dowolna

Mieszkania wyremontowane Toruń - Oferty sprzedaży i wynajmu

235 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

235 ogłoszeń

497 000 zł69,10 m² 7 192,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Mieszkanie W niskim bloku, czwarte piętro, zlokalizowane na osiedlu mokre! Świetna cena! Przedstawiam Państwu mieszkanie usytuowane na czwartym piętrze bloku wybudowanego z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł60 m² 36,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj w pięknej kamienicy na jednej z ważniejszych ulic toruńskiej starówki. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą stylowo urządzonego apartamentu na wynajem o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł37,62 m² 8 373,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Dwupokojowe mieszkanie na osiedlu Chełmińskie Przedmieście, ulica lecha Tylko w biurze Partner Nieruchomości Przedstawiam Państwu mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł80 m² 10 612,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie o powierzchni 80 m , usytuowane na 2. piętrze w niskim bloku z 1990 r, stanowi komfortową przestrzeń idealną dla rodziny. Lokal jest zadbany i funkcjonalny,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

499 900 zł60 m² 8 331,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania w bloku, na trzecim piętrze w czteropiętrowym budynku. Ulica Szosa Okrężna, bardzo blisko umk. Lokal składa się z trzech pokoi, osobnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

499 900 zł61,08 m² 8 184,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania położonego w jednej z najbardziej poszukiwanych i wygodnych lokalizacji ul. Kościuszki Szukasz mieszkania, które daje.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł135 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Apartament św. Jakuba! 135 M ! 4 pokoje! Ekskluzywny apartament o powierzchni 135m2 w wysokim standardzie wykończenia, zaprojektowany z dbałością o każdy detal,.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł47 m² 40,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecamy najlepszą miejscówkę dla studentów , osób pracujących , które cenią sobie ciszę i możliwość bliskiego kontaktu z naturą. Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

499 900 zł61,08 m² 8 184,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 61,08 m , położonego przy ul. Kościuszki. Nieruchomość wyróżnia się dwustronną.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł44 m² 11 590,91 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowoczesne mieszkanie w wysokim standardzie funkcjonalny układ i pełne wyposażenie Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m , położone na parterze w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł87,10 m² 7 336,39 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Zapraszam na prezentację 4- pokojowego mieszkania na toruńskich wrzosach! Super lokalizacja ,w sąsiedztwie , apteka, szkoły , przedszkola, przystanki mzk, tramwaj, sklepy, żabka , wszelka niezbędna.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł54,20 m² 11 051,66 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Słoneczne Tarasy, winda, i piętro, duży balkon, gotowe do wprowadzenia! umowa rezerwacyjna Przedstawiam Państwu mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Podchorążych o na toruńskim osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł44 m² 47,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Marzy Ci się mieszkanie w Toruniu na osiedlu, gdzie wszystko jest na odległość wyciągniętej ręki - to mieszkanie przy ulicy Gagarina spełni Twoje oczekiwania. Chciałbyś/chciałabyś mieszkać.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł92 m² 8 967,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Lokalizacja: toruń Centrum zalety lokalizacji: w pobliżu znajduje się sklep spożywczy, piekarnia, apteka, przychodnia, przedszkole oraz szkoła. Blisko do przystanku autobusowego (150 m).

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł33,86 m² 8 239,81 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1903

Na sprzedaż: klimatyczne mieszkanie po remoncie - Bydgoskie Przedmieście, toruń | 33,86m | balkon Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 33,86m , położone w jednej z i.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł61,97 m² 9 440,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż komfortowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 61,97 m , położone na 3. piętrze niskiego bloku, w spokojnej i zielonej okolicy. Lokal jest w pełni wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł27 m² 70,37 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bezczynszowa kawalerka na toruńskiej starówce! na I piętrze Apartament znajduje się w wyremontowanej i prywatnej kamienicy położonej przy ul. Łaziennej. Składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł66,60 m² 8 783,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

3 pokoje po generalnym remoncie | duża kuchnia | balkon | piwnica 8 m | gotowe do wprowadzenia Na sprzedaż funkcjonalne i w pełni odświeżone mieszkanie o powierzchni 66,6 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł68,55 m² 12 253,83 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1902

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w ścisłym centrum Torunia. O jego wyjątkowości świadczy wiele rzeczy, jednak głównie to, że mieszkając bardzo blisko.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł37 m² 51,35 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przedstawiam 2-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji, tuż przy wsb! Układ mieszkania: - salon z aneksem kuchennym oraz wyjściem na bardzo duży balkon, - sypialnia, - łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł73 m² 7 123,29 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie 2 pokojowe, bydgoskie Przedmieście Serdecznie zachęcam do zapoznania się z ofertą mieszkania na sprzedaż o metrażu 72,68m2 Mieszkanie usytuowane jest w kamienicy na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł49 m² 6 918,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Świetne usytuowanie bloku, dużo zieleni I doskonały dostęp do infrastruktury Blok zlokalizowany w centralnym punkcie osiedla na Rubinkowie I. W bliskiej odległości znajduje się kompleks.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł46,42 m² 11 202,07 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

