dowolna

Mieszkania pod klucz Toruń - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

252 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

252 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Bielany,Toruń

410 000 zł55 m² 7 454,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Blok;umk; IV piętro; 4 pokoje; inwestycja: bielany; gotowa stopa zwrotu Szukasz inwestycji? Ta oferta Cię zainteresuje! doskonałe do dalszego wynajmu! Na sprzedaż ofertujemy czteropokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bielawy,Toruń

487 255 zł42 m² 11 676,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży nowego mieszkania zlokalizowanego na pierwszy piętrze, nowo powstałego budynku przy ul. Koszalińskiej na Toruńskich Bielawach. Dwukondygnacyjny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dziewulskiego

Rubinkowo,Toruń

265 000 zł36 m² 7 361,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dwa pokoje rozkładowe -osobne wejścia o każdego pomieszczenia. Oferta dwupokojowego mieszkania przy ul. Dziewulskiego, osiedle Rubinkowo, świetna lokalizacja. Mieszkanie o powierzchni 36 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lubicka

Jakubskie Przedmieście,Toruń

645 000 zł61 m² 10 549,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Marzy Ci się komfortowy apartament na Jakubskim Przedmieściu, jako miejsce do zamieszkania, bądź inwestycyjnie. Świetnie trafiłeś, bo to mieszkanie jest wyjątkowe nie tylko ze względu na lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Koszalińska

Bielawy,Toruń

625 000 zł57 m² 11 003,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Broniewskiego

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

1 900 zł48 m² 39,58 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Marzy Ci się mieszkanie w Toruniu na osiedlu, gdzie wszystko jest na odległość wyciągniętej ręki - to mieszkanie na Sztukach Pięknych spełni Twoje oczekiwania. Chciałbyś/chciałabyś mieszkać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szosa Lubicka

Na Skarpie,Toruń

310 000 zł51 m² 6 102,36 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Marzy Ci się mieszkanie na osiedlu Na Skarpie, jako miejsce do zamieszkania, bądź inwestycyjnie. Świetnie trafiłeś, bo te mieszkanie jest wyróżniające nie tylko ze względu na cenę, lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja 700-lecia Torunia

Młodych,Toruń

320 000 zł36 m² 8 963,59 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Mieszkanie 2 pokoje 35,7 m2 z balkonem w budynku z windą z pięknym widokiem na panoramę miasta! Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej piekny widok po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Wrzosy

Wrzosy,Toruń

425 068 zł53 m² 8 047,48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

U nas kupujący nie płaci pcc i prowizji Inwestycja oddana do użytku W naszej ofercie znajdują się również inne mieszkania i apartamenty na tej jak i innych inwestycjach, dlatego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kopernika

Stare Miasto,Toruń

530 000 zł60 m² 8 833,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Wyjątkowa okazja zakupu funkcjonalnego apartamentu na toruńskiej starówce, przy Starym Rynku. Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja w pełni wykończony lokal prestiżowy adres.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mokre

Mokre,Toruń

339 000 zł48 m² 7 037,58 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentuje Państwu trzypokojowe w pełni rozkładowe mieszkanie położone na dziesiątym piętrze w wieżowcu w dzielnicy Mokre. Całkowitą powierzchnię mieszkania stanowi: - duży pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Toruń

Mokre,Toruń

429 000 zł53 m² 8 129,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Z przyjemnością przedstawiam Państwu to wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż! Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wrzosy

Wrzosy,Toruń

342 640 zł37 m² 9 371,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Bielany

Bielany,Toruń

309 000 zł37 m² 8 275,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta sprzedaży 2 pokojowego mieszkania, usytuowanego na 3 piętrze niskiego czteropiętrowego bloku w Toruniu, przy ul. Fałata, blisko umk: zalety lokalizacji: - 500 m na Uniwersytet, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Jakubskie Przedmieście

Jakubskie Przedmieście,Toruń

299 000 zł49 m² 6 143,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Poszukujesz nieruchomości dostępnej od zaraz ? W takim razie zapraszam Cię do 48,67-metrowego mieszkania mieszczącego się na parterze w 4-piętrowym bloku. Lokalizacja tej nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strobanda

Jar,Toruń

464 900 zł47 m² 9 808,02 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mam przyjemność zaprezentować Państwu, bardzo ciekawą ofertę mieszkania 3-pokojowego w dzielnicy Jar Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja cicha i spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Wrzosy

Wrzosy,Toruń

496 785 zł66 m² 7 522,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzałowa

Rudak,Toruń

510 000 zł51 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie o wysokim standardzie na ulicy Strzałowej w Toruniu 51m2 z dużym balkonem 17m2 Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja wysoki standard wykończeń w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Toruń

Stare Miasto,Toruń

479 000 zł44 m² 10 849,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mam zaszczyt zaprezentować Państwu 3 pokojowe mieszkanie z dużym ogródkiem zlokalizowane na osiedlu Sosnowy las! Ekspozycja okien: północny-wschód. Nieruchomość o powierzchni 44,15 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rubinkowo II

Rubinkowo II,Toruń

399 000 zł61 m² 6 540,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kup ładnie wykończone mieszkanie W kredycie 2% - to jest ta chwila dla ciebie - korzystaj Mam przyjemność przedstawi c Państwu mieszkanie trzypokojowe - o powierzchni 61 m2 składające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wrzosy

Wrzosy,Toruń

351 993 zł43 m² 8 227,98 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Miasto

Stare Miasto,Toruń

530 000 zł60 m² 8 833,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1800

Mieszkanie na sprzedaż - apartament 60m2, 2 pokoje, starówka. Doskonała lokalizacja. Apartament usytuowany w samym sercu starego miasta. Lokal składa się z salonu, osobnej kuchni, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kołłątaja

