dowolna

Mieszkania Toruń Na Skarpie

30 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

30 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Na Skarpie

Na Skarpie,Toruń

155 000 zł48 m² 3 195,88 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie na drugim piętrze wieżowca na osiedlu Na Skarpie. Składa się z salonu z wyjściem na dużą loggię, sypialni, kuchni, łazienki, wc i przedpokoju. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kołłątaja

Anna,Toruń

297 000 zł57 m² 5 210,53 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy przestronne jasne mieszkanie w poszukiwanej okolicy przy ul. Kołłątaja. Mieszkanie ma duży, jasny salon i dwa równe pokoje, które mogą posłużyć jako sypialnie lub pokoje dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ślaskiego

Na Skarpie,Toruń

199 000 zł60 m² 3 289,26 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Oferujemy na sprzedaż trzypokojowe atrakcyjne mieszkanie.Jest czyste,suche,ciche(blok stoi szczytem do ulicy i są tylko 2 mieszkania na piętrze) i ciepłe.Okna wymienione na PCV,drzwi wejściowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Przy Skarpie

Anna,Toruń

870 000 zł180 m² 4 819,94 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Komfortowy apartament! po prezentacji cenę można negocjować! Oferujemy Państwu na sprzedaż czteropokojowy apartament z oddzielnym wejściem,znajdujący się na parterze bloku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rybaki

Anna,Toruń

299 000 zł65 m² 4 600 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam Państwu zakup trzypokojowego,po kapitalnym(łącznie z wymianą okien) remoncie mieszkania znajdującego się na trzecim piętrze w czteropiętrowym,nowoczesnym bloku z cegły.Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Raszei

Anna,Toruń

220 000 zł62 m² 3 525,64 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Oferuję Państwu na sprzedaż trzypokojowe rozkładowe mieszkanie Na Skarpie.Znajduje się na szóstym piętrze w ocieplonym i odnowionym(łącznie z wymianą windy na cichobieżną) wieżowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przy Skarpie

Anna,Toruń

270 000 zł46 m² 5 934,07 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Nowoczesne mieszkanie W cegle W atrakcyjnym miejscu na skarpie! Przedstawiam Państwu bardzo ciekawe i warte zakupienia mieszkanie.Jest przestronne,bardzo ciche,intymne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Międzymurze

Anna,Toruń

245 000 zł62 m² 3 937,01 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Taras I ogródek W centrum! Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z założoną Księgą Wieczystą w ścisłym centrum Torunia.posiada 1/5 udziału w gruncie.Znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przy Skarpie

Na Skarpie,Toruń

2 000 zł94 m² 21,28 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do prezentacji mieszkania położonego w bardzo atrakcyjnej lokalizacji Torunia, na os.Nad Doliną, Przy Skarpie.Apartamentowiec z ochroną, usytuowany w zieleni i z pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podgórna

Anna,Toruń

265 000 zł61 m² 4 344,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Oferta warta zainteresowania! Oferujemy Państwu na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie położone na pierwszym,poszukiwanym piętrze ocieplonego bloku z cegły z 2004 roku.Znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Anna,Toruń

235 000 zł49 m² 4 795,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe,rozkładowe,w pełni wyposażone komfortowe dwupokojowe mieszkanie z balkonem.Znajduje się na wysokim parterze czteropiętrowego ocieplonego i odnowionego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Wyszyńskiego

Na Skarpie,Toruń

1 100 zł63 m² 17,46 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Przedstawiam Państwu interesujące mieszkanie składające się z 4 pokoi (25m/10m/8m/7m), aneksu kuchennego, łazienki, wc, przedpokoju oraz balkonu. Mieszkanie jest w dobrym stanie technicznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mossakowskiego

Na Skarpie,Toruń

210 000 zł61 m² 3 442,62 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie składające się z 3 rozkładowych pokoi (25m/12m/7m), oddzielnej kuchni, łazienki, wc, przedpokoju oraz balkonu. Lokal charakteryzuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tłoczka

Na Skarpie,Toruń

199 000 zł51 m² 3 901,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Dwupokojowe mieszkanie w najładniejszej części osiedla Na Skarpie przy ulicy Tłoczka. Pokoje 22 i 12 m2, duża kuchnia 11 m2, łazienka z wc wyposażona w wannę, przedpokój oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ślaskiego

Na Skarpie,Toruń

220 000 zł64 m² 3 437,50 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie składające się z 3 rozkładowych pokoi (19m/14m/11m), oddzielnej kuchni, łazienki, wc, przedpokoju oraz balkonu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Na Skarpie

Na Skarpie,Toruń

259 000 zł61 m² 4 245,90 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży 3 pokojowego mieszkania, w pełni rozkładowego, z jasną oddzielną kuchnią. Mieszkanie zlokalizowane 1 piętrze bloku czteropiętrowego z 1985 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sydowa

Na Skarpie,Toruń

189 000 zł49 m² 3 857,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie składające się z 2 rozkładowych pokoi (25m/7m), oddzielnej kuchni, łazienki, przedpokoju oraz balkonu. Atutem mieszkania jest jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Na Skarpie

Na Skarpie,Toruń

189 000 zł49 m² 3 857,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie składające się z 3 pokoi (15m/10m/7m), oddzielnej kuchni, łazienki, przedpokoju oraz balkonu. Atutem mieszkania jest jego bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Na Skarpie

Na Skarpie,Toruń

194 000 zł51 m² 3 833,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie usytuowane na wysokim parterze w niskim bloku, z 1986 roku. Na całkowitą powierzchnię ok 50,6 m2 składają się dwa oddzielne pokoje, duża i jasna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Ligi Polskiej