! oferta na wyłączność tylko W naszym biurze! Na sprzedaż mieszkanie położone przy ul. Strzałowej, na toruńskim lewobrzeżu. Usytuowane na 1piętrze w bloku z cegły z 2010 roku.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł65 m² 26,15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Świetna lokalizacja, idealne dla rodziny czy na potrzeby firmy! Bardzo ładne mieszkanie o pow. 65m2 usytuowane w centrum miasta, składające się z trzech osobnych pokoi, osobnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

481 000 zł57,40 m² 8 379,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Mamy przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży mieszkania w Toruniu na Osiedlu Stawki. Słoneczne i praktyczne mieszkanie, które będzie idealne dla pary lub rodziny. Świetnie sprawdzi się.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł38 m² 44,74 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bezczynszowa kawalerka na toruńskiej starówce! na parterze Apartament znajduje się na parterze wyremontowanej i prywatnej kamienicy położonej przy ul. Małe Garbary. Składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł86,46 m² 11 450,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Odkryj wyjątkowy apartament dwupoziomowy zlokalizowany w sercu toruńskiego Starego Miasta, przy ulicy Rabiańskiej. Nieruchomość o powierzchni 86,46 m2 położona w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł48,67 m² 7 499,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Kameralny blok na Skarpie-2 pokoje rezerwacja! Przedstawiam Państwu mieszkanie zlokalizowane przy ul. Stawisińskiego , usytuowane na 4 piętrze w niskim bloku. Na powierzchnię 48,67 m2 składają.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł36,60 m² 10 901,64 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż przytulne mieszkanie w wyjątkowej lokalizacji za 399 000 pln! Mieszkanie znajduje się w Toruniu, przy ulicy Łódzkiej, na drugim piętrze w budynku z cegły, który został.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł41 m² 53,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne mieszkanie na poddaszu kamienicy niemal w samym sercu miasta. Mieszkanie jest wyremontowane, urządzone w ciepłym, nieco artystycznym stylu. Składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Toruń

Na Skarpie,Toruń

625 000 zł64 m² 9 765,63 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie 64 m | balkon | 2 windy | Osiedle Na Skarpie. Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64 m , usytuowane na 6 piętrze zadbanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Sztuk Pięknych,Toruń

495 000 zł37 m² 13 270,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie dwupokojowe na osiedlu sztuk pięknych - gotowe do wynajęcia lub wprowadzenia Przedstawiam Państwu mieszkanie dwupokojowe znajdujące się na trzecim pietrze w bloku na osiedlu Sztuk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podmurna

Stare Miasto,Toruń

350 000 zł47 m² 7 371,52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje | poddasze | starówka toruń | ul. Podmurna | 47,48 m | klimatyzacja | widok na zamek Biuro nieruchomości Blue-Home z przyjemnością prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Toruń

Bielawy,Toruń

2 700 zł43 m² 62,79 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 nowe pokoje os. Bielawy! W pełni wyposażone, wysoki standard, zostań pierwszym Najemcą! Biuro pośrednictwa nieruchomości Blue Home przedstawia ofertę wynajmu nowego mieszkania na os. Bielawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Koniuchy,Toruń

1 500 zł32 m² 47,23 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Toruń, koniuchy, ul. Kozacka Do wynajęcia przytulna, przestronna i zadbana kawalerka z balkonem i nowocześnie urządzoną kuchnią. Dla kogo Idealne dla singla lub pary; studenta lub osoby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Podgórz,Toruń

450 000 zł50 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Oferta mieszkania na sprzedaż * 50m2 * 2 pokoje * Podgórz Idealne mieszkanie dla pary, lub małej rodziny, dla której istotna jest bliskość Starego Miasta wraz z jego atrakcjami, jak i cisza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Toruń

Jar,Toruń

445 000 zł38 m² 11 710,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem | idealne na start lub inwestycję. Na sprzedaż funkcjonalne i starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Toruń

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

1 700 zł46 m² 36,96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentuję dwu pokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze w budynku z windą i miejscem postojowym. Mieszkanie częściowo umeblowane w bardzo dobrym stanie technicznym. kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szeroka

Stare Miasto,Toruń

449 000 zł35 m² 12 737,60 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1883

Na sprzedaż nowoczesny apartament w sercu toruńskiej starówki - ul. Szeroka, przy głównym deptaku miasta- belle view Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 35,25 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Stare Miasto,Toruń

425 000 zł40 m² 10 614,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Wyjątkowe mieszkanie inwestycyjne w centrum Torunia | 2 pokoje | Na sprzedaż funkcjonalne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 40,04 m , zlokalizowane na drugim piętrze.