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

499 000 zł65 m² 7 619,48 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Trzypokojowe mieszkanie 65,5 m2 w cichej spokojnej okolicy. Nieruchomość złożona z: przedpokój 12,39 m.kw salon 15,8 m.kw sypialnia 9,6 m.kw sypialnia 11,54 m.kw kuchnia otwarta z oknem 10,16.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grasera

Jar,Toruń

569 000 zł56 m² 10 252,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3 pokojowego mieszkania na osiedlu Jar, ul. Grasera. Poszukujesz mieszkania w związku z kredytem 2%? Ta nieruchomość idealnie się sprawdzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Toruń

Jar,Toruń

580 000 zł62 m² 9 360,88 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Umeblowane I wyposażone, 3 pokoje, wysoki standard, gotowe do zamieszkania! Zalety mieszkania: - wysoki standard wykończenia, - funkcjonalny rozkład pomieszczeń, - nie wymaga żadnych nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żwirki i Wigury

Koniuchy,Toruń

380 000 zł41 m² 9 232,26 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie w centrum, dwa pokoje 41m2 na drugim piętrze z balkonem i miejscem parkingowym! Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja doskonała komunikacja z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Okólna

Stawki,Toruń

399 999 zł36 m² 11 111,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Dopiero co wykończone mieszkanie do wprowadzenia na osiedlu 4 pory roku!. Transakcja bez pcc, co pozwala Kupującemu oszczędzić na starcie 8000 zł! Polecamy gorąco nowe mieszkanie dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rybaki

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

360 000 zł43 m² 8 308,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Wygodne, ciche w pełni wyposażone mieszkanie w pięknej kamienicy bezpośrednio przy Parku Bydgoskim. Mieszkanie dla pary lub singla szukających gotowego do wprowadzenia mieszkania. brak prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Watzenrodego

Jar,Toruń

565 000 zł52 m² 10 962,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Rab haus prezentuje apartament 51,54 m2 , 2 pokoje, 1 łazienka, w super lokalizacji na Toruńskim Jarze - ul. Łukasza Watzenrodego. Wnętrze zaprojektowane przez projektantkę z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Strobanda

Jar,Toruń

252 000 zł25 m² 9 944,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Przedstawiam Państwu nowe mieszkanie z przypisanym miejscem parkingowym przed budynkiem, składające się z 1 pokoju (20m) z aneksem kuchennym, łazienki oraz balkonu. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rubinkowo

Rubinkowo,Toruń

349 000 zł61 m² 5 740,13 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Duży salon, przestronna kuchnia, loggia, możliwy 3 pokój Zalety mieszkania: - przestronne, jasne pokoje, - duża kuchnia, - ekspozycja południowo - zachodnia, - loggia, zalety lokalizacji: - bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Jar,Toruń

515 000 zł47 m² 10 990,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż piękne mieszkanie, o pow. 46,86 m2 - 2 pokoje, nowoczesne i funkcjonalne zlokalizowane w Toruniu na Jarze. Wnętrze zaprojektowane przez projektantkę z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stefana Batorego

Mokre,Toruń

2 000 zł56 m² 35,40 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Pięknie wykończone 3-pokojowe mieszkanie, którego powierzchnia wynosi ok 56,5m 2 , składa się z: - salonu z aneksem kuchennym i jadalnią ( z wyjściem na duży balkon), - łazienką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podchorążych

Jakubskie Przedmieście,Toruń

640 000 zł61 m² 10 418,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Oferta sprzedaży 3 pokojowego mieszkania , które znajduje się na 2 piętrze na osiedlu Słoneczne Tarasy przy ul. Podchorążych. Budynek został wybudowany z cegły w 2007 roku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bema

Bema,Toruń

390 000 zł54 m² 7 222,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1923

Przestronne 2 pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie, powierzchni ok 54m 2 , składa się z: - salonu, - sypialni z garderobą, - kuchni, - łazienki z wc i oknem, - przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Winnica

Winnica,Toruń

698 000 zł70 m² 9 971,43 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Wyjątkowy apartament czeka na Ciebie! Zapraszam do zapoznania się z naszą nową ofertą, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 70 m2, oddanego do użytku w 2014 roku. Blok wybudowany przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Mokre

Mokre,Toruń

339 000 zł44 m² 7 635,14 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania * Toruń * oś. Mokre * 1 piętro * 44,4 m2 * 3 osobne pokoje * osobna kuchnia * idealne na najem * Zalety mieszkania: - gotowe do zamieszkania, - posiada balkon, - przynależna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Toruń

Jar,Toruń

608 297 zł67 m² 9 075 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Oferuję Państwu mieszkanie o powierzchni 67,03 m2 (powierzchnia ścian działowych możliwa do demontażu 2,92 m2). Mieszkanie w stanie deweloperskim na Osiedlu jar w Toruniu znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Młodych

Młodych,Toruń

420 000 zł63 m² 6 645,57 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 63,2 m2 położone na osiedlu Młodych. Nieruchomość składa się z trzech rozkładowych pokoi, oddzielnej kuchni z jadalnią, łazienki, osobnego wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Winnica,Toruń

475 000 zł45 m² 10 462,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

******rezerwacja****** Wyjątkowa oferta czeka na Ciebie. ***tylko W property*** Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 45,40 m2 oddanego do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Przy Rynku Wełnianym

Toruń,kujawsko-pomorskie

235 000 zł29 m² 8 020,48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka w cegle, do zamieszkania od zaraz. Zapraszam do obejrzenia mieszkania w bloku z lat 30-tych z cegły przy ul. Przy rynku Wełnianym. Mieszkanie składa: salon z dużym oknem.