Na Skarpie,Toruń

1 100 zł61 m² 18,03 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Na Skarpie

Na Skarpie,Toruń

285 000 zł61 m² 4 672,13 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konstytucji 3 Maja

Na Skarpie,Toruń

249 000 zł57 m² 4 368,42 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie w nowej cegle, składające się z 3 rozkładowych pokoi (18m/14m/8m), oddzielnej kuchni, łazienki, wc, przedpokoju oraz balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kusocińskiego

Na Skarpie,Toruń

173 000 zł37 m² 4 675,68 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie znajdujące się na I piętrze w pobliżu lasu. Lokal składa się z 2 rozkładowych pokoi (15m/8m), oddzielnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Na Skarpie

Na Skarpie,Toruń

235 000 zł62 m² 3 799,51 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie o pow. 61,85 m, położone na Osiedlu Na Skarpie. Mieszkanie jest położone na parterze 4 piętrowego bloku z lat z 80-tych. W okolicy wszystko co niezbędne, sklepy, punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Na Skarpie

Na Skarpie,Toruń

900 zł64 m² 14,06 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu interesujące mieszkanie składające się z 3 rozkładowych pokoi (21m/12m/9m), oddzielnej kuchni, łazienki, wc, przedpokoju oraz balkonu. Mieszkanie jest w dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Na Skarpie

Na Skarpie,Toruń

183 000 zł49 m² 3 734,69 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe, o pow. 49 m, położone na Osiedlu Na Skarpie. Mieszkanie jest położone w bardzo korzystnej lokalizacji. W bliskim sąsiedztwie znajduje się centrum handlowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Na Skarpie

Na Skarpie,Toruń

800 zł49 m² 16,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Przedstawiam Państwu interesujące mieszkanie składające się z 2 rozkładowych pokoi (25m/9m), oddzielnej kuchni, łazienki, wc, przedpokoju oraz balkonu. Mieszkanie jest w dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ligi Polskiej

Na Skarpie,Toruń

230 000 zł61 m² 3 770,49 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie składające się z 3 rozkładowych pokoi (25m/12m/8m), oddzielnej kuchni, łazienki, przedpokoju oraz balkonu. Mieszkanie jest dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Na Skarpie

Na Skarpie,Toruń

850 zł36 m² 23,61 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność przedstawić Państwu ciekawe mieszkanie składające się z 2 pokoi (15m/10m), oddzielnej kuchni, łazienki z wc, przedpokoju oraz balkonu. Mieszkanie jest umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Suleckiego

Na Skarpie,Toruń

193 000 zł49 m² 3 938,78 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie składające się z 2, oddzielnej kuchni z jadalnią, łazienki, przedpokoju oraz balkonu. Lokal jest w dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bolta

Na Skarpie,Toruń

249 000 zł63 m² 3 952,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie w bloku na II piętrze. Lokal składa się z 3 rozkładowych pokoi (21m/12m/9m), oddzielnej kuchni, łazienki, wc, przedpokoju oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ślaskiego

Na Skarpie,Toruń

1 100 zł64 m² 17,19 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu interesujące mieszkanie składające się z 3 rozkładowych pokoi (20m/14m/13m), oddzielnej kuchni, łazienki, wc, przedpokoju oraz balkonu. Mieszkanie jest w dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Prejsa

Na Skarpie,Toruń

248 000 zł73 m² 3 397,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie składające się z 4 rozkładowych pokoi (25m/12m/8m/7m), oddzielnej kuchni, łazienki, wc przedpokoju oraz balkonu. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Na Skarpie

Na Skarpie,Toruń

250 000 zł79 m² 3 176,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Przedstawiamy ofertę sprzedaży dużego, rozkładowego, mieszkania położonego na Osiedlu Na Skarpie W skład mieszkania wchodzą cztery pokoje, łazienka , wc, kuchnia oraz przedpokój. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Na Skarpie

Na Skarpie,Toruń

175 000 zł49 m² 3 571,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie składające się z 2 pokoi (15m/10m/8m), oddzielnej kuchni, łazienki, wc, przedpokoju oraz balkonu. Mieszkanie znajduje się na III.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stawisińskiego

Na Skarpie,Toruń

175 000 zł49 m² 3 571,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie składające się z 2 rozkładowych pokoi (25m/8m), oddzielnej kuchni, łazienki, wc, przedpokoju oraz balkonu. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Na Skarpie

Na Skarpie,Toruń

209 000 zł63 m² 3 293,93 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 63,45 m² zlokalizowanego Na Skarpie. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, oddzielnej kuchni, korytarza, łazienki i wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kusocińskiego

Na Skarpie,Toruń

220 000 zł66 m² 3 333,33 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania usytuowanego na Skarpie na ul. Kusocińskiego, mieszczącego się na ósmym piętrze (z pięknym widokiem) w wieżowcu. Całkowity metraż mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Malinowskiego

Na Skarpie,Toruń

195 000 zł54 m² 3 644,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania usytuowanego na os.Skarpa,przy ul.Malinowskiego. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze,w bloku 4 piętrowym. Całkowita powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stawisińskiego

Na Skarpie,Toruń

185 000 zł49 m² 3 775,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania usytuowanego na Skarpie, na ul. Stawisińskiego. Mieszkanie mieści się na 2 piętrze w 4 piętrowym bloku. Całkowity metraż mieszkania wynosi 49m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przy Skarpie

Na Skarpie,Toruń

295 000 zł62 m² 4 758,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania usytuowanego na Skarpie. Mieszkanie mieści się na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku. Całkowity metraż mieszkania wynosi 62m2. Mieszkanie składa się.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij