 pokojowego mieszkania zlokalizowanego na piątym piętrze w wieżowcu, o powierzchni 64m2 Na Skarpie. Mieszkanie składa się z: * 3 pokoi * kuchni *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Na Skarpie

Na Skarpie,Toruń

289 000 zł61 m² 4 737,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Świetna oferta! Na sprzedaż mieszkanie M4, 3-pokojowe, 61 m2 w Toruniu, os. Na Skarpie. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki, wc oraz korytarza. Z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Witosa

Na Skarpie,Toruń

279 000 zł49 m² 5 728,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

29388. Sprzedam mieszkanie z dużym potencjałem - 2 - pokojowe - na skarpie! Toruń - osiedle Na Skarpie, ul. Wincentego Witosa sprzedam dwupokojowe mieszkanie w centrum osiedla Na Skarpie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Na Skarpie,Toruń

274 800 zł36 m² 7 633,33 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Na Skarpie | Ligi Polskiej | 2 Pokoje Wirtualny spacer. Cena do negocjacji! gruntownie wyremontowane! Tylko u nas! Na sprzedaż piękne mieszkanie na I piętrze, po gruntownym, doskonale wykonanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ligi Polskiej

Na Skarpie,Toruń

279 000 zł36 m² 7 750 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

29368. Polecam 2-pokojowe mieszkanie po remoncie na 1 piętrze w 11-piętrowym budynku przy ul. Ligi Polskiej. Wolne od zaraz, gotowe do zamieszkania bez wkładu finansowego. W mieszkaniu pozostają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Na Skarpie,Toruń

1 500 zł56 m² 26,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu ofertę wynajmu mieszkania na skarpie. Nieruchomość o powierzchni 56m2 , składa się z sypialni, salonu z aneksem i łazienki. Mieszkanie jednostronne, znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Na Skarpie,Toruń

375 000 zł61 m² 6 147,54 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta sprzedaży przestronnego mieszkania na skarpie lokalizacja idealna dla rodziny z dziećmi. W pobliżu szkoły, przedszkola, pełna infrastruktura handlowo-usługowa, przystanki mzk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Na Skarpie,Toruń

280 000 zł49 m² 5 714,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Szukasz wymarzonego mieszkania z nami spełnisz swoje marzenie! Oferta sprzedaży 3 pok. mieszkania na skarpie przy ul.Witosa. Lokalizacja idealna dla rodziny z dziećmi. W pobliżu szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Na Skarpie,Toruń

260 000 zł49 m² 5 306,12 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z loggią. Mieszkanie Na Skarpie, 49m2, 2 pokoje na parterze w bloku z lat 80-tych, słoneczne, w pełni rozkładowe: - duży salon z wyjściem na.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij