dowolna

Mieszkania Toruń Na Skarpie

30 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

30 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Raszei

Anna,Toruń

187 000 zł49 m² 3 816,33 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję Państwu na sprzedaż dwupokojowe rozkładowe mieszkanie Na Skarpie.Znajduje się na siódmym piętrze w wieżowcu oddalonym od głównej ulicy,więc jest ciche.Jest również ciepłe,ponieważ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Na Skarpie

Na Skarpie,Toruń

215 000 zł62 m² 3 467,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam Państwu do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 3-pokojowego wybudowanego z płyty w 1980 roku znajdującego się na osiedlu Na Skarpie. Mieszkanie mieści się na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ślaskiego

Na Skarpie,Toruń

199 000 zł60 m² 3 289,26 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Oferujemy na sprzedaż trzypokojowe atrakcyjne mieszkanie.Jest czyste,suche,ciche(blok stoi szczytem do ulicy i są tylko 2 mieszkania na piętrze) i ciepłe.Okna wymienione na PCV,drzwi wejściowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kusocińskiego

Anna,Toruń

169 000 zł49 m² 3 448,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Doskonała lokalizacja! Oferuję Państwu na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie Na Skarpie.Znajduje się na czwartym piętrze w czteropiętrowym ocieplonym wraz z powierzchnią między stropem,a.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Głowackiego

Anna,Toruń

232 000 zł49 m² 4 734,69 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Idealne dla rodziny I jako inwestycja na wynajem! Przedstawiam Państwu mieszkanie dla osób,które nie lubią hałasu,cenią sobie intymność,a jednocześnie chcą być blisko Starówki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konstytucji 3 Maja

Na Skarpie,Toruń

220 000 zł64 m² 3 437,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania składającego się z trzech pokoi (jeden przejściowy), dużej kuchni, łazienki, osobnego wc i przedpokoju. Posiada ono duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Na Skarpie

Na Skarpie,Toruń

205 000 zł61 m² 3 360,66 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu ciekawą ofertę sprzedaży mieszkania na osiedlu Skarpa. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze wieżowca wybudowanego z płyty. Powierzchnia mieszkania wynosi 60.8 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Raszei

Anna,Toruń

220 000 zł62 m² 3 525,64 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Oferuję Państwu na sprzedaż trzypokojowe rozkładowe mieszkanie Na Skarpie.Znajduje się na szóstym piętrze w ocieplonym i odnowionym(łącznie z wymianą windy na cichobieżną) wieżowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Na Skarpie

Na Skarpie,Toruń

205 000 zł48 m² 4 270,83 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania położonego na osiedlu Na Skarpie z pięknym widokiem na Wisłę. Mieszkanie 2-pokojowe mieści się na ósmym piętrze jedenastopiętrowego wieżowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Na Skarpie

Na Skarpie,Toruń

169 000 zł49 m² 3 448,98 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Polecam Państwu ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania znajdującego się na trzecim piętrze ocieplonego i odnowionego wieżowca w samym centrum osiedla Na Skarpie. Lokalizacja świetna do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Srebrnego

Anna,Toruń

279 000 zł73 m² 3 821,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu na sprzedaż kompletnie umeblowane i wyposażone czteropokojowe mieszkanie.Jest przestronne,bardzo ciche,ciepłe i bezpieczne.Mieści się na wysokim parterze ocieplonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Na Skarpie

Na Skarpie,Toruń

600 zł27 m² 22,22 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie składające się z 2 pokoi (10m/5m), kuchni oraz łazienki z wc. Mieszkanie jest w dobrym stanie technicznym: okna pcv, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Polna

Anna,Toruń

320 000 zł61 m² 5 245,90 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Idealne,jako inwestycja na wynajem! Oferujemy na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie na cichym,położonym blisko lasu osiedlu,jednak świetnie skomunikowanym z pozostałymi dzielnicami miasta.Znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Lubicka

Anna,Toruń

185 000 zł61 m² 3 032,79 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Świetne dla rodziny! Serdecznie polecam ładne,funkcjonalne,trzypokojowe,rozkładowe mieszkanie znajdujące się na piątym pietrze ocieplonego i odnowionego wieżowca.Jest częściowo do remontu,a.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Na Skarpie

