dowolna

Mieszkania Toruń ul. Łyskowskiego

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

365 000 zł48,40 m² 7 541,32 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

2 pokojowe Mieszkanie w wieżowcu, rubinkowo Centrum Serdecznie zachęcam do zapoznania się z ofertą mieszkania na sprzedaż przy ul. Łyskowskiego 26 w Toruniu Mieszkanie o metrażu.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł62,30 m² 8 170,14 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie z ogromnym potencjałem, położone w jednej z najbardziej cenionych lokalizacji w Toruniu na osiedlu Rubinkowo przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

399 900 zł48,20 m² 8 296,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie z dużym potencjałem inwestycyjnym o powierzchni 48,2 m , położone przy ul. Łyskowskiego na osiedlu Rubinkowo I w Toruniu. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł39 m² 9 230,77 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam na prezentację 2- pokojowego mieszkania na toruńskim rubinkowie! Super lokalizacja ,w sąsiedztwie , apteka, szkoły , przedszkola, przystanki mzk, tramwaj, sklepy, żabka , wszelka niezbędna.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

389 000 zł48,20 m² 8 070,54 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Zdjęcia przedstwaiają przykładową wizualizację mieszkania. 3-pokojowe mieszkanie z balkonem | Toruń, ul. Łyskowskiego 1 | 48 m | Piękny widok z 9. piętra Na sprzedaż oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł34,20 m² 10 789,47 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

2 pokoje po generalnym remoncie! Rubinkowo Twój azyl z widokiem na Wisłę i nowy most- wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie po generalny remoncie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł48 m² 10 187,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

3-pokojowe mieszkanie po remoncie z balkonem, rubinkowo I tylko W naszym biurze Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyremontowane mieszkanie zlokalizowane na Rubinkowie I przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł63,15 m² 8 076,01 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Rubinkowo, trzy niezależne pokoje, 2 windy! Tylko u nas! Przedstawiam Państwu przepiękne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Łyskowskiego , usytuowane na 11- nie ostatnim piętrze wieżowca. Na.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł40,20 m² 8 681,59 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Oferta tylko W biurze marchlewicz nieruchomości - zapraszamy! lokalizacja- toruń, rubinkowo I, ul. Łyskowskiego. Mieszkanie znajduje się na popularnym i doskonale skomunikowanym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia umeblowane, słoneczne mieszkanie na drugim piętrze położone na osiedlu Rubinkowo, przy ul. Łyskowskiego. Budynek: niski, IV-piętrowy blok. Zadbana elewacja zewnętrzna, czysta klatka.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł48,40 m² 8 863,64 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Wyjątkowa oferta mieszkanie w budynku z cegły na osiedlu, gdzie dominuje wielka płyta! Prezentujemy Państwu funkcjonalne i bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni blisko 48,5 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł48,20 m² 8 900,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Rubinkowo Centrum, 3 pokoje gotowe do wprowadzenia! Przedstawiam Państwu mieszkanie zlokalizowane przy ul. Łyskowskiego , usytuowane na parterze niskiego, kameralnego bloku otoczonego bujną zielenią oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łyskowskiego

Rubinkowo,Toruń

399 000 zł48 m² 8 278,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie 3-pokojowe | 48,2 m | Toruń - Rubinkowo, ul. Łyskowskiego Cena: 399 000 pln Zapraszam do zapoznania się z ofertą jasnego, przestronnego mieszkania położonego w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łyskowskiego

Rubinkowo,Toruń

375 000 zł53 m² 7 035,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Mam przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie 48 m2, drugie piętro, trzy pokoje na Rubinkowie z balkonem i dużą piwnicą. Mieszkanie składa się z salonu z wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łyskowskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

369 000 zł48 m² 8 070,54 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Zdjęcia przedstawiają możliwą aranżację poszczególnych pomieszczeń. 3-pokojowe mieszkanie | 48,20 m | 11 piętro | balkon | Toruń ul. Łyskowskiego Na sprzedaż 3-pokojowe, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łyskowskiego

Rubinkowo,Toruń

285 000 zł32 m² 8 823,53 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Są takie miejsca, do których wchodzi się i od razu czuje się spokój, wygodę i potencjał. To mieszkanie właśnie takie jest jasne, funkcjonalne i pełne możliwości aranżacyjnych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Rubinkowo II,Toruń

1 700 zł60 m² 28,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Słoneczne mieszkanie wynajem 3 pokoje Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu 3-pokojowego mieszkania o pow. 60 m2 zlokalizowanego przy ul. Łyskowskiego 19 w Toruniu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Rubinkowo,Toruń

415 000 zł58 m² 7 365,68 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Zdjęcia przedstawiają możliwą aranżację poszczególnych pomieszczeń. Toruń | Rubinkowo | ul. Łyskowskiego 37 | pełen rozkład Na sprzedaż 4-pokojowe o pow. 57,70 m2, nieprzechodnie mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łyskowskiego

Rubinkowo II,Toruń

260 000 zł32 m² 8 049,54 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni ok 33m 2 , składa się z: - salonu, - otwartej na salon kuchni, - sypialni, - łazienki z wc - przedpokoju Do mieszkania przynależy piwnica. Mieszkanie, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łyskowskiego

Rubinkowo,Toruń

365 000 zł40 m² 9 079,60 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

389 000 zł48 m² 8 070,54 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

3-pokojowe mieszkanie z balkonem | Toruń, ul. Łyskowskiego 1 | 48 m | Piękny widok z 9. piętra Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 48,20 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łyskowskiego

Rubinkowo,Toruń

428 980 zł48 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie 3-pokojowe | 48,2 m | Toruń - Rubinkowo, ul. Łyskowskiego Cena: 428 980 pln Zapraszam do zapoznania się z ofertą jasnego, przestronnego mieszkania położonego w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rubinkowo,Toruń

399 000 zł48 m² 8 278,01 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

3-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem 11. piętro | ul. Łyskowskiego 7 | Toruń Na sprzedaż oferujemy przestronne i w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 48,20 m , usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łyskowskiego

Rubinkowo,Toruń

379 000 zł48 m² 7 895,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż oferuję 3-pokojowe, dwustronnie rozkładowe mieszkanie położone na 2 piętrze w bloku na osiedlu Rubinkowo przy ul. Łyskowskiego w Toruniu. Informacje podstawowe: powierzchnia: 48.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Rubinkowo,Toruń

1 600 zł32 m² 49,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kompaktowe mieszkanie o świetnym rozkładzie idealne dla singla lub pary! Prezentujemy Państwu funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ponad 32m , położone na trzecim piętrze niskiego bloku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rubinkowo,Toruń

429 000 zł38 m² 11 142,90 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Nowoczesne 2 pokoje z pięknym widokiem | Rubinkowo Marzysz o mieszkaniu gotowym do wprowadzenia, z widokiem, który codziennie będzie Ci poprawiać nastrój? Ta oferta spełni Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łyskowskiego

Rubinkowo,Toruń

399 000 zł48 m² 8 713,69 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Łyskowskiego

Rubinkowo I,Toruń

599 999 zł73 m² 8 230,44 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Witam. Mam do sprzedania mieszkanie 4 pokojowe. Duży salon z balkonem.3 pokoje niezależne. Na podłogach panele a korytarz, łazienka i kuchnia płytki. Na ścianach gładź. Jest piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łyskowskiego

Rubinkowo I,Toruń

419 000 zł48 m² 8 692,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

*Na sprzedaż: przestronne, 3-pokojowe mieszkanie w Toruniu, ul. Łyskowskiego** **powierzchnia:** 48,2 m **pokoje:** 3 **piętro:** 4 / 4 **balkon:** 2,3 m **dodatkowo:** Piwnica **opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rubinkowo,Toruń

269 000 zł33 m² 8 226,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Kompaktowe mieszkanie o świetnym rozkładzie idealne dla singla lub pary! Prezentujemy Państwu funkcjonalne mieszkanie o powierzchni prawie 33 m , położone na trzecim piętrze niskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łyskowskiego

Stare Miasto,Toruń

405 000 zł40 m² 10 175,90 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Oferuję na sprzedaż mieszkanie znajdujące się w Toruniu, przy ul. Łyskowskiego 7a. Mieszkanie usytuowane jest na viip. w budynku XI piętrowym z windą. Budynek z 1978r. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łyskowskiego

Rubinkowo,Toruń

299 000 zł32 m² 9 256,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja - tanie, ładne, 2 pokoje w atrakcyjnej lokalizacji Mieszkanie na sprzedaż przy ul. Łyskowskiego 27 - osiedle Rubinkowo dobrze skomunikowane miejsce, pełna infrastruktura. Dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łyskowskiego

Rubinkowo I,Toruń

1 850 zł49 m² 37,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie trzy pokojowe 49 m2 z balkonem, na osiedlu Rubinkowo I. Mieszkanie mieści się na czwartym piętrze w bloku mieszkalnym i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Łyskowskiego

Rubinkowo,Toruń

419 000 zł58 m² 7 236,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

4-pokojowe mieszkanie w atrakcyjnej cenie na niskim piętrze w bloku. Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronnie rozkładowe mieszkanie o powierzchni 57,90 m , położone na 2 piętrze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łyskowskiego

Rubinkowo I,Toruń

359 000 zł40 m² 8 975 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie (ul. Łyskowskiego) składające się z 2 rozkładowych pokoi (17m/10m), oddzielnej kuchni, łazienki, wc, przedpokoju oraz balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Łyskowskiego

Rubinkowo,Toruń

1 300 zł31 m² 41,94 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Mam przyjemność zaproponować najem mieszkania na osiedlu Rubinkowo w Toruniu. Jest to kawalerka składająca się z pokoju, kuchni, przedpokoju i łazienki. Cena najmu miesięcznie to 1300.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rubinkowo I,Toruń

430 000 zł48 m² 8 921,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Tylko u nas Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży trzypokojowego, w pełni rozkładowego mieszkania w Toruniu. Lokalizacja - Toruń, rubinkowo I, ul. Łyskowskiego; - 10 min do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łyskowskiego

Rubinkowo,Toruń

385 000 zł48 m² 7 987,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na Rubinkowe idealne dla rodziny lub pod wynajem Mieszkanie o powierzchni 48,2m , znajduje się na 3 piętrze niskiego bloku, zlokalizowane w doskonałej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łyskowskiego

Rubinkowo,Toruń

370 000 zł40 m² 9 250 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mam przyjemność zaprezentować fantastyczne dwupokojowe mieszkanie, o powierzchni 40m2, mieszczące się na 8 piętrze wieżowca na toruńskim Rubinkowie pierwszym. Lokal posiada salon z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rubinkowo I,Toruń

352 000 zł48 m² 7 302,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Rubinkowo I | Łyskowskiego 25| 3 pokoje | 48,2 m2 Na sprzedaż, w pełni rozkładowe, trzypokojowe mieszkanie, zlokalizowane przy ul. Łyskowskiego 25, na IV piętrze czteropiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łyskowskiego

Rubinkowo I,Toruń

1 700 zł52 m² 32,57 zł/m²

 

Piętro:4/4