Na Skarpie,Toruń

215 000 zł61 m² 3 524,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Poszukują państwo zadbanego mieszkania 3-pokojowego W doskonałej lokalizacji ? ta oferta zdecydowanie spełni państwa oczekiwania. Polecam do sprzedaży mieszkanie na osiedlu Na Skarpie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Raszei

Anna,Toruń

155 000 zł38 m² 4 078,95 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Oferuję Państwu na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie Na Skarpie.Znajduje się na ósmym piętrze w ocieplonym i odnowionym wieżowcu oddalonym od głównej ulicy,więc jest ciche.Zainstalowane są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Na Skarpie

Na Skarpie,Toruń

700 zł49 m² 14,29 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie "Na Skarpie", w czteropiętrowym bloku na parterze. Mieszkanie po remoncie, w kuchni nowe meble kuchenne, pokoje nieumeblowane. Czynsz najmu 700,00.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Legionów

Anna,Toruń

299 000 zł78 m² 3 833,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność przedstawić Państwu czteropokojowe,zadbane,wyremontowane mieszkanie znajdujące się na czwartym piętrze czteropiętrowego bloku z cegły z lat 90-tych.Blok ten jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Srebrnego

Anna,Toruń

193 000 zł61 m² 3 163,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie na skarpie! Przedstawiam Państwu warte zakupienia mieszkanie.Kompletnie umeblowane i wyposażone pod wynajem.Jest przestronne,bardzo ciche,ciepłe i bezpieczne.Mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przy Skarpie

Anna,Toruń

270 000 zł46 m² 5 934,07 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Nowoczesne mieszkanie W cegle W atrakcyjnym miejscu na skarpie! Przedstawiam Państwu bardzo ciekawe i warte zakupienia mieszkanie.Jest przestronne,bardzo ciche,intymne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kolankowskiego

Anna,Toruń

1 200 zł60 m² 20 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia bardzo funkcjonalne, trzypokojowe,umeblowane mieszkanie.Znajduje się na czwartym piętrze ocieplonego wieżowca Na Skarpie. Mieszkanie posiada duży balkon typu loggia. Kwota najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Na Skarpie

Na Skarpie,Toruń

210 000 zł49 m² 4 285,71 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Poszukujecie państwo wyremontowanego na wysoki standard mieszkania 2-pokojowego W znakomitej lokalizacji? ta oferta Z pewnością spełni państwa oczekiwania. Zapraszam Państwu do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Międzymurze

Anna,Toruń

255 000 zł62 m² 4 097,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Taras I ogródek A starówka obok! Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z założoną Księgą Wieczystą w ścisłym centrum Torunia.posiada 1/5 udziału w gruncie.Znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Anna

Anna,Toruń

170 000 zł48 m² 3 541,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży ładnego, zadbanego mieszkania znajdującego się na czwartym piętrze w czteropiętrowym ocieplonym i odnowionym bloku.Składa się z dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bolta

Na Skarpie,Toruń

239 500 zł64 m² 3 742,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 64 m2 na Skarpie ul. Bolta, do którego przynależy piwnica. Jest to mieszkanie trzypokojowe (19 m2, 12,5 m2, 11 m2) z oddzielną kuchnią (9 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Na Skarpie

Na Skarpie,Toruń

338 000 zł56 m² 6 022,81 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

.artus nieruchomości Przedstawiam Państwu luksusowe trzy pokojowe mieszkanie, tuż na obrzeżach osiedla Rubinkowo, przy Skarpie. Jest to apartamentowiec, ktory mieści sie w bardzo bezpiecznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Na Skarpie

Na Skarpie,Toruń

205 000 zł61 m² 3 360,66 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam Państwu do zapoznania się ofertę sprzedaży rozkładowego mieszkania 3-pokojowego znajdującego się na osiedlu Na Skarpie. Mieszkanie mieści się na trzecim piętrze wieżowca i jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Na Skarpie

Na Skarpie,Toruń

259 000 zł64 m² 4 046,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

W idealnym stanie 3-pokojowe Z widokiem na las. Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania położonego na osiedlu Na Skarpie. Budynek wzniesiony w 1980 roku z płyty. Mieszkanie mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konstytucji 3 Maja

Na Skarpie,Toruń

205 000 zł68 m² 3 014,71 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Polecam Państwu zakupienie dwupokojowego,niepowtarzalnego pięknego mieszkania po remoncie.Istnieje możliwość prze-aranżowania go na trzypokojowe. Znajduje się na ósmym piętrze ocieplonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prejsa

Na Skarpie,Toruń

141 000 zł37 m² 3 852,46 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Polecam Państwu zakupienie dwupokojowego mieszkania znajdującego się na wysokim parterze ocieplonego i odnowionego czteropiętrowego bloku w samym centrum osiedla Na Skarpie.Lokalizacja świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ślaskiego

Anna,Toruń

190 000 zł60 m² 3 171,95 zł/m²

 

Piętro:4/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Dwupokojowe przestronne I zadbane! Przedstawiam Państwu na sprzedaż gotowe do wprowadzenia bez dodatkowych nakładów finansowych mieszkanie.Znajduje się ono na czwartym piętrze w docieplonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Na Skarpie

Na Skarpie,Toruń

220 000 zł60 m² 3 666,67 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie 2-pokojowe z piękną panoramą na okoliczne tereny. Zapraszam do zapoznania się z ofertą rozkładowego, dwustronnego mieszkania położonego na osiedlu Na Skarpie wybudowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Na Skarpie

Na Skarpie,Toruń

151 000 zł36 m² 4 194,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Na Skarpie. Prezentuję Państwu mieszkanie w dobrym stanie z całym wyposażeniem. W mieszkaniu są 2 pokoje, kuchnia, łazienka z wc oraz przedpokój. Serdecznie polecam!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Na Skarpie

Na Skarpie,Toruń

179 900 zł48 m² 3 747,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

>Polecamy do sprzedaży zadbane mieszkanie usytuowane na osiedlu Na Skarpie. Lokal mieści się na parterze w bloku czteropiętrowym o powierzchni 48 m2. Przestronne mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Na Skarpie

Na Skarpie,Toruń

258 000 zł52 m² 4 961,54 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Poszukują państwo mieszkania pięknie położonego W znakomitej lokalizacji Z możliwością dokupienia garażu? ta propozycja zdecydowanie spełni państwa oczekiwania. Polecam ofertę sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szosa Lubicka

Na Skarpie,Toruń

185 000 zł49 m² 3 775,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego w cichej i spokojnej okolicy na osiedlu Na Skarpie przy ulicy Szosa Lubicka. Mieszkanie rozkładowe 2 pokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Na Skarpie

Na Skarpie,Toruń

750 000 zł94 m² 7 978,72 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Apartament z ogrodem i miejscem garażowym z pięknym widokiem na Wisłę. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w cichym i spokojnym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Na Skarpie

Na Skarpie,Toruń

169 000 zł48 m² 3 520,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Zadbane mieszkanie 2-pokojowe w cichej okolicy. Zapraszam do zapoznania się z ofertą rozkładowego, dwustronnego mieszkania położonego na osiedlu Na Skarpie wybudowanego z płyty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Na Skarpie

Na Skarpie,Toruń

195 000 zł61 m² 3 196,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie W dobrej cenie W cichej I spokojnej okolicy Z pięknym widokiem. Prezentuję Państwu atrakcyjną cenowo ofertę sprzedaży mieszkania rozkładowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Na Skarpie

Na Skarpie,Toruń

170 000 zł60 m² 2 833,33 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna cena za mieszkanie w doskonałej lokalizacji. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania na osiedlu Na Skarpie. Mieszkanie znajduje się na dziewiątym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odrodzenia

Anna,Toruń

169 000 zł49 m² 3 448,98 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Świetna lokalizacja! Mamy do zaoferowania dwupokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji.Znajduje się na wysokim parterze czteropiętrowego bloku z cegły z 1960 roku i wbrew pozorom.